Ponowny kontakt z była - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ponowny kontakt z była

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 33 ]

1 Ostatnio edytowany przez Lukasz94 (2017-02-13 17:12:48)

Temat: Ponowny kontakt z była

Witam wszystkich. Proszę o porady bo moja mała głowa tego juz nie pojmuje. Rozstałem się z dziewczyną jakieś 4 miesiace temu. Od ponad dwóch miesiecy nie miałem z nią w ogóle kontaktu. Powodem rozstania była oczywiście kłótnia później była moja walka o powrót ale bezskuteczna. Walka trwała przez okres 1.5 miesiąca. Ale niestety pojawił się chyba ktoś nowy i odpuscilem. Ogólnie związek trwał 4 lata. Bywało różnie raz dobrze raz źle
. Ona nie chciala ze mna kontaktu zablokowala mnie na fb itd. Wiec odpuscilem. Sytuacja wygląda tak ze po 2 miesiącach mojej ciszy ona nagle zaczęła mnie zaczepiac na fb. Zignorowałem to oczywiście po miesiącu czasu napisałem do niej po ponownej zaczepce. Bałem się jej reakcji. O dziwo rozmowa była bardzo przyjemna rozmawialiśmy o pracy o studiach mówiła również ze byliśmy mega niezgrana para i ze jak traktujemy się jak koledzy to mamy duzo lepszy kontakt ze potrafimy ze sobą rozmawiać itd. Na następny dzień również napisałem do niej znowu rozmowa na fb trwała 2h i 20 min przez telefon komórkowy. Na 3 dzien byla rozmowa przes sms pare na dzien... pytalem jak bylo na sesji na uczleni to odpowiedziala normalnie oraz zapytala sie dlaczego o tym mysle ? Odpowiedzialem ze mysle o niej. Dostalem odpowiedz dosc dziwna typu: ze Ty o mnie myslisz... smile  Nie rozumiem co mam przez to rozumiec. Nie rozumiem jednej kwesti jak kobieta która parę miesięcy temu nie chciała w ogole utrzymywać kontaktu nagle mnie zaczepia, opowiada co tam u niej słuchać mało tego pyta się jak u mnie wygląda życie odpisuje na sms odbiera telefon itd Nie wiem za bardzo czego mam oczekiwać w tym momencie i jak się zachowywać... Czy po prostu zrozumiała ze popełniła błąd ale boi się przyznać czy po prostu chce utrzymywać kolezenski kontakt? Czy po prostu mam milczeć w tym momencie i czekać na jej ruch? A może oczekuje ze będę znowu o nią walczył ? Nie ukrywam ze jeszcze się nie wyleczylen do końca z tego związku i jest dla mnie ważna osoba. Proszę o przemyslenia jak wy to widzicie ïpozdrawiam wink

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez lukas25 (2017-02-13 17:09:53)

Odp: Ponowny kontakt z była

Spróbuj zastanowić się nad tym dlaczego Wasza relacja skończyła się wcześniej. Wyciągnij wnioski.

Czekaj na jej ruch, a jeśli uznasz, że czekasz za długo, przejmij inicjatywę.

Z tego co piszesz, to rozmowy układają Wam się dobrze. Małymi krokami do przodu i sami zobaczycie jak rozwinie się relacja.

3

Odp: Ponowny kontakt z była
Lukasz94 napisał/a:

Witam wszystkich. Proszę o porady bo moja mała głowa tego juz nie pojmuje. Rozstałem się z dziewczyną jakieś 4 miesiace temu. Od ponad dwóch miesiecy nie miałem z nią w ogóle kontaktu. Powodem rozstania była oczywiście kłótnia później była moja walka o powrót ale bezskuteczna. Walka trwała przez okres 1.5 miesiąca. Ale niestety pojawił się chyba ktoś nowy i odpuscilem. Ogólnie związek trwał 4 lata. Bywało różnie raz dobrze raz źle
. Ona nie chciala ze mna kontaktu zablokowala mnie na fb itd. Wiec odpuscilem. Sytuacja wygląda tak ze po 2 miesiącach mojej ciszy ona nagle zaczęła mnie zaczepiac na fb. Zignorowałem to oczywiście po miesiącu czasu napisałem do niej po ponownej zaczepce. Bałem się jej reakcji. O dziwo rozmowa była bardzo przyjemna rozmawialiśmy o pracy o studiach mówiła również ze byliśmy mega niezgrana para i ze jak traktujemy się jak koledzy to mamy duzo lepszy kontakt ze potrafimy ze sobą rozmawiać itd. Na następny dzień również napisałem do niej znowu rozmowa na fb trwała 2h i 20 min przez telefon komórkowy. Na 3 dzien byla rozmowa przes sms pare na dzien... pytalem jak bylo na sesji na uczleni to odpowiedziala normalnie oraz zapytala sie dlaczego o tym mysle ? Odpowiedzialem ze mysle o niej. Dostalem odpowiedz dosc dziwna typu: ze Ty o mnie myslisz... smile  Nie rozumiem co mam przez to rozumiec. Nie rozumiem jednej kwesti jak kobieta która parę miesięcy temu nie chciała w ogole utrzymywać kontaktu nagle mnie zaczepia, opowiada co tam u niej słuchać mało tego pyta się jak u mnie wygląda życie odpisuje na sms odbiera telefon itd Nie wiem za bardzo czego mam oczekiwać w tym momencie i jak się zachowywać... Czy po prostu zrozumiała ze popełniła błąd ale boi się przyznać czy po prostu chce utrzymywać kolezenski kontakt? Czy po prostu mam milczeć w tym momencie i czekać na jej ruch? A może oczekuje ze będę znowu o nią walczył ? Nie ukrywam ze jeszcze się nie wyleczylen do końca z tego związku i jest dla mnie ważna osoba. Proszę o przemyslenia jak wy to widzicie ïpozdrawiam wink

Byliście ze sobą 4 lata,  znalazła innego, z tamtym jej nie wyszło i chwilowo brakuje jej adoracji, więc wraca do Ciebie aby podbudować sobie ego.
Dlaczego się dziwi, że o niej myślisz? bo gdyby sytuacja była odwrotna ona by z Tobą już nie chciała mieć nic wspólnego - a Ty nadal rozważasz.

4 Ostatnio edytowany przez lukas25 (2017-02-13 17:41:18)

Odp: Ponowny kontakt z była

Ósemka- a skąd wiesz, że sytuacja właśnie tak wygląda?
Może miała powody, aby wtedy zerwać z Łukaszem, szukała pocieszenia u kogoś innego, ale po czasie stwierdziła, że poprzednia relacja jest dla niej nadal ważna?

Łukasz, przeanalizuj jej zachowanie. Czy sama szuka z Tobą dalej kontaktu, czy to Ty zazwyczaj przejmujesz inicjatywę? Jak się zachowuje, kiedy rozmawiacie? Jest zdystansowana czy może wydaje się w pełni zaangażowana w rozmowę?

5

Odp: Ponowny kontakt z była

Kojarzysz taka roślinę: cukinia? Ta zielona. Znajdziesz w sklepie, teraz powinna być dostatecznie twarda. Kup jedna.

6

Odp: Ponowny kontakt z była

Cokolwiek było powodem, porzuciła go dla innego i zapewne jeśli pojawi się ktoś lepszy od Łukasza zrobi to ponownie. Takie jest  moje zdanie, oczywiście mogę się mylić. 
Nam można pisać wszystko, to Autor powinien mądrze filtrować informacje i wybrać te właściwe. To jego życie i on podejmuje decyzje.

7

Odp: Ponowny kontakt z była

Solidarność imion czy klon? Jeśli nie to sorry, ale starszy lukaszu chwyc młodego za to co nosi w spodniach i wytłumacz, że bajka skończyła się w momencie wejścia innego księcia...wejścia nie tylko na scenę, bardziej dogłębnie...a teraz, dobrze być chusteczka?

8

Odp: Ponowny kontakt z była

No ja uważam, że jak coś nie wychodzi w związku i po próbach odratowania nie ma efektu, może lepiej odpuścić. Mimo wszystko warto dać jasny sygnał, drugiej połówce, że chce się zacząć jeszcze raz i zagwarantować poprawę, ale jeżeli po tym już nic się nie dzieje to nie ma to tamto big_smile Może warto wyciągnąć informacje zwrotne smile
Swoją drogą myślę, że jeżeli się nie klei to lepiej o tym szczerze porozmawiać, niż akceptować narastający dyskomfort - to chyba z tego powodu powstają zdrady.

9

Odp: Ponowny kontakt z była

"mówiła również ze byliśmy mega niezgrana para i ze jak traktujemy się jak koledzy to mamy duzo lepszy kontakt ze potrafimy ze sobą rozmawiać itd. "
Przeczytaj to ze sto razy na początek i to ze zrozumieniem.

10 Ostatnio edytowany przez Lukasz94 (2017-02-24 11:01:53)

Odp: Ponowny kontakt z była

Spotkaliśmy się o dziwo sama przyjechała do mojego miasta. Rozmowa trwała 1.5h. Pytam się jej skąd taka zmiana u niej itd a ona odpowiedziała ze jej wSzyszko przeszło zlosc itd.  Pozniej mowi ze trzeba sie spotykac z kolegami i sie smieje. Zaczela sie wypytywac co robiłem dzisiaj czy imprezuje itd. Dużo śmiechu rozmowa na luzie gilanie itd. Lepiej się nam rozmawiało niż w związku heh:) oczywiscie w pewnych kwestiach dogryzala ze jakos teraz potrafilbym przyjechac do jej miejscowosci itd. Później dodała ze ostatnio ma na wsyzskto wyjebane. Później znowu rozmowa o wszystkim studia praca itd. Mówi ze nic się nie zmieniłem ja jej powiedziałem to samo. Nie wiem czy ona dobrze się kamufluje czy jak ? Ogólnie po spotkaniu była na weselu pisaliśmy sms wtedy do później nocy. Ogólnie jest tak ze jak ja się odezwę to mamy kontakt ze sobą i rozmawiamy normalnie. Czego ona oczekuje? Jak się zachować ? Pozdrawiam

11

Odp: Ponowny kontakt z była
Lukasz94 napisał/a:

Spotkaliśmy się o dziwo sama przyjechała do mojego miasta. Rozmowa trwała 1.5h. Pytam się jej skąd taka zmiana u niej itd a ona odpowiedziała ze jej wSzyszko przeszło zlosc itd.  Pozniej mowi ze trzeba sie spotykac z kolegami i sie smieje. Zaczela sie wypytywac co robiłem dzisiaj czy imprezuje itd. Dużo śmiechu rozmowa na luzie gilanie itd. Lepiej się nam rozmawiało niż w związku heh:) oczywiscie w pewnych kwestiach dogryzala ze jakos teraz potrafilbym przyjechac do jej miejscowosci itd. Później dodała ze ostatnio ma na wsyzskto wyjebane. Później znowu rozmowa o wszystkim studia praca itd. Mówi ze nic się nie zmieniłem ja jej powiedziałem to samo. Nie wiem czy ona dobrze się kamufluje czy jak ? Ogólnie po spotkaniu była na weselu pisaliśmy sms wtedy do później nocy. Ogólnie jest tak ze jak ja się odezwę to mamy kontakt ze sobą i rozmawiamy normalnie. Czego ona oczekuje? Jak się zachować ? Pozdrawiam

To może zrób test i się raz sam nie odezwij. I zastosuj się do mojego postu wyżej.

12 Ostatnio edytowany przez Lukasz94 (2017-02-24 11:42:16)

Odp: Ponowny kontakt z była

Okey . To jest typ księżniczki o która trzeba się starać wiec wątpię żeby się odezwala sama. Ostatnio po rozstaniu nie odzywałem sie miesiac i zaczęła mnie zaczepiac na fb. Pozdrawiam

13

Odp: Ponowny kontakt z była
Lukasz94 napisał/a:

Witam wszystkich. Proszę o porady bo moja mała głowa tego juz nie pojmuje. Rozstałem się z dziewczyną jakieś 4 miesiace temu. Od ponad dwóch miesiecy nie miałem z nią w ogóle kontaktu. Powodem rozstania była oczywiście kłótnia później była moja walka o powrót ale bezskuteczna. Walka trwała przez okres 1.5 miesiąca. Ale niestety pojawił się chyba ktoś nowy i odpuscilem. Ogólnie związek trwał 4 lata. Bywało różnie raz dobrze raz źle
. Ona nie chciala ze mna kontaktu zablokowala mnie na fb itd. Wiec odpuscilem. Sytuacja wygląda tak ze po 2 miesiącach mojej ciszy ona nagle zaczęła mnie zaczepiac na fb. Zignorowałem to oczywiście po miesiącu czasu napisałem do niej po ponownej zaczepce. Bałem się jej reakcji. O dziwo rozmowa była bardzo przyjemna rozmawialiśmy o pracy o studiach mówiła również ze byliśmy mega niezgrana para i ze jak traktujemy się jak koledzy to mamy duzo lepszy kontakt ze potrafimy ze sobą rozmawiać itd. Na następny dzień również napisałem do niej znowu rozmowa na fb trwała 2h i 20 min przez telefon komórkowy. Na 3 dzien byla rozmowa przes sms pare na dzien... pytalem jak bylo na sesji na uczleni to odpowiedziala normalnie oraz zapytala sie dlaczego o tym mysle ? Odpowiedzialem ze mysle o niej. Dostalem odpowiedz dosc dziwna typu: ze Ty o mnie myslisz... smile  Nie rozumiem co mam przez to rozumiec. Nie rozumiem jednej kwesti jak kobieta która parę miesięcy temu nie chciała w ogole utrzymywać kontaktu nagle mnie zaczepia, opowiada co tam u niej słuchać mało tego pyta się jak u mnie wygląda życie odpisuje na sms odbiera telefon itd Nie wiem za bardzo czego mam oczekiwać w tym momencie i jak się zachowywać... Czy po prostu zrozumiała ze popełniła błąd ale boi się przyznać czy po prostu chce utrzymywać kolezenski kontakt? Czy po prostu mam milczeć w tym momencie i czekać na jej ruch? A może oczekuje ze będę znowu o nią walczył ? Nie ukrywam ze jeszcze się nie wyleczylen do końca z tego związku i jest dla mnie ważna osoba. Proszę o przemyslenia jak wy to widzicie ïpozdrawiam wink

Cześć, pozdrawiam Cię Łukaszu. Jestem jak Ty w podobnej sytuacji. Od jak dawna ze sobą gadacie teraz od nowa po zerwaniu? Bo wiesz że to nie może trwać wiecznie. Zaproponuj spotkanie. Jeśli przyjdzie to nadaj spotkaniu formę randki i zaznacz że chciałbyś wrócić do związku.Po wrażeniu odniesionym w trakcie spotkania zdecyduj co dalej, czyli sprawdź czy pozwoli się pocałować w usta. Taka sytuacja zweryfikuje o co się Dziewczynie rozchodzi. Potem kolejne spotkania i z górki poleci. Powodzenia i pozdrawiam. Sam właśnie po tym jak wczoraj dziewczyna po roku powiedziała mi,, narazie przerwać musimy związek, ale jest wizja powrotu do związku, nie skreśla mnie, że czas pokaże" dlatego ja zrobię tak jak zalecam Tobie. Powinno się udać wink z całego serca pozdrawiam.

14

Odp: Ponowny kontakt z była

Kontakt mam od dwóch tygodni ale z tego co Ty piszesz jesteś świeżo po rozstaniu i Twoja była daje Ci sygnały ze może być dobrze. U mnie sytuacja wygląda trochę inaczej. Sam nie wiem co już robic:) chcialbym się z nią zobaczyć drugi raz ale nie wiem czy będzie chętna. Pozdrawiam

15

Odp: Ponowny kontakt z była

Jeśli charakter tego ponownego kontaktu z była będzie sprowadzał się do testowania wytrzymałości kuchennego stołu albo innej płaskiej powierzchni to jak najbardziej atakuj;)

16

Odp: Ponowny kontakt z była

"One zawsze wracają" - kiedyś usłyszałem takie powiedzenie i sam się przekonałem, że to prawda. Zaczepiała Cię, bo być może chce do Ciebie wrócić, a może po prostu chce, żebyś był w pobliżu w razie jak nie znajdzie sobie kogoś lepszego - ot cała filozofia. I jak się będzie z nią spotykał, to nie wyjedź do niej z tekstem, że Ci zależy i że chcesz powrotu, bo panna obróci się na pięcie i da dyla do innego. Zastanów się, czy w ogóle chcesz, żebyście do siebie wrócili. Byliście razem 4 lata i ona stwierdza, że byliście niezgraną parą? Mnie się wydaje, że jej się po prostu znudziłeś i szukała lepszej alternatywy, ale jej nie znalazła.

17

Odp: Ponowny kontakt z była

Jeśli lubisz odgrzewane kotlety..

18

Odp: Ponowny kontakt z była
Lukasz94 napisał/a:

Okey . To jest typ księżniczki o która trzeba się starać wiec wątpię żeby się odezwala sama. Ostatnio po rozstaniu nie odzywałem sie miesiac i zaczęła mnie zaczepiac na fb. Pozdrawiam

A no to jeśli tak to poczekałbym na twoim miejscu aż się wykaże, bo inaczej zostaniesz pieskiem.

19 Ostatnio edytowany przez Lukasz94 (2017-02-24 21:47:45)

Odp: Ponowny kontakt z była

Tak to wygląda ze rozstanie było mega pod wpływem emocji szczególnie jej. Mówiła ze jest zmęczona psychicznie I potrzebuje spokoju. Byc moze sie jej znudzilem sama mowila ze jest monotonia po rozstaniu. Tutaj tez daly emocje w gore nie chciala mnie widziec gadac itd Wiec  dostala spokoj ode mnie po czym zaczela mnie zaczepiac i odblokowywac na fb gdy siedziałem cicho.... Szukała alternatywy? Szukala lepszego ? Być może tak ale najwidoczniej sie przeliczyla skoro  jest dalej sama i się ze mną spotkała. Kwestia teraz taka jak to wszyskto ogarnąć?

20

Odp: Ponowny kontakt z była

Przede wszystkim to nie napalaj się na nią jak arab na kurs pilotażu. Kobiety często próbują zwrócić uwagę swoich byłych facetów np. poprzez media społecznościowe, co i Tobie się przytrafiło. Ja też miewałem takie sytuacje. Jak ona do Ciebie nie pisze, to ją olej i sam nie pisz, bo jak Ty zawsze będziesz zaczynał rozmowy, to szybko się wyda, że chcesz jej powrotu i wychodzisz na desperata. To raz, a dwa, to Ty się z nią spotykaj, a nie pisz jej wiadomości, bo przez smsy to Ty jej nie zdobędziesz. Dzwonisz, chwila gadki i proponujesz jakieś dwa terminy spotkania, jak powie "nie, bo w ten dzień czesze kota, a w ten dłubię w nosie" i nie poda swojego terminu to rzuć hasło "to była luźna propozycja, jak będziesz chciała to daj znać, a jak nie to nie" i milczysz dopóki ona się nie odezwie, rozumiesz? MILCZYSZ. Bo swoim ciągłym pisaniem/dzwonieniem pieskujesz i pokazujesz, że bardzo Ci zależy. A jak ona zadzwoni o spotkanie to nie reaguj "ojej, jak wspaniale, że zadzwoniłaś".
A jak wyjdzie tak, że znajdzie sobie kogoś i znowu Cię kopnie i po jakimś czasie z nim zerwie i znowu się do Ciebie odezwie to ją olej, bo inaczej wyskoczę Ci z monitora i wystrzelam po pysku, żebyś się ogarnął! big_smile

21 Ostatnio edytowany przez Lukasz94 (2017-02-25 16:21:26)

Odp: Ponowny kontakt z była

Wspaniała odpowiedz takiej oczekiwalem. Rozumiem ze za jakiś czas mogę do niej zadzwonić i zaproponować termin spotkania ? Jeżeli się zgodzi to super jeżeli nie to czekam na jej ruch ?

22

Odp: Ponowny kontakt z była

Tak, po prostu zadzwoń do niej i proponuj spotkanie, nie pisz z nią żadnych wiadomości. Proponujesz spotkanie, jeżeli odmówi albo będzie kręcić, że nie ma czasu, to nie mów "czemu nie chcesz?", tylko tak jak pisałem wcześniej i tyle. Potem czekasz na jej ruch. Ty pierwszy wykonałeś, a kolejne dzwonienie i próba spotkania wychodząca od Ciebie niszczy Cię w oczach tej kobiety i pokazuje Twoją desperację. Wyluzuj. I pamiętaj - mniej pisania wiadomości, więcej działania.

23

Odp: Ponowny kontakt z była

Dzięki pozdrawiam

24

Odp: Ponowny kontakt z była

Dziwna sprawa. Była udostępnia na fb ze prawdziwy facet nie pozwoli na to żeby jego kobieta była zazdrosna o inne. Prawdziwy facet zrobi tak aby inne były zazdrosne o nią.... pytanie czy to jest podpucha w moja stronę zebym sie odezwal? Czy faktycznie ma jakiegoś gościa ? Śmierdzi mi to pozdrawiam

25

Odp: Ponowny kontakt z była

Człowieku, ale Ty nie opieraj się na tym, co ona lajkuje na fejsie, bo to nie jest żaden wyznacznik. Widać, że jesteś na nią bardzo napalony, skoro masz już rozkminy widząc, co ona robi na mediach społecznościowych. Ogarnij się i wyluzuj, bo ona szybko to zauważy, że chcesz desperacko do niej wrócić.

26

Odp: Ponowny kontakt z była
Lukasz94 napisał/a:

Dziwna sprawa. Była udostępnia na fb ze prawdziwy facet nie pozwoli na to żeby jego kobieta była zazdrosna o inne. Prawdziwy facet zrobi tak aby inne były zazdrosne o nią.... pytanie czy to jest podpucha w moja stronę zebym sie odezwal? Czy faktycznie ma jakiegoś gościa ? Śmierdzi mi to pozdrawiam

Jak Ci coś śmierdzi to sprawdź czy nie udostępniła na fb robię kupę w niedzielne wieczory...

27 Ostatnio edytowany przez Lukasz94 (2017-02-27 15:08:20)

Odp: Ponowny kontakt z była

Zadzwoniłem. Fajna rozmowa przez telefon ok 10 minut. Pytala się co tam u mnie itd.   Zapytałem się o spotkanie. Powiedziała ze cały tydzień pracuje na popoludnie łącznie z sobota. Mowie ze możemy się zobaczyć w niedziele. Odpowiedziała ze moze znajdzie czas, że może będzie miała czas ... Wiec odpowiedziałem zeby dala znać. Rozumiem ze mam milczeć I zobaczyć czy się odezwie ?   Pozdrawiam gorąco

28

Odp: Ponowny kontakt z była

Tak, teraz masz milczeć i czekać, ale się już pewnie nie doczekasz. Gdyby dziewczyna była zainteresowana, to sama by podała termin, w którym może się spotkać. Skoro gada, że się zastanowi i takie tam, to albo w ogóle nie jest zainteresowana spotkaniem, albo może się kiedyś tam spotkać z Tobą po koleżeńsku, ale nie jest to dla niej jakikolwiek priorytet. Tak czy siak słabo to wygląda.

A że fajna była rozmowa? No spoko. Ja z moimi kumplami też mam fajne rozmowy, ale wiązać się ze sobą nie planujemy big_smile

29

Odp: Ponowny kontakt z była
Lukasz94 napisał/a:

Zadzwoniłem. Fajna rozmowa przez telefon ok 10 minut. Pytala się co tam u mnie itd.   Zapytałem się o spotkanie. Powiedziała ze cały tydzień pracuje na popoludnie łącznie z sobota. Mowie ze możemy się zobaczyć w niedziele. Odpowiedziała ze moze znajdzie czas, że może będzie miała czas ... Wiec odpowiedziałem zeby dala znać. Rozumiem ze mam milczeć I zobaczyć czy się odezwie ?   Pozdrawiam gorąco

No, na pewno nie naciskaj i nie dopytuj się czy się zdecydowała czy nie. Jeśli faktycznie nie zdecydowała, to będzie miała już powód by się nie spotkać.
A jeśli się spotkacie, to spróbuj ją czymś zaskoczyć smile

30

Odp: Ponowny kontakt z była

Ale po co chcesz się spotkać?

31

Odp: Ponowny kontakt z była

No jak to po co, zależy mu na niej i liczy, że dziewczyna "przejrzy na oczy" i rzuci mu się na szyję. Czasami takie rzeczy się zdarzają, głównie w hollywoodzkich filmach.

32 Ostatnio edytowany przez ósemka (2017-02-27 17:33:31)

Odp: Ponowny kontakt z była

Łukasz, jestem kobietą i wiem, co oznaczają takie słowa. Jeśli nawet się z Tobą spotka to na koleżeńskich warunkach - nie rób sobie nadziei na coś więcej.
Jeśli odpowiada Ci taka relacja to ok, ale jeśli jest inaczej, to szkoda Twojego czasu i straconej energii, którą wkładasz w tę relację - wielokrotnie jej słowa o tym świadczyły.
Czym szybciej do Ciebie dotrze, że to nie jedyna niewiasta na tym świecie, tym lepiej dla Ciebie.

Zapewne bardzo Ci na niej zależy, ale do niczego jej nie zmusisz, ona już dawno podjęła decyzję, mówiąc Ci chociażby, że lepiej z Tobą się dogaduje na stopie koleżeńskiej, niż w związku. A fakt, ze zerwała z Tobą dla innego, również o tym świadczy.

Ponieważ jestem pewna, że nie przekonałam Cię do tego, co powyżej napisałam i czekasz na to spotkanie, to żeby nie stracić całej niedzieli, wyślij jej smsa w sobotę z zapytaniem, czy spotkanie w niedziele aktualne. W międzyczasie nie kontaktuj się z nią, no chyba, że sama zagada, to z grzeczności wypada odpowiedzieć.

Chcę się mylić, bo wiem jak Ci zależy, ale.. jak powyżej - nic na to nie wskazuje.

33 Ostatnio edytowany przez bodziochce (2017-02-28 19:10:48)

Odp: Ponowny kontakt z była

Ja na miejscu autora nie pisałbym żadnej wiadomości w sobotę, bo wyjdzie na to, że bardzo mu zależy i jest w stanie wszystko rzucić, żeby jutro się z nią spotkać. Zaproponowałeś spotkanie - powiedziała, że nie ma czasu, a w niedziele może... Czyli jest mało zainteresowana albo w ogóle. Jak się nie odezwie w sobotę ani w niedzielę to olewasz temat i milczysz. Uważam, jak reszta - jakby jej zależało, to by z uśmiechem Ci powiedziała, że wtedy nie może, ale w niedziele chętnie. A Ty przysłowiowym włażeniem w d*pę spowodujesz, że odsunie się jeszcze bardziej. I zapamiętaj sobie - oceniaj kobietę po tym co robi, a nie po tym co mówi.

Posty [ 33 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ponowny kontakt z była

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024