Życiowe zamieszanie na własne życzenie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Witajcie

Chyba założyłam ten temat aby się wygadać o tak zwyczajnie i anonimowo.

Mam 29 lat i 3 letnią córkę. Z jej ojcem byłam około 5 lat. Od 2 nie było miedzy nami miłości. Choć po głębszym zastanowieniu chyba nigdy nie było do końca tak jak powinno.
W tym wszystkim byłam zawsze sama. Każde prowadziło jakby oddzielne życie choć ja starałam się nas trzymać razem. Zawsze ja aranżowałam wspólny czas a i tak kończyło sie to nerwami.
Rok temu powiedziałam dość. Zaczęłam przygotowania do odejścia. Zarówno te w mojej głowie jak i załatwienie mieszkania dla mnie i córki. To drugie sie udało i w listopadzie sie wyniesiemy.

I tu pojawia się on. Ten drugi. Moja dawna miłość. Napisał do mnie i od kilkunastu dni rozmawiamy ze soba dniem i nocą. Pierwsze spotkanie trwało 5 godzin a i tak czasu brakło smile
Drugie tyle samo i zakończyło sie pocałunkiem. To było tak przyjemne...
Tylko jest pewien problem. On ma dziwny związek z kimś na odległość. 8 miesięcy z czego widzieli sie dwa razy. Teraz ona przyjechała tu na 10 a on chce z nią porozmawiać, że nie tak to sobie wyobraża i liczy na rozwiazanie tej sytuacji.

I teraz pojawiam sie ja... ja która w tym wszystkim obiecała sie nie angażować, nie pokazać ze mi zależy a przede wszystkim nie dać sie pocałować do póki nie bedzie jasnej sytuacji. Ale stało się. I nie potrafię sobie znaleźć miejsca.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Stało się, ponieważ tego oboje chcieliście. Teraz sama zobaczysz, jak ta sytuacja się ułoży. Jeśli on zdecyduje, że chce być z Tobą, to być może stworzycie wspaniałą rodzinę. Najważniejsze w życiu, to kierować się sercem.

3

Odp: Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Moim zdaniem warto poczekać, aż sytuacja się wyklaruje. Chociażby ze względu na córkę.Rozumiem głód miłości, każdy chce być kochany, ale jeśli nie wyjdzie załamana mama nie jest dobrym wsparciem dla 3-latki. Z dugiej strony facet przyznający się do związku z inną a spotykający się z Tobą wzbudza mój niepokój. Jaką masz pewność że spotyka się tylko z wami dwoma?

4

Odp: Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Rok temu zaczęłaś przygotowania do odejścia, ale nie odeszłaś. Ten drugi ma dziewczynę, co prawda ich relacja wygląda na wirtualną, ale ona przyjechała do niego na 10 czego? dni? miesięcy? Jaką sytuację on zamierza z nią rozwiązywać? Wisienka na torcie Twoja córka i masz dość zawikłaną sytuację, która może się przekształcić w sytuację bardzo nieprzyjemną.
Ja bym Ci radziła, żebyś w pierwszej kolejności ogarnęła własną osobę, poukładała sobie w głowie, bo na emocjach, negatywnych uczuciach, brakach w jakich teraz żyjesz raczej trudno o mądrą decyzję.

5

Odp: Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Tak, nie angazuj sie za szybko.
Jestes jak spragniony czlowiek, zobaczylas wode i chcesz sie jak najszybciej napic.Ale moze ta woda nie jest zbyt smaczna ? Moze niedaleko znajdziesz strumyk z rzeska, zimna woda ?

6

Odp: Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Moim zdaniem powinnaś najpierw zająć się uporządkowaniem przeszłości i zbudowaniem względnie stabilnej teraźniejszości dla siebie i dla córki. W następnej kolejności myślałabym o nowym związku, ale nie na jasnych, czystych zasadach. Bo tak to możesz wpaść z deszczu pod rynnę...

7

Odp: Życiowe zamieszanie na własne życzenie
zaklopotana123451 napisał/a:

Stało się, ponieważ tego oboje chcieliście. Teraz sama zobaczysz, jak ta sytuacja się ułoży. Jeśli on zdecyduje, że chce być z Tobą, to być może stworzycie wspaniałą rodzinę. Najważniejsze w życiu, to kierować się sercem.

Rozumu też warto używać.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Życiowe zamieszanie na własne życzenie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024