Praca dyplomowa na studiach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Praca dyplomowa na studiach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Praca dyplomowa na studiach

Witam! Mam pytanie odnośnie pracy dyplomowej na studiach. Oddałam do sprawdzenia promotorowi pracę licencjacką 2 rodziały, do sprawdzenia. Wykazał wiele błędów. Wcześniej byłam u niego z tematem pracy, i raz przyniosłam fragment 1 rozdziału. zasugerował mi, że przyniosłam za dużo tekstu 2 rozdz. bez wcześniejszych konsultacji. Czy może to mieć wpływ na ocenę końcową i obronę? Nawet jak teraz mam takie błędy i zacznę do niego chodzić co tydzień? Czy spotkałyście sie z taka sytuacją?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Praca dyplomowa na studiach

Nie, takie rzeczy nie mają wpływu, bo po to są te konsultacje, żeby poprawiać ewentualne błędy, uzupełniać tekst itp. A jak już się bronisz, to napisana praca jest zaakceptowana przez promotora. Wszystko zależy do studenta, ale jeśli nie ma się pewności, to faktycznie lepiej jest dostarczać promotorowi fragmenty, bo szkoda pracy i pisania od nowa rozdziałów, jeśli nie są one do końca poprawne. No i przede wszystkim - warto prosić o jasne wskazówki i trzymać się ich.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Praca dyplomowa na studiach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024