1

Temat: Krem do rąk

Witam,
prosiłbym o opinie dot. dobrych kremów do rąk - jeśli znacie ich ceny też będę wdzięczny.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Krem do rąk

Nivea creme- taki zwykły i jak dla mojego pękającego kiedyś naskóra najlepszy, a że wtedy pomógł to stosuję do tego czasu:)

3

krem kozie mleko Ziaja, cena 5 zł
Dove, krem do rąk, cena 9 zł
parafina do kupienia w aptece smile

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...
Reklama

4

Najlepszy jaki kiedykolwiek używałam to hirsch talg spezial firmy scholl - krem z łoju jelenia - bardzo tłusty, świetnie regeneruje zniszczoną skórę, bardzo wydajny - do kupienia w aptekach, ok. 14 zł. , ale np. avon tez ma fajne kremy do rąk z serii planet spa np. tropikalny z masłem shea - lżejszy, nawilżający, zmiękczający, fajny zapach. ten scholla jest bardzo apteczny

5

Ja używam od kilku lat kremu Yves Rocher Arnica Essentiel 2 w 1 do rąk i paznokci. Fajnie wygładza i nawilża. Nie powiem, żeby paznokcie były po nim lepsze, ale za to ratuje skórę dłoni, szczególnie kiedy często myjemy ręce.

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Eowina (2010-02-12 14:02:53)

Dla naprawdę zniszczonych i wysuszonych dłoni polecam krem Neutrogena (ja obecnie posiadam crema mani concentrata). Rewelacyjnie regeneruje dłonie i nie pozostawia uczucia lepkości (wchłania się do ok.2 minut). Kosztuje ok. 13 zł. i naprawdę nie są to wyrzucone pieniądze.

7

Bardzo dziękuję, sprawdzałem już w rossmanie i w aptece, te które poleciłyście. Nie kupiłem jeszcze, ale sądzę że coś wybiorę.
Pozdrawiam

8

a ja polecam domowy sposób masowanie dłoni lekko rozgrzaną oliwą z oliwek, oczywiście nie nawilżysz tak tak w pracy więc krem zawsze warto mieć  w pogotowiu, ale skóra po takim zabiegu domowym jest naprawdę bardzo przyjemna w dotyku wink miękka i nawilżona.

9

Ja uzywam roznych: garnier, neutrogenna, 4 pory roku, a ostanio kupilam sobie la roche. Dodam, ze mam bardzo suche dlonie, wiec musze o nie dbac jak najczesciej. she is a po takim zabiegu oliwkowym musisz pewnie zalozyc cos na dlonie, bo przeciez one sa bardzo tluste.

10 Ostatnio edytowany przez Emilia (2010-06-11 21:30:42)

Ja przetestowałam masę kremów do rąk, bo często, głównie zimą pęka mi skóra. Generalnie pomagają mi tylko niektóre kremy z gliceryną i silikonem i Neutrogena. Nie wiem co te kosmetyki w sobie mają, ale są po prostu najlepsze. Ceny na Neutrogenę się wahają w zależności od sklepu, drogerii czy apteki. spam

11

z Avonu jest cudowny, pachnący, mmm wspaniale sie wchłania i nawilza

12

Super jest eva natura z biokompleksem lnianym

13

Ostatnio kupiłam Perfecta WinterCare -krem na zimę z UVA i UVB. Jest na prawdę super -nawet mój narzeczony, który omijał kremy szerokim łukiem stwierdził,że tego kremu może używać (w wyjątkowych sytuacjach oczywiście:)  )

14

Hand Care delikatny, z Flosleku. Jest świetny do codziennej pielęgnacji dłoni smile Ma przyjemny zapach i szybko sie wchłania. Z tego co pamietam jest nie drogi smile

15

A ja przetestowałam chyba wszystko, co da się wsmarować w ręce i dla mnie najlepszy jest ten najpospolitszy z serii  "Glicea", który w każdym kiosku można kupić w cenie poniżej 5 zł. Neutrogena, Ivostin i inne droższe wynalazki zostawiały mi tłustą warstwę ale nawilżenia głębszego doczekać się nie mogłam...

16

Soraya ma dwa kremy jeden jest antybakteryjny drugi ochronny i są super szybko się wchłaniają i nawet po umyciu zostają dłonie nawilżone działają jak niewidzialne rękawiczki.

17

Kremy eveline są dobre jak dla mnie. smile Ładnie pachną.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

18

jak dla mnie - krem Nantes.
ostatnio po zimie miałam spore problemy ze skórą dłoni i paznokciami i ten krem (polecony przez przyjaciółkę), zadziałał niemal od pierwszego użycia! naprawdę, byłam bardzo zadowolona i polecam wszystkim!
do tego - świetnie się wchłania.

19

Polecam krem do rąk firmy Nivea:) Intensywnie odżywia, wygładza i nawilża a do tego przepięknie pachnie:)
Uwielbiam go:)

Herbata nie jest gorąca cały czas a letnia tez smakuje i gasi pragnienie:)

20

mój ideał to koncentrat do rąk Garniera, taki w "przysadzistej" czerwonej tubce, kosztuje ok. 11 zł

21

Dla kobiet raczej, bo pozostawia ładny zapach dzikiej orchidei - po dłuższym już używaniu polecam parafinowy krem do rąk z serii spa fascination Verony. Dokupiłam go przez przypadek biorąc żel do kąpieli i się zakochałam. Krem kosztuje jakieś 6 zł, a wygląda pięknie i pielęgnuje. Największą zaletą jak dla mnie jest to, że dłonie są po nim mega delikatne, ale nie są tłuste. To mi często przeszkadzało w kremach do rąk.

22

Ja testowałam setki kremów bo mam mocno wysuszone ręce.
Najlepiej z tym poradził sobie krem Dulgon Urea

23

tylko nivea albo neutrogena inne powoduje często alergie

24

Ja polecam masło oliwkowe firmy Ziaja, szybko się wchłania i dobrze nawilża suche dłonie smile

25

Ja polecam Ziaja Kozie Mleko. Cena ok 5 zł za 80ml. Wg mnie jakoś pierwszorzędna, bardzo dobrze nawilża ręce, nie lepi się i idealnie je wygładza.

26

Najlepszy krem do rąk to MASŁO SHEA. Szybko się wchłania i mocno nawilża. Jest po prostu rewelacyjny.
Na stronie w w w.ambrozja.co można kupić 200g już za 20 zł, czasami są robione promocje w postaci zerowych kosztów wysyłki.

27

A ja ostatnio polubiłam krem do rąk z perfecty i z tej samej firmy peeling do rąk i paznokci. Świetne są i tanie, bo za cały ten komplet zapłącilam 5,99zł w super pharmie:) ale to dlatego, że promocja była, a tak to pewnie jeden krem kosztuje z 7zł.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

28

Od kilku miesięcy używam kremów do rąk z Biedronki (Be Beauty czy jakoś tak) i jestem naprawdę zadowolona smile Kosztują ok 3,50zł i jedno opakowanie mam jakieś dwa m-ce.. Polecam, choćby do wypróbowania smile
http://www.bebeautycare.pl/img/pielegnacyjny_renamed_6074.jpg http://republika.pl/blog_xa_4401638/7821620/tr/ochronny_renamed_1236.jpg

be not afraid
and fight like a man .

29

Be beauty używałam. Miałam ten różowy ze zdjęcia i niebieski. Fakt, nie narzekałam na nie. Różowy służył mi dobrze w zimie. Teraz zakochałam się w kozim mleku Ziaji i jak na razie nie mam zamiaru go zmieniać ;]

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

30

Ja używam od dwóch lat różowego z biedronki Be Beauty smile oczywiście mam inne np. z firmy eveline ale ten biedronkowy najlepszy jest smile

"Olej każdy dylemat jest zbędny. Posiadasz cel, nie wiesz którędy iść? Ja Ci powiem, tędy"
KCK;**** Moje Słonko ;*

31 Ostatnio edytowany przez Liren25 (2011-07-08 19:46:57)

panna_m napisał/a:

Od kilku miesięcy używam kremów do rąk z Biedronki (Be Beauty czy jakoś tak) i jestem naprawdę zadowolona smile Kosztują ok 3,50zł i jedno opakowanie mam jakieś dwa m-ce.. Polecam, choćby do wypróbowania smile
http://www.bebeautycare.pl/img/pielegna … d_6074.jpg http://republika.pl/blog_xa_4401638/782 … d_1236.jpg

Też używam tych kremów są bardzo dobre lubię też krem  z Rossmna Isana Hand creme rumiankowy koszt ok 3zł.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

32

Dla mnie najlepsze są kremy (szczególnie te skoncentrowane) z www.neutrogena.com.pl
Wypróbowałam kilka i z każdego byłam zadowolona. Super nawilżają, ale też lekko natłuszczają. Świetnie sprawdzają się w okresie zimowym. I co dla mnie ważne - mają przyjemny, delikatny neutralny zapach, co nie jest powszechne, bo duże teraz słodko-mdlących śmierdziuchów ;-)

33

dla mnie krem be beauty z biedronki ten sos jest najlepszy na świecie i do tego bardzo tani