Czy to mimo wszystko moze byc odpowiednia osoba do towarzystwa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czy to mimo wszystko moze byc odpowiednia osoba do towarzystwa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Czy to mimo wszystko moze byc odpowiednia osoba do towarzystwa?

Witam. Mój post moze wydawac sie dosc specyficzny ale chcialem znac wasza opinie. Mam 27 lat i przyjaznie sie z kolega co jest w tym samym wieku. Kolega ma dosc wybuchowy charakter i czesto klóci sie ze swoja partnerka z ktora ma dziecko. Ostatnim razem jak byl na nia zdenerwowany rozmawiajac o niej uzywal takich słów " kurewka, glupia pizda , szmata" - przepraszam za wyrazenie po prostu cytuje. Jak zwrocilem mu uwage aby tak nie mowil to odpowiedzial no niech Ci bedzie " ta glupia dziewczyna" i nic sobie zabardzo z Tego nie zrobil.
Jak sie poklocili i ona wyprowadzila sie do siostry mowiac ze z nim zrywa  to jezdzil na prostytutki przydrozne. Pozniej jednak do siebie wrócili, skonczylo sie bez zadnych alimentow i sa razem.
Wiem jaki ma charakter ze jest dosc wybuchowy ale ja znowu jestem ugodowy i z nikim sie raczej nie klóce.
Moze sie myle bo nie jestem w zwiazku ale jakos nie wyobrazam sobie mowic w taki sposob na matke swojego dziecka mimo jakis nerwow czy w zlosci.
Wiem ze obrazal ta dziewczyne, plakaka przez niego jednak jakas chyba zakompleksiona bo znowu wracala do niego.
Kiedys wszedl na  jej profil na faccebocku i wypisywal do jakis chlopakow , ktorych miala w znajomych aby zobaczyc jakie ma z nimi relacje przez co ja skompromitowal.
Ja sie z nim niby dogaduje chociaz w zadne wieksze uklady bym nie wchodzil bo jakos bym mu nie ufal. Jednak mimo tego ze go w sumie lubie bardzo mi przeszkadza to , ze tak sie wyraza o swojej dziewczynie i boje sie ze skoro do niej szacunku nie ma to predzej czy pozniej jak cos mu sie nie spodoba potraktuje mnie w ten sam sposob. Wiadomo, ze to moja decyzja ale chcialem spytac, czy uwazacie ze powiniem zastanowic sie nad znajomoscia z osoba , ktora przejawia takie skrajnosci?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to mimo wszystko moze byc odpowiednia osoba do towarzystwa?

Ja bym nie utrzymywała kontaktu z osobą, która wulgarnie wypowiada się na temat swojego partnera/partnerki.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Dlaczego jesli mozna spytac ?

Reklama

4

tomaszrajzer napisał/a:

Bo to świadczy o braku szacunku do kobiet.
Po co mi kumpel, co nie ma szacunku do własnej partnerki? Chamstwo mi nie imponuje.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

Za mlodych lat na osiedlu nikt nie chcial z nim gadac bo zle potraktowal pewna dziewczyne. Mloda spokojna , dobrze sie uczyla i wiadomo jak to jest w okresie dojrzewania. ... Po jakies tam sytuacji na podworku opowiadal kolega co to niby z nia nie robil. Dziewczyna sie dowiedziala i bardzo to przezyla. Kiedys jak kolezanka wspomniala o tej sytuacji to ja jej odpowiedzialem , ze to bylo przeciez bardzo dawno a ona na to " no tak ale przede wszystkim trzeba byc czlowiekiem "  Moj post zalozylem dlatego bo po prostu z jednej strony go lubie ale z drugiej nie akceptuje tego jak postepuje

Reklama

6

Słuchaj możesz znać 5 z twojego punktu widzenia fajnych chłopaków, 10, 20, a w domu robią ze swoich dziewczyn, żon worki treningowe. Tutaj gość otworzył się, pokazuje swoje oblicze, że ma za nic partnerkę/żonę która urodziła mu dziecko, co jest oczywiście kompletnym dnem i patologią widocznie jej nie kocha, dzieciak z wpadki i już.

Dla mnie tacy ludzie są zerami unikam ich z tego względu, że z kim przystajesz takim się stajesz, nigdy nie zadawałem się z elementem i dobrze na tym wyszedłem.

Rób co chcesz jak nie wchodzicie w jakieś układy, interesy to ok trzymaj na dystans tą relacje.

7 Ostatnio edytowany przez celinienne (2017-02-11 13:08:06)

No coz, jestes taki sam jak on, co najwyzej serduszko cie boli, ze musisz sie do tego  przyznac .... bywa.

8

tomaszrajzer napisał/a:

Jeżeli musisz zadawać to pytanie, to świadczy o Tobie bardzo, bardzo źle. Może jesteście siebie warci.

"Kto chce się kiedyś nauczyć latać, musi się najpierw nauczyć stać, chodzić, biegać, skakać, wspinać i tańczyć."
REGULAMIN Forum Netkobiety.pl

9

"Bo to świadczy o braku szacunku do kobiet.
Po co mi kumpel, co nie ma szacunku do własnej partnerki? Chamstwo mi nie imponuje"

No ale jesli mam  z nim kontakt to przecież  nie oznacza , ze musze sie podobnie zachowywac jak on. Ciekawy bylem po prostu jak inni odbierali by takie zachowanie jakby ktos w taki sposob wypowiadal sie o swojej partnerce i czy wsrod waszych relacji ze znajomymi takie sytuacje maja miejsce.

10

Twój kolega nie jest wybuchowy, tylko prymitywny. A z osobą prymitywną, której brakuje podstawowej kultury i ogłady nie chciałabym utrzymywać znajomości, bo to nie mój poziom i nie widziałabym żadnych korzyści dla siebie z takiej relacji.

11

Dzisiaj rozmawialem z kolega przez telefon znowu sie posprzeczali  i zaczal uzywac brzydkich epitetów. Zwrócilem mu uwage, ze zle sie zachowuje i nie rozumiem go jak moze tak mowic. Odpowiedzial mi, ze jestem ciota i pizda i na przyszlosc ciekawe jak sam bede sobie radzil w takich sytuacjach, ze pewnie w ogole. I tak jakos dziwnie na tych zdaniach nasza rozmowa sie zakonczyla...

12

tomaszrajzer napisał/a:

Odpowiedzial mi, ze jestem ciota i pizda

Spoko, dalej się zastanawiaj, czy warto utrzymywać kontakt z taką osobą big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
gg 63442251

13

Ten kolega nie szanuje nikogo. Ani swojej kobiety, matki swojego dziecka. Ani ciebie. Dziecko pewnie też mu jest obojętne. Każdego obraża, wyzywa. Jak ty mu czymś podpaniesz, to na tobie się wyżyje.
Uważam, że dobrze o tobie świadczy, że nie akceptujesz takiego zachowania. Jesteś inny niz on. Bo on to cham, prostak, świnia i dupek. Ja potępiam takie zachowanie. I znam wielu mężczyzn, którzy również czegos takiego nie akceptują i też swoim znajomym/kolegom zwracali na to uwagę. Nie wiem jakie relacje was łączą, jeśli pracujecie razem itp to cięzko sie od niego odseparować. Ale jeśli to jakiś tam kolega z osiedla, to zerwałabym taki kontakt. Może się zdarzyć, że on kiedyś w agresji pobije tą dziewczyne albo dziecko. A potem ludzie będą też ciebie wytykać palcami "o... zobacz, to kolega tego, co to zrobił to i tamto".

Fereczata

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czy to mimo wszystko moze byc odpowiednia osoba do towarzystwa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016