Jak mam pomóc przyjaciółce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak mam pomóc przyjaciółce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Jak mam pomóc przyjaciółce

Witam pomóżcie mi proszę !!! Moją przyjaciółkę po 15 latach zostawił mąż. Powód przestał ją kochać gdyż za bardzo go ostatnimi czasy podejrzewała o zdradę gdyż miała ku temu powody, bo zdradził ją pół roku temu. Wybaczyła płakał przepraszał obiecywał, a od dwóch miesięcy się wylał i dawał jak najwięcej powodów aby go podejrzewała. W walentynki zadzwonił z podróży służbowej i powiedział że zostawiam cię bo już cię nie kocham, zostawia nie tylko żonę ale i dwoje małych dzieci. Tłumaczy się że nikogo nie ma, że to przez brak zaufania do niego przez ciągłe podejrzewanie. Ona jest załamana nie wyobraża sobie życia bez niego nie chce słuchać nikogo, twierdząc że jak tego nie przeżyłyśmy to nie możemy jej zrozumieć, przestała zajmować się dziećmi tylko płacze i śpi i żyję ciągłą nadzieją, że on wróci. Jak mam jej pomóc jak ją wspierać, może są jakieś sposoby na pomoc takim kobietom, może odbywają się jakieś spotkania takich skrzywdzonych osób. Piszcie proszę.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak mam pomóc przyjaciółce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016