beznadziejny oral?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » beznadziejny oral??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: beznadziejny oral??

hmm czy jeśli facet mimo oralu niewilgotnieje i po ok 15/20min(kto patrzy wtedy na zegarek) nie dochodzi to znaczy że technika zawodzi...a może to wina kreatynki którą zazywa??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: beznadziejny oral??

Może zależeć od tego i od tego wink

3 Ostatnio edytowany przez tygrysiak (2010-02-08 19:00:03)

Odp: beznadziejny oral??

cholera,bluzeczke niby podwijał co by sie nie zabrudzić i oddech przyspieszony ale finału nie było:(


poprzedni przy mnie odlatywał...dlatego sie zmartwiłam... a było i pieszczenie tu i tam i w ogóle...

4

Odp: beznadziejny oral??

Po pierwsze - to co się podobało Twojemu poprzedniemu nie musi wyrzucać na orbitę obecnego. Jeśli to był wasz wspólny pierwszy raz to spokojnie - szybko sama powinnaś się domyśleć co jest nie tak. Po drugie - zdarzają się tacy długodystansowcy, którzy po 15 minutach od finału są daleko smile A po trzecie - jeśli to Cię tak bardzo frustruje to może go zapytaj, czy to co robisz mu odpowiada?

5 Ostatnio edytowany przez tygrysiak (2010-02-08 19:46:35)

Odp: beznadziejny oral??

ale stać stał,ale suchy;/





a i jeszcze jedno...prawiczek

6

Odp: beznadziejny oral??

Używaj śliny big_smile

7

Odp: beznadziejny oral??

to chyba lepiej, że długo nie dochodzi. ja bym nie wytrzymała ciągłych pięciominutówek... poza tym jeśli mówisz, że on był prawiczkiem to nie myśl sobie, że oni przed pierwszym razem się nie denerwują. to robi swoje.

8 Ostatnio edytowany przez yvette (2010-02-08 23:59:10)

Odp: beznadziejny oral??

Po raz drugi proszę, żebyś podobnie niewiele wnoszące opinie wywołujące niepotrzebną burzę w szklance wody pozostawił dla siebie.
Jest to wyraźnie przedstawione w regulaminie.
Pozdrawiam
Yvette

9

Odp: beznadziejny oral??

"nie kręci mnie ręką aż tak bardzo" ... to było razem z oralem... to mozliwe??;(

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » beznadziejny oral??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024