Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?

Zostawil mnie dla swojej ex, ktora zostawil wczesniej dla mnie. Poznalismy sie w pracy, odrazu cos miedzy nami zaiskrzylo po roku znajomosci zaczelo sie cos wiecej czule slowka, dlugie rozmowy, wspolnie spedzone popoludnia i wieczory... mowil ze nie myslal ze jeszcze tak bardzo sie zakocha, ze sie boi ze go rzucę i bedzie znowu cierpial jak po rozstaniu ze swoja ex żoną, ale zapewnialam go ze to co do niego czuje to nie jest chwilowe zauroczenie... bylo wszystko cudownie, rozstal sie ze swoja kobieta...on byl moim idealem i tu nagle po dwoch tygodniach jak sie nie widzielismy on mowi ze w ten weekend bardzo by chcial sie ze mna spotkac ale tez nie da rady... czulam ze cos jest nie tak, pojechalam do niego i byla tam jego ex przygotowana z torba do spania... powiedział mi wtedy ze to nie tak jak myslę, ze on chce ze mna byc... wyszlam a on zostal z nia... zobaczylismy sie w poniedzialek w pracy, rozmawialismy ale jego tlumaczenia byly takie nie logiczne... mowi ze spotkal sie z nia bo bylo mu jej zal, ze w ostatnim roku ona duzo przeszla, a teraz sie jeszcze o mnie dowiedziala a ze zostala sama w domu jej dzieci spedzaly weekend u ojca on chcial jej jeszcze raz wszystko wyjasnic i to definitywnie zakończyć. Mowi ze on mnie kocha ze wie ze z nia nie bedzie szczęśliwy ale jest z nia znowu z litości, bo wie ze mnie stracil... jest to dla mnie bez sensu bo jakby mnie kochał to nie powinnien do niej wracac powinnien zawalczyc o nasz zwiazek a on nic nie robi, tylko mowi jak zaluje a jest dalej z nią... wiem ze nasz zwiazek nie mialby juz sensu ale tak bardzo go kocham i nie wiem jak o nim zapomniec, jak przeciez musimy sie codziennie widywac w pracy i on szuka caly czas ze mna kontaktu a ja z nim. Jak powinnam zachowywac sie w pracy? Udawac ze wszystko jest ok, ze juz mi na nim nie zależy? Jak nie myslec o tym ze on z nia znowu jest?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez starr (2017-01-29 22:36:50)

Odp: Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?
Paulina277 napisał/a:

/.../
Jak powinnam zachowywac sie w pracy?


Jak się domyślam,Twój pracodawca dał Ci do podpisania zakres obowiązków. Nic ponadto możesz nie robić. Praca jest od pracowania, a nie od romansów. Jak się tego nie potrafi zaakceptować, to pozostaje tylko zmiana pracy.

Paulina277 napisał/a:

Udawac ze wszystko jest ok, ze juz mi na nim nie zależy?


Masz traktować jak każdego innego kolegę z pracy... Z naciskiem na słowa: z pracy. Jeżeli on tego nie uszanuje, to zgłoś do przełożonych jako molestowanie.

Paulina277 napisał/a:

Jak nie myslec o tym ze on z nia znowu jest?

Skoro trafiłaś na ten dział, to polecam czytać od początku: http://www.netkobiety.pl/t67911.html Zwracaj szczególną uwagę na posty Elle88, thepass i zyczliwego

3

Odp: Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?

Czagos nie zrozumialam.Ta eks to jego zona ? piszesz,ze cierpial po rozstaniu z ex zona.I piszesz tez, ze swoja ex zostawil dla Ciebie.
To nie jest istotne,  bo tak czy inaczej Cie oklamal, ale mnie to zastanowilo.

4

Odp: Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?
verdad napisał/a:

Czagos nie zrozumialam.Ta eks to jego zona ? piszesz,ze cierpial po rozstaniu z ex zona.I piszesz tez, ze swoja ex zostawil dla Ciebie.
To nie jest istotne,  bo tak czy inaczej Cie oklamal, ale mnie to zastanowilo.

Jestem prawie pewna ,że ta ex to kobieta ,która było po exżonie.
Co nie zmienia faktu ,że mama mnie dobrze uczyła - nie buduj szczęścia na czyjejś krzywdzie... On zostawił ex dla Autorki ,a następnie Autorkę dla ex -idealna równowaga...

5

Odp: Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?

Nie można o tym nie myśleć. Jesteśmy tylko ludźmi. Jeśli coś Cię zraniło, to będzie boleć. Kiedyś, ktoś powiedział, że na każdy rok związku, przypadka jeden miesiąc smutku po zerwaniu, tyle podobno potrzeba aby dojść do siebie. Byłaś z nim, spędzaliście czas i teraz co? buch i zapominamy? Jeszcze takiej tabletki na amnezje nie wymyślili. Ja od siebie życzę powodzenia w stawieniu temu czoła, uda Ci się!:)
Z czasem przywiązanie będzie się rozluźniać. Teraz masz czas dla siebie, możesz robić co chcesz, być gdzie chcesz. Daj sobie czas, nie ma magicznej pigułki na stratę. Z czasem ktoś się pojawi, kto zwróci Twoją uwagę.
Ja zawsze cenię w ludziach szczerość intencji - to tacy wojownicy światła, mówią co myślą, są szczerzy, nie marnują naszego czasu mydleniem oczu i graniem w gierki. Przeciwieństwem są, jak ich nazywam, wojownicy ciemności. Nie ma co na nich tracić czasu, mimo, że są często uwodzicielscy, bo w perspektywie czasu zawsze się traci.

6

Odp: Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?

Mogę Ci poradzić zebys zaakceptowała i pogodzila się z jego wyborem.Spróbuj się skupić na własnym życiu i popracuj nad samą sobą.Wyciągnij wnioski z tego związku i nie wchodź w następny zanim nie będziesz gotowa.Omijaj szerokim łukiem tych co są jeszcze nie do końca wolni.Nie będzie to łatwe i proste ale jest możliwe.Twoje szczęście jest w Tobie i co z nim zrobisz zależy tylko od Ciebie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak o nim zapomnieć, jeśli musimy się codziennie widywać?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024