Podobaja mi sie sami zajęci - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Podobaja mi sie sami zajęci

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 275 ]

Temat: Podobaja mi sie sami zajęci

Ciągle to samo. Wychodzi na to, że mam jakis detektor, którym wylapuje samych zajętych mężczyzn.
Schemat ciągle ten sam. Poznaje kogos, nie ważne gdzie,  w sklepie, na osiedlu, na szkoleniu itd i ten ktoś wpada mi w oko, rozmawiamy  i dalej są warianty dwa, albo od razu przy rozmowie okazuje się,  że jest zajęty,  albo dowiaduje sie za parę tygodni, że jest zajęty,  więc siłą rzeczy nie ma dalszego ciągu tych znajomości.
Jeszcze żadna z tych osób nie okazała się być wolna.
Albo pech, albo w moim wieku już tak jest, że większość jest zajęta.
Dodam tylko, że jak już się dowiem, że ktoś ma żonę albo partnerkę to przestaje mnie interesować, więc chociaż tyle dobrego.
Myślałam,  że może podświadomie ich "wybieram"ale nie mogę dojść do tego w jaki sposób? Przecież jak kogoś poznaje, nie myślę od razu, że jest żonaty,  tylko zakładam,  że jest wolny, jeśli nie ma obrączki przynajmniej, a tu w 100%oni wszyscy okazują się już od dawna być zajęci.

gg 48623644
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podobaja mi sie sami zajęci

Ty przynajmniej poznajesz. smile

Po prostu jesteśmy już w takim wieku, że większości ludzi jest zajętych i tyle.

Super, że dajesz sobie spokój, jak dowiadujesz się, że są zajęci. smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

3

Nie wiem co Ci poradzić co do meritum, ale może idź gdzies z tym "detektorem"? Może uda się to opatentować i będzie z tego przynajmniej jakaś kasa?;)

Reklama

Lepiej poznawać zajętych niż jakichś dziwnych, bo ja z kolei mam na takich detektor...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

5

Chyba jednak powinien tu być wątek typu portal randkowy... big_smile tongue big_smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."
Reklama

6

Naprędce napisał/a:

Nie wiem co Ci poradzić co do meritum, ale może idź gdzies z tym "detektorem"? Może uda się to opatentować i będzie z tego przynajmniej jakaś kasa?;)

Ale,dla kogo ta kasa ?
smile
Krejzolko-no daje sobie spokój.  Bo zobacz, po co mi cudzy mąż?
Też myślę,  że po prostu w wieku 20 lat jest większa pula wolnych niż w wieku 40. Ale ktoś się chyba musiał gdzieś uchwac?

gg 48623644

7

rossanka napisał/a:

Ciągle to samo. Wychodzi na to, że mam jakis detektor, którym wylapuje samych zajętych mężczyzn.
Schemat ciągle ten sam. Poznaje kogos, nie ważne gdzie,  w sklepie, na osiedlu, na szkoleniu itd i ten ktoś wpada mi w oko, rozmawiamy  i dalej są warianty dwa, albo od razu przy rozmowie okazuje się,  że jest zajęty,  albo dowiaduje sie za parę tygodni, że jest zajęty,  więc siłą rzeczy nie ma dalszego ciągu tych znajomości.
Jeszcze żadna z tych osób nie okazała się być wolna.
Albo pech, albo w moim wieku już tak jest, że większość jest zajęta.
Dodam tylko, że jak już się dowiem, że ktoś ma żonę albo partnerkę to przestaje mnie interesować, więc chociaż tyle dobrego.
Myślałam,  że może podświadomie ich "wybieram"ale nie mogę dojść do tego w jaki sposób? Przecież jak kogoś poznaje, nie myślę od razu, że jest żonaty,  tylko zakładam,  że jest wolny, jeśli nie ma obrączki przynajmniej, a tu w 100%oni wszyscy okazują się już od dawna być zajęci.

Myślę że zwyczajnie w świecie masz dobry gust smile Zajęci nie są dla Ciebie atrakcyjni przez to że kogoś mają skoro jak tylko się o tym dowiesz natychmiast przestają Cię interesować... więc trudno mi sobie wyobrazić że masz jakiś detektor zajętych. Ci atrakcyjni w Twoim przedziale wiekowym może faktycznie już kogoś mają... Jedyne co mogę polecić to niestety cierpliwość i nie poddawanie się sad

Jest trochę tak że facet doceniony przez kobietę czuje się pewniej i może dlatego wydaje Ci się atrakcyjny, oczywiście nie każdy kto czuje się pewnie jest zajęty!

8

santapietruszka napisał/a:

Lepiej poznawać zajętych niż jakichś dziwnych, bo ja z kolei mam na takich detektor...

Dziwnych też spotykałam,  ale to nie o nich wątek. wink
Mam już dosyć poznawania tych zajętych hmm

gg 48623644

9

rossanka napisał/a:
Naprędce napisał/a:

Ale,dla kogo ta kasa ?
smile
Też myślę,  że po prostu w wieku 20 lat jest większa pula wolnych niż w wieku 40. Ale ktoś się chyba musiał gdzieś uchwac?

Kasa dla mnie!!! tongue big_smile tongue

No wiesz, niektórzy tego nie pojmują, dlatego chwała, że Ty to pojmujesz.

Pewnie się uchował, ale się chowa. big_smile tongue big_smile

10

Też obserwuję u siebie ten detektor. I co tu poradzić, między 30 a 40 większość facetów albo żonata, albo zaraz będą , bo w stałych związkach...zdarzają się i wolni, nie powiem, ale nic nie iskrzy miedzy nami, wstyd przyznać, a może nie wstyd, nie wiem, ale czekam na wielką miłość big_smile

11

Krejzolka82 napisał/a:

Kiedyś widziałem na jednym portalu randkowym opis:

Mój idealny partner musi być bardzo dobry w chowanego bo nie mogę go znaleźć!

12

Myślę, że to nie radar tylko nieubłagana statystyka, niestety. Zapewne szukasz mężczyzn z przedziału 40-50 (może też trochę młodszych), a tu faktycznie chyba większość sensownych facetów pozajmowana. A że na sensownych uwagę zwracasz, a nie każdy sparowany jest też zaobrączkowany, to te wypadki.

13

Szkot napisał/a:

Myślę że zwyczajnie w świecie masz dobry gust smile Zajęci nie są dla Ciebie atrakcyjni przez to że kogoś mają skoro jak tylko się o tym dowiesz natychmiast przestają Cię interesować... więc trudno mi sobie wyobrazić że masz jakiś detektor zajętych. Ci atrakcyjni w Twoim przedziale wiekowym może faktycznie już kogoś mają... Jedyne co mogę polecić to niestety cierpliwość i nie poddawanie się sad

Jest trochę tak że facet doceniony przez kobietę czuje się pewniej i może dlatego wydaje Ci się atrakcyjny, oczywiście nie każdy kto czuje się pewnie jest zajęty!

Nie mam pojęcia.  Może Ci zajęci jakoś inaczej się zachowują czy jak.
Rozumiem, raz czy dwa, nawet pięć ten sam schemat, ale za każdym razem?
Nawet czasami na ulicy zdarza mi się,  że spotykam kogoś przelotnie, myślę yikes jaki fajny facet, w moim wieku, - coś przyciąga moja uwagę do niego, a tu zaraz podchodzi do niego zona/dziewczyna/żona z dziećmi i idą sobie dalej.
To jest już męczące dla mnie. Ostatnio było jeszcze lepiej, nikt do niego nie podszedł,  ale zadzwonił i podsluchalam -rozmawiał z żoną,  miał po nią podjechać.

gg 48623644

14

Szkot napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Kiedyś widziałem na jednym portalu randkowym opis:

Mój idealny partner musi być bardzo dobry w chowanego bo nie mogę go znaleźć!

Ale fajny opis. smile
Jakbym działała na portalach i zobaczyłabym taki opis, to napisałabym do Autora. smile

15

ruda102 napisał/a:

Myślę, że to nie radar tylko nieubłagana statystyka, niestety. Zapewne szukasz mężczyzn z przedziału 40-50 (może też trochę młodszych), a tu faktycznie chyba większość sensownych facetów pozajmowana. A że na sensownych uwagę zwracasz, a nie każdy sparowany jest też zaobrączkowany, to te wypadki.

Powiedzmy że szukam 35-45, no może do 50, ale to rozsądny przedział jak mysle, z resztą niektórzy ygladaja dużo młodziej albo starzej.

gg 48623644

16

PolnyMotylek napisał/a:

Też obserwuję u siebie ten detektor. I co tu poradzić, między 30 a 40 większość facetów albo żonata, albo zaraz będą , bo w stałych związkach...zdarzają się i wolni, nie powiem, ale nic nie iskrzy miedzy nami, wstyd przyznać, a może nie wstyd, nie wiem, ale czekam na wielką miłość big_smile

No właśnie.  Czasem kogoś poznaje, ale jak mówisz nie iskrzy i tu nie chodzi o piorun miłosny z jasnego nieba, bo nie wierzę w takie rzeczy, ale po prostu rozmowa nie idzie, jest tak sobie  nawet nie mam ochoty się spotykać na stopie koleżeńskiej,  bo jakoś "nie idzie", kompletnie mnie wtedy nie obchodzi, czy ta osoba jest wolna czy nie, no co?No i oczywiście okazuje się,  że jest wolny:(

gg 48623644

17

rossanka napisał/a:

Dziwnych też spotykałam,  ale to nie o nich wątek. wink
Mam już dosyć poznawania tych zajętych hmm

Rossanko, ale mnie chodziło o to, że "masz nosa" - wybierasz tych, którzy coś sobą prezentują, skoro są w związku i to przeważnie długim. Ciężko oczekiwać, że tłumy wolnych facetów się ostały, wiadomo. Wyczuwasz więc tych bardziej atrakcyjnych, nadających się do związku... tyle tylko, że ktoś ich już wyczuł wcześniej smile
Ja mam gorzej, bo co z tego, że wolni - jak wiecznie z każdym coś nie tak, z jakiegoś powodu w tym wieku są wolni big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

18

Ja mam gorzej, bo co z tego, że wolni - jak wiecznie z każdym coś nie tak, z jakiegoś powodu w tym wieku są wolni big_smile

Nonono, bez takich... to działa w obie strony smile

19 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-13 19:10:04)

Szkot napisał/a:

Toteż od razu powiedziałam, że ze mną coś nie tak big_smile
A poważnie to przecież chyba logiczne, że nieco uprościłam i nie będę się rozwodzić nad każdym pojedynczym przypadkiem. Ale i Rossanka napisała mniej więcej to samo - jak nie pyka, to przeważnie okazuje się, że wolny... więc najwyraźniej coś gdzieś nie trybi - niekoniecznie od razu oznacza to, że to zły człowiek przecież.

20

rossanka napisał/a:
Naprędce napisał/a:

Ale,dla kogo ta kasa ?
smile

Myślę, że to jest kwestia wieku ;P 40- latkowie wygladajacy dobrze albo JESZCZE maja partnerki dlatego że/i wygladają dobrze, albo zaczęli wyglądać dobrze i dlatego ZNOWU mają partnerki.

Grupa samotna to ci, którym jeszcze nie zaświtało w głowie, że w tym wieku to nad atrakcyjnością trzeba popracowac (i nie mam tu na mysli silowni, tylko caloksztalt) albo ci, ktorzy sie tak skupili na swojej atrakcyjnosci, ze doszli do etapu samouwielbienia i na uwielbienie dla kobiety nie starcza juz energii.

;P

|---------------|------>

21

Iceni napisał/a:
rossanka napisał/a:
Naprędce napisał/a:

Ale,dla kogo ta kasa ?
smile

Myślę, że to jest kwestia wieku ;P 40- latkowie wygladajacy dobrze albo JESZCZE maja partnerki dlatego że/i wygladają dobrze, albo zaczęli wyglądać dobrze i dlatego ZNOWU mają partnerki.

Grupa samotna to ci, którym jeszcze nie zaświtało w głowie, że w tym wieku to nad atrakcyjnością trzeba popracowac (i nie mam tu na mysli silowni, tylko caloksztalt) albo ci, ktorzy sie tak skupili na swojej atrakcyjnosci, ze doszli do etapu samouwielbienia i na uwielbienie dla kobiety nie starcza juz energii. 

;P

Czyli statystyka, więcej wolnych i fajnych i nie fajnych jest  w wieku 20 lat niż 40?
Ja jestem wolna,ostatnIO zastanawiam się,  czy ja jestem w grupie tych fajnych, co się jeszcze ostały, albo mi się tylko tak wydaje a naprawdę  jestem tą "dziwna".
Nie wiem. Jakoś nigdy nie byłam zbyt przesądna czy nie wierzyłam w jakieś przeznaczenia ale może jest inaczej?Może tak mi jest pisane, jak to się mowi, ale to też bez sensu, bo dlaczego niby miało by mi być to pisane?

gg 48623644

22

Szkot napisał/a:

Toteż od razu powiedziałam, że ze mną coś nie tak big_smile
A poważnie to przecież chyba logiczne, że nieco uprościłam i nie będę się rozwodzić nad każdym pojedynczym przypadkiem. Ale i Rossanka napisała mniej więcej to samo - jak nie pyka, to przeważnie okazuje się, że wolny... więc najwyraźniej coś gdzieś nie trybi - niekoniecznie od razu oznacza to, że to zły człowiek przecież.

.Pewnie, że nie zły,  ale właśnie  nie trybi jak piszesz.
Z kobietami też tak jest z jedną się zaprzyjaźnisz, a z drugą po prostu nawet nie masz ochoty iść na kawę i pogadać, nie po drodze wam po prostu.

gg 48623644

23

Ja mam 39 i też jestem uważana za atrakcyjną, niezależną, wykształconą, a co najważniejsze, bo to sobie cenię sympatyczną i fajną...ostałam się, jak to napisała Rossanka, ale wolę nie myśleć, że jestem "dziwna" big_smile...chociaż takie teksty już padały, coś musi być z nią nie tak, dziwadło jakieś albo ma wymagania i czeka na księcia...sraty taty, w tym wieku to już się wie, że nie ma książąt i  ideałów...a wolni są, tylko może dla innych kobiet, a dla mnie gdzieś tam jakiś jest albo nie. Trzeba to przyjąć...

24

PolnyMotylek napisał/a:

Ja mam 39 i też jestem uważana za atrakcyjną, niezależną, wykształconą, a co najważniejsze, bo to sobie cenię sympatyczną i fajną...ostałam się, jak to napisała Rossanka, ale wolę nie myśleć, że jestem "dziwna" big_smile...chociaż takie teksty już padały, coś musi być z nią nie tak, dziwadło jakieś albo ma wymagania i czeka na księcia...sraty taty, w tym wieku to już się wie, że nie ma książąt i  ideałów...a wolni są, tylko może dla innych kobiet, a dla mnie gdzieś tam jakiś jest albo nie. Trzeba to przyjąć...

Też trafiasz na zajętych? I jak długo już sama?
Książęta? Istnieli jak miałam z 14 lat czy coś koło tego ale to norma dla tego wieku wink

gg 48623644

25

Ja drugi rok jestem sama...wcześniej 5 letni związek, a jeszcze wcześniej 2 podobne...te dwa pierwsze rozeszły się za obopólną zgodą, bo i odległość nie pomagała i praca, no  i uczucie się wypaliło...ale ten ostatni miał być ostatni, niestety to on się odkochał...może tak miało być:(

26

Teraz raczej spokojnie sobie żyję i jeśli ma się coś wydarzyć, wydarzy się. Nie szukam na siłę, ale i w domu nie siedzę...żyj dniem Rossanko smile

27

PolnyMotylek napisał/a:

Teraz raczej spokojnie sobie żyję i jeśli ma się coś wydarzyć, wydarzy się. Nie szukam na siłę, ale i w domu nie siedzę...żyj dniem Rossanko smile

Dokładnie. smile

28

PolnyMotylek napisał/a:

Ja drugi rok jestem sama...wcześniej 5 letni związek, a jeszcze wcześniej 2 podobne...te dwa pierwsze rozeszły się za obopólną zgodą, bo i odległość nie pomagała i praca, no  i uczucie się wypaliło...ale ten ostatni miał być ostatni, niestety to on się odkochał...może tak miało być:(

Drugi rok, to jeszcze nie źle.  Ja trochę więcej i przyznam że zaczęło mnie to już męczyć.  Na codzień staram się nie myśleć o tym,  ale bywa trudno. Nie to już,  że jakoś rozpaczam, ale myślę,  "jak to się wszystko skonczy".
Jedno jest pewne, na żadne zwiazki na sile się nie pisze. To już wolę być sama.

gg 48623644

29

Krejzolka82 napisał/a:
PolnyMotylek napisał/a:

Dokładnie. smile

Tak właśnie  to robię., już daaawno nie szukałam jak to mówicie,  odpuściłam sobie, i jak na ironię zaczęłam nagle poznawać nowych mężczyzn,  ale jak pisze wszyscy oni okazali się być zajęci.  Jak jeden mąż, ale nie mój tongue

gg 48623644

30

PolnyMotylek napisał/a:

To nie jest żaden detektor tylko zguba Wasza dziewczyny.Wy jesteście w ogóle chodzącymi paradoksami na tej ziemi.Wciąż Czekacie aż coś zaiskrzy albo na chemię ,na wielką miłość a to tylko zauroczenie musicie wiedzieć ,że aby to nastąpiło facet musi Was uwodzić czyli oszukiwać w jakimś sensie .Żeby była chemia i zaiskrzyło facet musi was po prostu oszukać wywołując określone reakcje chemiczne w mózgu kobiety.
Dlaczego żadna z was nie wypisze sobie na kartce listy cech pożądanych u potencjalnego mężczyzny i takiego mężczyznę zacznie poszukiwać, byłoby to działanie całkiem logiczne.Wy natomiast stawiacie na emocje ,które są waszą zgubą.Ponieważ stawiacie na emocjonalne a nie logiczne podejmowanie decyzji w sferze miłości nie dziwcie się ,że takie związki nie przetrwają bo będą one tylko realizacją rozmnażania gatunku ludzkiego.

31 Ostatnio edytowany przez PolnyMotylek (2017-02-13 19:50:49)

Rossanka, nie będę cię pocieszać , ale i dołować nie chcę. Jesteśmy w takim dziwnym wieku, ani to stare, ale młódki też nie...i wszystko zależy od okoliczności, losu, przeznaczenia, Bóg wie czego...moja koleżanka po rozwodzie, dwie córeczki, w naszym wieku i spotkała miłość swojego życia kilka lat temu smile a inna, po 15 latach się rozwiodła i jest 5 lat sama, na żadnej randce nie była...milion kobiet, milion historii, same ją trochę tworzymy. Trzeba wierzyć smile a listę pożadanych cech u faceta mam smile

32 Ostatnio edytowany przez Naprędce (2017-02-13 19:51:05)

rossanka napisał/a:
Naprędce napisał/a:

Ale,dla kogo ta kasa ?

Właściwie kij z tą kasą, jakby cos takiego wypaliło to pewnie byś się stała się sławna, a wtedy nie mogłabys się od chętnych opędzić;)
A jestes pewna, że ta teoria z detektorem (a kiedys już o tym pisałaś-pamiętam- więc jakiś czas to trwa że sobie to tak wyjaśniasz)
nie wpływa jak obierasz oba te typy? Tzn tego, że w efekcie automatycznie zrażasz się szybciej do tych wolnych?

33

Rossanko, lepiej jutro z domu nie wychodź bo twoim "oczom ukaże się las"... zajętych facetów i to nie będzie nic śmiesznego tongue ^^

Pseudo: WuWuś big_smile

34

jesteś męski napisał/a:
PolnyMotylek napisał/a:

To nie jest żaden detektor tylko zguba Wasza dziewczyny.Wy jesteście w ogóle chodzącymi paradoksami na tej ziemi.Wciąż Czekacie aż coś zaiskrzy albo na chemię ,na wielką miłość a to tylko zauroczenie musicie wiedzieć ,że aby to nastąpiło facet musi Was uwodzić czyli oszukiwać w jakimś sensie .Żeby była chemia i zaiskrzyło facet musi was po prostu oszukać wywołując określone reakcje chemiczne w mózgu kobiety.
Dlaczego żadna z was nie wypisze sobie na kartce listy cech pożądanych u potencjalnego mężczyzny i takiego mężczyznę zacznie poszukiwać, byłoby to działanie całkiem logiczne.Wy natomiast stawiacie na emocje ,które są waszą zgubą.Ponieważ stawiacie na emocjonalne a nie logiczne podejmowanie decyzji w sferze miłości nie dziwcie się ,że takie związki nie przetrwają bo będą one tylko realizacją rozmnażania gatunku ludzkiego.

Nie działa.
Wiele razy "gubilo"mnie takie myślenie.  Myslałam,  co tam chemia, trzeba się poznać,  wiadomo miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje, no może jest to jakieś zauroczenie, mega chemia, więc mam za sobą już takie znajomości z rozsądku,  na sile, a może coś z tego będzie -nigdy nie wyszło,  a było coraz gorzej nic na siłę.
Z resztą tak jak z osobami tej samej płci.  Poznaje kobietę i z jedną się zaprzyjaźnie , z drugą  będę tylko na stopie typu dzień dobry co słychać,  a z trzecia w ogóle nie będę chciała rozmawiać.  Z mężczyznami jest to samo. Nie musi być wielka miłość,  ale jeśli nie mam ochoty na następne spotkanie, czy nawet telefon, to czy o dalszej znajomości może być mowa?
Jakich cech szukam u mężczyzny to już od dawna wiem, ale co mi po tym, jak oni okazują się być zajęci?
A związki na logikę nie są dla mnie. Musiało by to być białe małżeństwo chyba, co by było dosyć dziwne i męczące. ...

gg 48623644

35

Mało jest ludzi wolnych, i to niezależnie w jakim wieku. Tak samo w sklepie, baaaaardzo rzadko dziewczyna +-20 lat jest sama. Jeżeli stoi sama z jakiegoś powodu to bardzo prawdopodobnym jest że gdzieś w pobliżu jest gach. I tak zazwyczaj jest że po chwili podchodzi albo czeka koło sklepu.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

36

PolnyMotylek napisał/a:

Rossanka, nie będę cię pocieszać , ale i dołować nie chcę. Jesteśmy w takim dziwnym wieku, ani to stare, ale młódki też nie...i wszystko zależy od okoliczności, losu, przeznaczenia, Bóg wie czego...moja koleżanka po rozwodzie, dwie córeczki, w naszym wieku i spotkała miłość swojego życia kilka lat temu smile a inna, po 15 latach się rozwiodła i jest 5 lat sama, na żadnej randce nie była...milion kobiet, milion historii, same ją trochę tworzymy. Trzeba wierzyć smile a listę pożadanych cech u faceta mam smile

Ale nie nie, nie szukam pocieszenia,  bardziej chciałam porozmawiać,  bo zastanawia mniei, że zawsze przeżywam ten sam schemat, więc zaczęłam się już temu dziwić. Pomyślałam,  może ktoś ma taki sam problem,  czy spostrzeżenie,  bo może cos robię nie tak, a że środka trudno mi zauważyć,.

gg 48623644

37

Naprędce napisał/a:
rossanka napisał/a:
Naprędce napisał/a:

Ale,dla kogo ta kasa ?

Właściwie kij z tą kasą, jakby cos takiego wypaliło to pewnie byś się stała się sławna, a wtedy nie mogłabys się od chętnych opędzić;)
A jestes pewna, że ta teoria z detektorem (a kiedys już o tym pisałaś-pamiętam- więc jakiś czas to trwa że sobie to tak wyjaśniasz)
nie wpływa jak obierasz oba te typy? Tzn tego, że w efekcie automatycznie zrażasz się szybciej do tych wolnych?

Kurcze wstyd przyznać,  ale nie zrozumiałam co piszesz?
Nie zrazam się do tych wolnych, bo jak ich poznaje, to mnie nie interesują,  więc się nie zastanawiam, czy oni są wolni, czy nie, bo to nie ma wówczas dla mnie znaczenia. No, ale oczywiście okazuje się,  że są wolni.
Hm, jak pamiętasz,  że tak pisałam o tym detektorze to pewnie tak było,  sprawa ciągnie się już dłuższy czas.I ciągle nie znam odpowiedzi.

gg 48623644

38

Revenn napisał/a:

Mało jest ludzi wolnych, i to niezależnie w jakim wieku. Tak samo w sklepie, baaaaardzo rzadko dziewczyna +-20 lat jest sama. Jeżeli stoi sama z jakiegoś powodu to bardzo prawdopodobnym jest że gdzieś w pobliżu jest gach. I tak zazwyczaj jest że po chwili podchodzi albo czeka koło sklepu.

A nie wystarczyło napisać chłopak, facet?
Tylko tak obcesowo, z zazdrością.

Posty [ 1 do 38 z 275 ]

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Podobaja mi sie sami zajęci

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016