Mały problem z umeblowaniem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Mały problem z umeblowaniem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Mały problem z umeblowaniem

Witam,
właśnie się przeprowadzam z moim TŻ na swoje smile Praktycznie cały dom mamy umeblowany jednak brakło mi pomysłu na salon. Może znacie jakieś dobre sklepy z meblami ( mogą być też internetowe) gdzie są jakieś fajne aranżacje stworzone ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez katarina (2017-02-09 17:40:15)

Odp: Mały problem z umeblowaniem

Łatwiej byłoby Ci coś poradzić, jakbys podała miejscowość w której mieszkacie. Tak to pozostają tylko wirtualne katalogi. A czasami łatwiej sobie meble wyobrazić, kiedy widzi sie je w realu.

Opisz też, jaki styl Wam odpowiada.

katarina napisał/a:

Łatwiej byłoby Ci coś poradzić, jakbys podała miejscowość w której mieszkacie. Tak to pozostają tylko wirtualne katalogi. A czasami łatwiej sobie meble wyobrazić, kiedy widzi sie je w realu.

Opisz też, jaki styl Wam odpowiada.

A no właśnie hah gdzie ja mam głowę smile  Małopolska - w tym województwie. Mogą byc tez internetowe. Najbardziej odpowiada nam styl klasyczny , elegancki. Chodziliśmy po ikei ale nic nie było co by przykuło nasza uwagę smile

Reklama

4

Radzę odpalić Instagrama, przejrzeć inspiracje salonowe i zrobić na wymiar co i jakie się chce. Skoro w Ikei nie widzieliście nic godnego uwagi, to widzę, że gust macie dość specyficzny, więc tylko indywidualne projekty smile

5 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2017-02-10 13:21:38)

Malatrika napisał/a:

Skoro w Ikei nie widzieliście nic godnego uwagi, to widzę, że gust macie dość specyficzny, więc tylko indywidualne projekty smile

Nie uważam, żebym miała specyficzny gust, a też nie przepadam za meblami z Ikei... wszyscy muszą mieć z Ikei jak meblościanki w PRL? I nie, nie zamawiam mebli indywidualnie, kupuję w Agacie big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
Reklama
aldona.kowalska napisał/a:

Witam,
właśnie się przeprowadzam z moim TŻ na swoje smile Praktycznie cały dom mamy umeblowany jednak brakło mi pomysłu na salon. Może znacie jakieś dobre sklepy z meblami ( mogą być też internetowe) gdzie są jakieś fajne aranżacje stworzone ?

Zerkinij na meble zych. Ja tam kupowałam i jestem zadowolona. Mają meble drewniane ale ceny nie sprawiają, ze zaczyna się siwieć wink

7

A czy próbowałaś szukać przez google grafika wpisując chociażby "salon inspiracje": google.pl/imghp

Aleks Porada napisał/a:

A czy próbowałaś szukać przez google grafika wpisując chociażby "salon inspiracje": google.pl/imghp

nie wydaje mi się żeby ten sposób był dobry wole sprawdzone sklepy

9

Aleks Porada napisał/a:

W propozycjach Google wyskakują przecież najpopularniejsze marki zwykle. Opinia jednej osoby z forum bedzie dla ciebie bardziej wiarygodna niż sprawdzona marka? wink

|---------------|------>

10

Jeśli Cię stać to proponuję kupić meble drewniane, porządne. Takie jak się znudzą zawsze można nieco przerobić (np inny kolor) i są to meble na długie lata.

Nie wiem jaki masz styl co lubisz. Bardziej nowocześnie, czy klimatycznie? Opisz swoje preferencje.

6-8.11.2013  serce mojego bąbelka przestało bić (10,5 t)
12.03.2016 smile
"Daj mi odwagę, abym się nie bała, lecz daj mi też pokorę abym nie była głupia"

11

Małpa69 napisał/a:

Jeśli Cię stać to proponuję kupić meble drewniane, porządne. Takie jak się znudzą zawsze można nieco przerobić (np inny kolor) i są to meble na długie lata.

Nie wiem jaki masz styl co lubisz. Bardziej nowocześnie, czy klimatycznie? Opisz swoje preferencje.

Znajoma poleciła mi drewniane meble z meblezych. Są bardzo ładne i z tego co widzę maja bardzo dobre opinie. Może się skuszę

12 Ostatnio edytowany przez Aleks Porada (Wczoraj 12:49:34)

Aleks Porada napisał/a:

Google grafika daje wyniki wyszukiwań adekwatnie do pozycji strony w wyszukiwarce google, w związku z czym zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo, że zdjęcia, które otrzymasz są od topowych marek. Możesz to zawsze sprawdzic klikając w zdjęcie, wtedy zobaczysz adres strony i tam już bezpośrednio możesz znaleźć więcej propozycji danego producenta / dystrybutora.

Poza tym z tego co pisałaś chodziło Ci o propozycje aranżacji, zawsze możesz znaleźć tam cos sama, pokazać nam na forum jaki styl ci najbardziej odpowiada i moglibyśmy coś wspólnie doradzić, ewentualnie wymienić się opiniami / doświadczeniami ze współpracy z konkretną - wybrana przez ciebie marką smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Mały problem z umeblowaniem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016