Poszukuję biletów komunikacji miejskiej! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Poszukuję biletów komunikacji miejskiej!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Poszukuję biletów komunikacji miejskiej!

Cześć
Od ponad 10 lat mam pewne hobby
Zbieram bilety komunikacji miejskiej i polskie i zagraniczne
Posiadam w swoim zbiorze bilety z czasów denominacji, sprzed denominacji, bilety które obowiązywały w całym kraju (wszystkie były takie same ) po dzisiejsze.
Mam już ponad 10tys biletów - i każdy z nich jest inny! nie ma dwóch takich samych w zbiorze;)
A w naszym kraju, wiadomo, ciągłe zmiany - w wielu miastach podwyżki cen biletów, w niektórych obniżki, ostatnio powstają nowe miasta z komunikacją, jak np Zakopane wink
Piszę tu o tym, ponieważ chciałabym was o coś prosić.
Może macie w domu zbędne wam bilety komunikacji miejskiej, mogą być jednorazowe, miesięczne, karnety, albo nieaktywne, zużyte, niepotrzebne karty miejskie. Skasowane.
A może ktoś z Was kiedyś jako dzieciak też zbierał, a teraz kolekcja tylko leży i się kurzy.
Z wielką chęcią bym je od was przygarnęła. Koszt wysyłki zwykłym listem pocztowym to 2.50 Mogę zwrócić koszty wysyłki na konto bankowe albo przesłać wam znaczek.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poszukuję biletów komunikacji miejskiej!

Nadal poszukuję biletów wink

3

O matko... nie jestem pewna, czy dobrze zrozumiałam... jesteś amatorką skasowanych biletów ? big_smile
Do kolekcji brakuje Ci biletów z jakiś konkretnych miejscowości, czy bierzesz wszystko co podleci ? wink  Jeżeli czymś takim mogłabym sprawić komuś małą przyjemność, to dlaczego nie... Może coś tam by się "zorganizowało"...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"
Reklama

4

Właściwie to tak, jestem amatorką skasowanych biletów, chociaż pierwszy raz tak ktoś o mnie pisze tongue
Zbieram wszystko co podleci - cieżko jest okreslić jakich miejscowości mi brakuje, bo nawet nie do końca wiem w jakich była kiedyś komunikacja... Aktualnie mam ponad 180 miast polskich wink a biletów 11 tys ale ciągle czegoś brakuje wink

5

No, to już coś wiem. Zbiórka od wczoraj rozpoczęta i pierwsze eksponaty dziś wrzucone do koperty wink Do tego rozpuściłam wici wśród znajomych z okolicznych miejscowości... siostra mieszka za granicą... więc coś się chyba uzbiera. Odezwę się pod koniec przyszłego tygodnia. Myślę, że przez ten czas spłynie co będzie mogło...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"
Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » OGŁOSZENIA » Poszukuję biletów komunikacji miejskiej!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016