Pogubilam się i nie wiem co robić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Pogubilam się i nie wiem co robić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Pogubilam się i nie wiem co robić

Cześć jestem tutaj po raz pierwszy. Moja sytuacja przedstawia się następująco. Jestem mężatką od 4 lat. Mam 25 lat i dwuletniego synka. Do czasu narodzin synka życie z mężem układało się wspaniale choć mąż rzadko bywał w domu bo pracuje za granicą Ale zawsze wraca steskniony ja z resztą też. Po narodzinach syna wszystko się zmieniło odsunelismy się od siebie. Ciągle się klocimy nie dowiadujemy się i wogole jest źle. Mąż w dalszym ciągu pracuje za granicą nie ma co 3 lub 4 miesiące i właśnie jakiś rok temu do mojej chorej pustej głowy wpadła myśl ze jestem zakochana w bracie męża. Od zawsze super się nam gadalo jest fajny miły zawsze mi we wszystkim pomoże. Może zakochanie to za dużo powiedziane porostu nie mogę przestać o nim myśleć. Zazdroszczę mu ze jest młody ma 20 lat jest wolny. Interesuje się nim dużo dziewczyny. Zazdroszczę mu ze jeszcze wszystko przed nim A ja? W wieku 25 lat mężatka dziecko co mnie może jeszcze fajnego w życiu spotkać.... co mam robić jak przestać myśleć o bracie męża? Jak ratować nasze małżeństwo? Pomocy!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pogubilam się i nie wiem co robić
Edyta2017 napisał/a:

Cześć jestem tutaj po raz pierwszy. Moja sytuacja przedstawia się następująco. Jestem mężatką od 4 lat. Mam 25 lat i dwuletniego synka. Do czasu narodzin synka życie z mężem układało się wspaniale choć mąż rzadko bywał w domu bo pracuje za granicą Ale zawsze wraca steskniony ja z resztą też. Po narodzinach syna wszystko się zmieniło odsunelismy się od siebie. Ciągle się klocimy nie dowiadujemy się i wogole jest źle. Mąż w dalszym ciągu pracuje za granicą nie ma co 3 lub 4 miesiące i właśnie jakiś rok temu do mojej chorej pustej głowy wpadła myśl ze jestem zakochana w bracie męża. Od zawsze super się nam gadalo jest fajny miły zawsze mi we wszystkim pomoże. Może zakochanie to za dużo powiedziane porostu nie mogę przestać o nim myśleć. Zazdroszczę mu ze jest młody ma 20 lat jest wolny. Interesuje się nim dużo dziewczyny. Zazdroszczę mu ze jeszcze wszystko przed nim A ja? W wieku 25 lat mężatka dziecko co mnie może jeszcze fajnego w życiu spotkać.... co mam robić jak przestać myśleć o bracie męża? Jak ratować nasze małżeństwo? Pomocy!

Jak ratować? Proponuję zacząć od przeczytania paru lektur obowiązujących w przyszłym semestrze, w końcu są ferie no i czasu dużo... wink

3

Szczera rozmowa, bez  krzyków, pretensji, wypominania. Siądźcie przy winie w pewien wieczór sami, dziecko zostaw dziadkom, przyjaciółce, generalnie osobie, której ufasz. Przypomnijcie sobie stare czasy, pooglądajcie zdjęcia  za czasów, gdy było Wam cudownie. Powiedz mu, że tak dłużej nie umiesz, że Ci zależy. Musisz wyrzucić z siebie wszystko co Ci leży na sercu. Wydaje mi  się, że  nie możesz przestać o nim myśleć, bo możesz mu się wyżalić, pogadać o głupotach, widzisz go częściej niż męża. To chwilowe a szkoda niszczyć małżeństwo przez taką głupotę. Uwierz, że może Ciebie,Was spotkać jeszcze wiele dobrego w życiu tylko musicie zawalczyć smile Szczera rozmowa to podstawa. Powodzenia !

Reklama

4

Zastanów się kogo dotyka o kim myśli twój mąż skoro z żoną dogadać się nie może? Dlaczego nie jesteš z mężem za granicą, nie wspierasz go, nie tworzycie rodziny?
A co takiego mogłoby cię czekać gdybyș nie miała dziecka i męża? Seks ze szwagrem ... i ciąża?
.. Mając dziecko można się uczyć, pracować, bawić, uprawiać sport, spotkać się ze znajomymi. W czym masz problem konkretnie??

5 Ostatnio edytowany przez Hadar (2017-02-12 14:50:33)

Witaj, też tu niedawno trafiłam smile co prawda z zupełnie innym i chyba o wiele bardziej skomplikowanym problemem, ale opowiem ci co zrobiłbym na twoim miejscu smile
Po pierwsze:
Skoro masz męża i dzieci to naprawdę zaealczylabym o ten związek. Poroxmawialabym z mężem szczerze, odpowiedziałabym, że jego nieobecność powoduje, że się odsuwacie od siebie. Zapytalabym jego lub wybadalabym czy on jest mi faktycznie wierny. Wiesz facet ma potrzeby i skoro go tak długo nie ma to zaczelabym się zastanawiać czy, aby na pewno jest idealny.
Szczerość jest bardzo ważna i tylko jeżeli ja zastosujesz, dowiesz się czy twoje małżeństwo jest do uratowania.
Wiesz ja czasem nie byłam szczera w związku, ale to dlatego że się bałam partnera. Teraz i tak żałuję i mam wyrzuty sumienia. Abyś ty ich nie miała to naprawdę spróbuj się zdobyć na odwagę, zwłaszcza że nie masz zbyt wiele do stracenia.
Po drugie: Pamiętaj, że dobro dzieci jest bardzo ważne i fajnie by było aby jednak miały ojca, ale nie dochodzacego.
Spruboj z mężem, jeżeli okaże się po szczerej rozmowie, że jest nadzieja dojść do porozumienia w kwestii tych wyjazdów abyście jednak więcej byli razem.
Po trzecie:
Twój pociąg do brata wynika z naturalnej potrzeby kontaktu fizycznego. Mąż ci go nie zapewnia sporo więc to normalne, że masz takie myśli. To jednak nie miłość tylko jak mówię chwilowa potrzeba. W tej sytuacji zatem naprawdę nie ma sensu ryzykować strata kilku lat wspólnego życia z mężem, dla przelotnej przygody.
Postaraj się nie ulegać pokusom, bo te na każdym kroku czyhają na nas wszędzie wink
Po czwarte:
Jeżeli ta szczera rozmowa nic nie zmieni to powiedz, że nie możesz tak dłużej żyć i zaproponuj mężowi jasno, że albo w Waszym życiu coś się zmieni, albo się rozwiedziecie.
Wiem, że podejmowanie konkretnych decyzji jest trudne, ale prędzej czy później ciebie to czeka, więc lepiej je podjąć z klasa i cierpieć, niż zrobić to w sposób brzydki i cierpieć z wyrzutami sumienia, że coś zrobilas nie tak.
Trzymam za Was kciuki i koniecznie daj znać o dalszym przebiegu wydarzeń! smile

Wsłuchaj się w te słowa i zapamiętaj je, następnie wstań i wykrzycz je temu, który  uczynił je tobie! Życie jest tylko jedno i albo je przeżyjesz godnie, albo przeminie w tle piekła bezpowrotnie. Zatem powstań-walcz-tańcz i ciesz się życiem! smile
https://m.youtube.com/watch?v=d9FnreOC5uY
Reklama

6

Hadar bardzo Ci dziękuję :-* tak jak całej reszcie. Widzę ze na tym forum są sami bardzo mądrzy i odpowiedzialni ludzie! Na dzień dzisiejszy jestem już po poważnej rozmowie z mężem. Zamyka on wszystkie sprawy związane z jego powrotem do Polski i wraca do mnie na stałe! Postawiłam wszystko na jedną kartę i kazalam mu wybrać albo praca tam albo ja tu. Wybrał mnie więc to chyba o czymś świadczy.... Wiem ze jeszcze daleka droga do naszego szczęścia Ale wierzę ze razem damy radę. Jeszcze się odezwę jak nam poszło. Do wszystkich rad się zastosuje. Pozdrawiam i dziękuję :-*

7

Edyta: Naprawdę nie ma za co dziękować:) Cieszę się, że zdobylas się na uwagę i szczerość, a juŻ zwłasZcza, że twój mąż podjął naprawdę dojrzałą, męską decyzję. Oboje zatem zrobiliscie ten pierwszy-najważniejszy krok ku lepszemu, a to połowa sukcesu smile  Po czymś takim możesz być pewna jego uczuć. Jesteście na dobrej drodze i wierzę, że teraz będzie tylko lepiej smile
Jeszcze raz powodzenia!  Głowa do góry! smile

Wsłuchaj się w te słowa i zapamiętaj je, następnie wstań i wykrzycz je temu, który  uczynił je tobie! Życie jest tylko jedno i albo je przeżyjesz godnie, albo przeminie w tle piekła bezpowrotnie. Zatem powstań-walcz-tańcz i ciesz się życiem! smile

8

Hadar mogę mieć do Ciebie jeszcze jedno pytanie? Masz jakiś sposób na to żeby nie myśleć o bracie męża? Co mam robić? Wiem ze pewnie pomyslisz że jestem jakąś wariatka Ale kompletnie nie wiem co robić

9 Ostatnio edytowany przez Hadar (2017-02-15 23:08:44)

Witaj ponownie,
Coz w tej sytuacji niwiele ci mogę poradzić, gdyż sama się znajduje w podobnej więc może obie jesteśmy wariatkami :-P
Natomiast ja żeby nie myśleć staram się znaleŹć zawsze jakieś zajęcie . W twoim przypadku staralabyn się unikać kontaktu z bratem męża o ile to możliwe. Im mniej będziesz mieć z nim kontakt, tym lepiej i szybciej o nim zapomnisz wink
A jak będzie mąż w pobliżu to zadbaj o odrobinę szalonego romantyzmu w waszymzwiązku np.jakiś wypad, kolacja, coś miłego i niecodziennego smile
Tyle co ja bym zrobiła-musi przejść! smile

Edyta2017 napisał/a:

Hadar mogę mieć do Ciebie jeszcze jedno pytanie? Masz jakiś sposób na to żeby nie myśleć o bracie męża? Co mam robić? Wiem ze pewnie pomyslisz że jestem jakąś wariatka Ale kompletnie nie wiem co robić

Zajmij się sobą, dzieckiem.

Dziewczyno masz 25 lat a zrzędzisz jak stara babka! Domyślam się, że praktycznie , samotne wychowywanie dziecka jest ciężkie, ale może uda Ci się raz na jakiś czas dać dziecko pod opiekę dziadkom i wyjść np. do kina?

Zapomnij o tej chorej relacji z bratem męża. To jest patologia wg mnie. Pomyśl o konsekwencjach, co się stanie z tą rodziną jeśli między Tobą a nim do czegoś dojdzie. Takich rzeczy się nie robi.

Rozmawiaj z mężem. Mów, że jest Ci ciężko, że chcesz zmiany, bo dłużej nie dasz rady.

"...just because it burns, doesn't mean you're gonna die. You gotta get up and try..."

11

Dziękuję wam!!! Tak się złożyło ze jestem chora i mam dużo czasu na przemyślenia i wiecie co? Kocham męża! Tego jestem mega pewna A jego brat? No cóż na pewno nic do niego nie czuję ja mu po prostu strasznie Ale to strasznie zazdroszczę! On ma całe życie przed sobą jest młody, może wychodzić na imprezy do kina gdzie chce.... A ja? Ja że czuję mega staro. Myślę że już nic nie mogę bo mam dziecko. Nie bardzo jest je z kim zostawić. I żeby nie było! Synka kocham nad życie i zrobię dla niego wszystko ale opieka nad dwulatkiem jest strasznie frustrujaca. Myślicie ze mając dziecko można żyć normalnie to znaczy spotykać się ze znajomymi pójść od czasu do czasu gdzieś potańczyć?

12

No pewnie że tak! Dziecko to nie wyrok! Ja w moim środowisku znam mnóstwo kobiet pracujących i aktywistek, które po pracy przychodzą na zebrania z dziećmi, spotkania ze znajomymi także przychodzą i niczym się one nie różnią jak tylko że obok jest dziecko, które nie zawsze musi przeszkadzać, często może być ono kolejnym tematem do dyskusji. Ja przynajmniej nie widziałabym problemu wychodzenia na spotkania imprezy z dzieckiem. Ja jestem tak zakrecona, że nie wyobrażam sobie siedzenia w domu. Zawsze da się połączyć przyjemne z pożytecznym, tylko wiadomo z głową bo na imprezę z chlanstwem wiadomo nie pójdziesz wink

13

A jeżeli jesteś koneserka kultury i sztuki to przecież zawsze możesz się wybrać ze znajomymi na wernisaż, wystawę, koncert z swoim synkiem i znajomymi smile do teatru i kina może faktycznie nie, ale ogólnie opcji jest wiele wink smile

14

Hadar kolejny raz dziękuję :-* wiesz co ja też taka byłam. Nie mogłam usiedziec w domu a teraz.... No oczywiście chodzimy z synkiem na spacery odwiedzają nas znajomi rodzina Ale ja tak strasznie zapuscilam korzenie w domu ze trudno gdziekolwiek się z niego wyrwać....

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Pogubilam się i nie wiem co robić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016