Jak mam pomóc przyjaciółce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak mam pomóc przyjaciółce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jak mam pomóc przyjaciółce

Witam pomóżcie mi proszę !!! Moją przyjaciółkę po 15 latach zostawił mąż. Powód przestał ją kochać gdyż za bardzo go ostatnimi czasy podejrzewała o zdradę gdyż miała ku temu powody, bo zdradził ją pół roku temu. Wybaczyła płakał przepraszał obiecywał, a od dwóch miesięcy się wylał i dawał jak najwięcej powodów aby go podejrzewała. W walentynki zadzwonił z podróży służbowej i powiedział że zostawiam cię bo już cię nie kocham, zostawia nie tylko żonę ale i dwoje małych dzieci. Tłumaczy się że nikogo nie ma, że to przez brak zaufania do niego przez ciągłe podejrzewanie. Ona jest załamana nie wyobraża sobie życia bez niego nie chce słuchać nikogo, twierdząc że jak tego nie przeżyłyśmy to nie możemy jej zrozumieć, przestała zajmować się dziećmi tylko płacze i śpi i żyję ciągłą nadzieją, że on wróci. Jak mam jej pomóc jak ją wspierać, może są jakieś sposoby na pomoc takim kobietom, może odbywają się jakieś spotkania takich skrzywdzonych osób. Piszcie proszę.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak mam pomóc przyjaciółce

Mozesz tylko z nia byc. Pomoc przy dzieciach i w domu. Nic nie zrobisz. Ona sama musi przejść w swojej glowie przez rozstanie. Musisz zaliczyc te wszytskie etapy. Teraz prawdopodobnie nie dowierza ze to w ogole sie stało. Ale minie czas i zrozumie. Ma racje, nie przezylas to nie zrozumiesz. Jej teraz zawalil sie świat. Rozmawiaj z nia duzo ale rady typu "dasz rade znajdziesz kogos innego sa kiepskie". Badz z nia , to najlpesze co mozesz zrobić. Inaczej zniszczy ja samotność i depersja.

3

Dokładnie w takich przypadkach tylko czas leczy rany.. Ty ją po prostu wspieraj.

Reklama

4

Ja teraz przechodzę przez to. Tylko, że już w miarę sobie to jakoś poukładałam. Mam dni kiedy nic mi się nie chce, czasem plączę wieczorami jak dzieci śpią. Ja mam 3 dzieci, w tym najmłodsze ma 2 latka. Ja np. wolałam rozmawiać z osobami obcymi, nie rodziną, nie bliskimi koleżankami. Dlatego też zalogowałam się na to forum, bo ono mi dużo pomogło. Dopiero teraz mogę rozmawiać z bliski, choc uwierz mi w moim przypadku jest trudno tak żeby dzieci nie słyszały. Ja do dzisiaj w to nie wierzę i mam nadzieję, choć dla mnie mój jeszcze mąż jest zerem. Wolę tak o nim myśleć niż o kimś kogo kocham, bo nigdy nie wyleczę się z tego. Mój się wyprowadził z domu i nawet zabrał obrączkę. Bądź ze swoją przyjaciółką, choć nie miej jej za złe, że nie chce rozmawiać. Mi brakowało żeby mnie ktoś przytulił tak od serca. Ale ogólnie jestem osobą, która woli nie okazywać swoich emocji. Zajmij się jej dziećmi, domem. Teraz jest najgorszy okres, który wg mnie można nazwać żałobą.

5

Myślę ze po tym etapie nienawiści powinno byc juz łatwiej. To zabawne jak łatwo można przekreślić swoje dotychczasowe życie, obowiązki i po prostu sobie odejsc. U Ciebie jest juz lepiej jak sama zaobserwowalas i bedzie juz tylko lepiej.

Reklama

6

Marlenka06 napisał/a:

(...), a od dwóch miesięcy się wylał i dawał jak najwięcej powodów aby go podejrzewała(...) Piszcie proszę.

Jak od dwóch miesięcy bym nie lał, to pewnie różne rzeczy mógłbym w stanie zrobić big_smile. Swoją drogą niezły pęcherz musi chłopak mieć big_smile.

7

Nie zostawiać jej samej, zmuszać do aktywności, wspierać i rozszerzać krąg wspierających.
Może kiedyś ONA napisze na forum - może pomóc.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak mam pomóc przyjaciółce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016