Nagle straciła zainteresowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nagle straciła zainteresowanie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

1 Ostatnio edytowany przez Niepewny00 (2017-02-17 13:57:49)

Temat: Nagle straciła zainteresowanie

Witam,

Kilka dni temu poznałem dziewczynę i nagle straciła ona zainteresowanie mną. Na początku była bardzo zainteresowana podobnie jak ja.

Poznałem ją w zeszłą sobotę i od tamtej pory z każdym dniem coraz bardziej zbliżaliśmy się do siebie, pisaliśmy coraz więcej i częściej nawet kilka razy do niej zadzwoniłem, zainteresowanie było coraz większe jak i z jej strony jak i z mojej.
Wszystko się zmieniło dokładnie w czwartek po 1:00 w nocy gdy przypadkowo wysłałem wiadomość do niej a nie do kolegi z którym pisałem: "Powiedziała mi co lubi" i ja zamiast napisać jej ze to pomyłka, krótko napisać, że to nie do niej ta wiadomość i dać temu spokój, to spanikowałem i napisałem, że to nie było do niej a już tym bardziej o niej i rano jej to wyjaśnię. Też tak zrobiłem, wysłałem jej bardzo długą wiadomość tłumacząc się dlaczego nie napisałem jej prawdy tylko zmyśliłem ten tekst. Zrobiłem tak bo bałem się, że pomyśli sobie, ze piszę o niej i to, że nie będzie chciała spotkać się ze mną (bardzo tego chciała). Po tym wszystkim napisała mi, że się nie gniewa, a już tym bardziej o taką pierdołę, bo pisanie z kimś o kimś to chyba normalne. Od tamtej pory zauważyłem, że już nie jest tak zainteresowana mną jak była wcześniej. Stała stała się bardziej oziębła. Nie piszemy już tak często, poświęca mi mniej czasu niż wcześniej, a jak do niej coś napiszę to odpisuje krótko kilkoma wyrazami tak jakby kończyła rozmowę i wtedy nie wiem co napisać. Nadal chce się ze mną spotkać, sama mi o tym napisała, ale czuję ze zamiast się do siebie zbliżać oddalamy się od siebie. Jak pisałem na początku zainteresowanie było duże z jej strony, a po moim tłumaczeniu się już takie nie jest. Pragnę dodać do tego, że nie zasypuje jej wiadomościami, bo ona też tego nie robi. Chcę dać jej przestrzeń, ale wydaje mi się, że takie działanie może mieć odwrotny skutek i kontakt się po prostu urwie. 

Jak odbudować relację która była wcześniej, by znowu się do siebie zbliżyć tak jak to było na początku?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nagle straciła zainteresowanie
Niepewny00 napisał/a:

Witam,

Kilka dni temu poznałem dziewczynę i nagle straciła ona zainteresowanie mną. Na początku była bardzo zainteresowana podobnie jak ja.

Poznałem ją w zeszłą sobotę i od tamtej pory z każdym dniem coraz bardziej zbliżaliśmy się do siebie, pisaliśmy coraz więcej i częściej nawet kilka razy do niej zadzwoniłem, zainteresowanie było coraz większe jak i z jej strony jak i z mojej.
Wszystko się zmieniło dokładnie w czwartek po 1:00 w nocy gdy przypadkowo wysłałem wiadomość do niej a nie do kolegi z którym pisałem: "Powiedziała mi co lubi" i ja zamiast napisać jej ze to pomyłka, krótko napisać, że to nie do niej ta wiadomość i dać temu spokój, to spanikowałem i napisałem, że to nie było do niej a już tym bardziej o niej i rano jej to wyjaśnię. Też tak zrobiłem, wysłałem jej bardzo długą wiadomość tłumacząc się dlaczego nie napisałem jej prawdy tylko zmyśliłem ten tekst. Zrobiłem tak bo bałem się, że pomyśli sobie, ze piszę o niej i to, że nie będzie chciała spotkać się ze mną (bardzo tego chciała). Po tym wszystkim napisała mi, że się nie gniewa, a już tym bardziej o taką pierdołę, bo pisanie z kimś o kimś to chyba normalne. Od tamtej pory zauważyłem, że już nie jest tak zainteresowana mną jak była wcześniej. Stała stała się bardziej oziębła. Nie piszemy już tak często, poświęca mi mniej czasu niż wcześniej, a jak do niej coś napiszę to odpisuje krótko kilkoma wyrazami tak jakby kończyła rozmowę i wtedy nie wiem co napisać. Nadal chce się ze mną spotkać, sama mi o tym napisała, ale czuję ze zamiast się do siebie zbliżać oddalamy się od siebie. Jak pisałem na początku zainteresowanie było duże z jej strony, a po moim tłumaczeniu się już takie nie jest. Pragnę dodać do tego, że nie zasypuje jej wiadomościami, bo ona też tego nie robi. Chcę dać jej przestrzeń, ale wydaje mi się, że takie działanie może mieć odwrotny skutek i kontakt się po prostu urwie. 

Jak odbudować relację która była wcześniej, by znowu się do siebie zbliżyć tak jak to było na początku?

Kolego, zluzuj trochę. Poznałeś dziewczynę kilka dni temu i myślisz, że ten omyłkowy sms coś zmienił? Nic nie zmienił. Umów się na to spotkanie i wtedy zweryfikujesz czy jest sens dalej ciągnąć znajomość i coś "pyknie" czy nie. Jutro weekend więc zaproponuj jej jakąś randkę i do dzieła wink

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923

3

Wyszlo ze jestes niepewny (nawet takiego nicka masz) wiec jak dla mnie przegrales.

Nastepnym razem w takiej sytuacji napisz JEDNEGO smsa w stylu: "wybacz, ta poprzednia wiadomosc nie byla do Ciebie, palec mi sie omsknal"  (a jak chcesz zazartowac to napisz cos w stylu: nawet mój telefon Cie polubil i domyslnie kazda wiadomosc chce slac na Twój numer smile )

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Niepewny00 (2017-02-17 14:51:20)

Chciałem się z nią spotkać w środę, ale powiedziała mi, że jest przeziębiona i obiecała mi, że w następnym tygodniu znajdzie dla mnie dużo czasu. Sama mnie zapewniła, że ten sms niczego nie zmienił i wszystko jest Ok. Nadal chce się ze mną spotkać, bo wczoraj się mnie zapytała co chce robić jak do niej przyjadę. Jednak coś mi się wydaje, że po moim szczerym tłumaczeniu się ona oddaliła się ode mnie. Nie ma już tego zainteresowania jakie było na początku, jednak z drugiej strony napisała mi, że dobrze, że jej to wyjaśniłem, bo mogłaby sobie coś wkręcić i ceni sobie szczerość.  Co do tego smsa, fakt mogłem napisać tak jak radzi Szkot.

Jak myślicie, czy po moim tłumaczeniu się mogłem ją przestraszyć, pokazać, że mi zależy aż za bardzo i ona to dostrzegła i poddaje mnie jakiemuś testowi, czy po prostu jestem spalony?

5

Niepewny00 napisał/a:

Chciałem się się z nią spotkać w środę, ale powiedziała mi, że jest przeziębiona i obiecała mi, że w następnym tygodniu znajdzie dla mnie dużo czasu. Sama mnie zapewniła, że ten sms niczego nie zmienił i wszystko jest Ok. Nadal chce się ze mną spotkać, bo wczoraj się mnie zapytała co chce robić jak do niej przyjadę. Jednak coś mi się wydaje, że po moim szczerym tłumaczeniu się ona oddaliła się ode mnie. Nie ma już tego zainteresowania jakie było na początku. Z drugiej strony napisała mi, że dobrze, że jej to wyjaśniłem, bo mogłaby sobie coś wkręcić i ceni sobie szczerość.  Co do tego sms, fakt mogłem napisać tak jak radzi Szkot.

No dobra, zobaczysz sam jak to bedzie, w kazdym badz razie teraz Ty sam masz wielki problem w glowie który bedzie rzutowal na Wasza dalsza znajomosc.

Powiem Ci ze mi tez sie zdarzylo kilka razy wyslac wiadomosc dziewczynie chociaz to nie ona byla adresatem, najwazniejsze jest jak Ty sie wtedy zachowasz a nie to co tam bylo napisane... no chyba ze to jest cos chamskiego no to wtedy masz problem. To co napisales bylo wlasciwie neutralne, ale za to Twoja reakcja wyolbrzymiona wiec dlatego sie wycofala bo nie wie o co chodzi.

Reklama

6

Chłopie, wyluzuj. Prawdziwy problem to miałem, jak przez pomyłkę wysłałem dosyć intymnego SMSa do swojej ówczesnej partnerki, a miał iść do "tej drugiej" wink A Ty się jakimiś pierdołami przejmujesz big_smile

7

T-28 napisał/a:

Chłopie, wyluzuj. Prawdziwy problem to miałem, jak przez pomyłkę wysłałem dosyć intymnego SMSa do swojej ówczesnej partnerki, a miał iść do "tej drugiej" wink A Ty się jakimiś pierdołami przejmujesz big_smile

Jaki byl problem, nie to imie?

8

Ja jej dokładnie wyjaśniłem o co chodziło w tej wiadomości i nie było to nic chamskiego. Nawet się ucieszyła, że jej to wyjaśniłem. Tak jak wspominałem napisała, że to niczego nie zmieniło, ale jednak dało się zauważyć, że zwiększyła do mnie dystans. Zobaczę co będzie dalej. W każdym bądź razie muszę się wziąć w garść i przede wszystkim się z nią spotkać.   

Człowiek się uczy na błędach a zemną to jest tak, że najpierw napiszę a później pomyślę...

9

Niepewny00 napisał/a:

Ja jej dokładnie wyjaśniłem o co chodziło w tej wiadomości i nie było to nic chamskiego. Nawet się ucieszyła, że jej to wyjaśniłem. Tak jak wspominałem napisała, że to niczego nie zmieniło, ale jednak dało się zauważyć, że zwiększyła do mnie dystans. Zobaczę co będzie dalej. W każdym bądź razie muszę się wziąć w garść i przede wszystkim się z nią spotkać.   

Człowiek się uczy na błędach a zemną to jest tak, że najpierw napiszę a później pomyślę...

Problem nie jest w tym, że się pomyliłeś tylko że do pomyłki podszedłeś zbyt niepewnie (niemęsko) i czar prysł, ale sprobuj jeszcze spotkania może się uda.

10

Niepewny00 napisał/a:

Czlowieku, wez jakąś pigulke, bo ja po kilku postach cie juz czytac nie moge.

wyslales przypadkowa wiadomosc a przezywasz to jakbys jej przynajmniej nagie zdjecie wyslal.

Ta wiadomosc nie miala znaczenia, spiecie jakie z tego powodu poczules - znaczenie ma. Przesadzasz, wpadles w panike i analizujesz teraz kazde pierdnięcie.

Laska źle się czuła, przełożyła  spotkanie. Skoro sie na tyle zle czula, ze nie chciala sie z toba spotkac, to chyba logiczne jest, ze mogla z toba pisac mniej BO ŹLE SIĘ CZULA.

Myslże logicznie a nie trzes portkami, bo to jest o wiele bardziej niefajne niz jakis tam przypadkowo pomylony tekst...

|---------------|------>

11

Ona nie rozważała tego o czym chciałeś napisać koledze. W momencie gdy jej to uświadomiłeś, wkurzyła się. Nie wiem czy od początku była jakaś szansa. Lepiej daj sobie spokój.

12

Nie odbudujesz już tego, przykro mi. Nie chodzi tu o tego smsa, tylko po prostu przeszło jej, znudziła się...i tak bywa.

13

MrSpock, PolnyMotylek - nie przesadzacie trochę ? smile

Napisała, że to rozumie i jest chętna na spotkanie. Więc... skąd wasze wnioski?

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923

14

Spotkanie zapewne rozwieje Twoje wątpliwości. Trochę cierpliwości Ci nie zaszkodzi, nawet jeśli częstotliwość waszych rozmów trochę spadła, to o niczym jeszcze nie świadczy.

15

Wydaje mi się,że ona straciła zainteresowanie, bo wydało się, że cię lubi. Ona teraz wie,że ty wiesz, a dla młodych dziewczyn to czasem odstraszacz, coś w stylu: o kurde, wyszło,że mi się podoba i go lubię, ale masakra...no i teraz się trochę wycofała, żeby to przymaskować. Wiem, dziecinada, ale młode laski tak robią, nie chcą okazać się zdobyte. Jeśli dobrze to rozegrasz, będzie ok. ale musisz powoli. A jeśli nie, to nie...

16 Ostatnio edytowany przez ZlaKobieta33))))) (2017-02-18 12:27:29)

Niepewny00 napisał/a:

Chciałem się z nią spotkać w środę, ale powiedziała mi, że jest przeziębiona i obiecała mi, że w następnym tygodniu znajdzie dla mnie dużo czasu. Sama mnie zapewniła, że ten sms niczego nie zmienił i wszystko jest Ok. Nadal chce się ze mną spotkać, bo wczoraj się mnie zapytała co chce robić jak do niej przyjadę. Jednak coś mi się wydaje, że po moim szczerym tłumaczeniu się ona oddaliła się ode mnie. Nie ma już tego zainteresowania jakie było na początku, jednak z drugiej strony napisała mi, że dobrze, że jej to wyjaśniłem, bo mogłaby sobie coś wkręcić i ceni sobie szczerość.  Co do tego smsa, fakt mogłem napisać tak jak radzi Szkot.

Jak myślicie, czy po moim tłumaczeniu się mogłem ją przestraszyć, pokazać, że mi zależy aż za bardzo i ona to dostrzegła i poddaje mnie jakiemuś testowi, czy po prostu jestem spalony?

https://akphoto2.ask.fm/757/477/977/1280003001-1rbh183-ge6iai7dhhqr1o5/original/3e1982732_ty_tak_serio_czy.jpg

GG 11140055

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Nagle straciła zainteresowanie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016