Dziwna sytuacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Dreste (2017-01-13 18:12:39)

Temat: Dziwna sytuacja

Vla

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwna sytuacja
Dreste napisał/a:

Cześć.

Opiszę moją historię w skrócie.

Jestem w 4 miesięcznym związku z kobietą. Ja 24 lata, ona o dwa starsza. Pierwsze dwa miesiące były super, ale później dowiedziała się, że jest w ciąży, wpadliśmy. Wziąłem to na siebie jak przystało na faceta i zapewniałem ją, że damy radę. Niestety od tego momentu zaczęło się sypać. W związku było mało radości, robienia fajnych rzeczy co robiliśmy wcześniej, a więcej kłótni o pierdoły i cichych dni. Przebywałem z nią często, ale często też słyszałem, że mimo tego nie interesuję się nią jak i tą sytuacją wystarczająco. Mieliśmy poważną rozmowę o tym jak ma to wyglądać i doszedłem do wniosku, że faktycznie w kilku kwestiach miała rację. Zacząłem to wdrażać w życie i między nami się poprawiło. Trwało to krótko..

Dwa tygodnie po tym odkryłem, że pisze z kolegą, niby niewinnie. Ale później okazało się, że doszło do spotkania między nimi. Po tym spotkaniu zmieniła się. Stała się obojętna, w jednej z rozmów padły hasła,że nie wie czego chce i że powinniśmy dać sobie czasu. Parę dni po tym przez przypadek nakryłem ją jak znów spotyka się z tym kolesiem. Ciężko to zniosłem, powiedziałem jej kilka słów i odeszłem bez slowa. Na kolejny dzień były próby tłumaczenia, wyjaśnienia ale nie chciałem tego słuchać. Odezwałem się po tygodniu by o tym pogadać i byłem gotów jej wybaczyć i spróbować na nowo.

Zostałem zaskoczony. Okazało się, że wiele przemyślała i nie chce ze mną być, nie widzi tego na razie.

Pomyślałem,  że to dobry pomysł by podzielić się tym tutaj na forum kobiecym, chciałbym poznać Wasz punkt widzenia na tą sytuację.

Dla mnie wniosek jest taki, że byłem dla niej za dobry i jej się znudziło. Ale żeby robić to w takim momencie, gdy jest w 4 miesiącu ciąży? Powiedziała mi,że chcę być samotną matką..

Ani Ty ją kochasz, ani ona Ciebie. Dla dziecka jest lepiej, by wychowywało się mając rodziców mieszkających oddzielnie niż żyjąc między najbliższymi, którzy są ze sobą tylko z jego powodu.

3

Odp: Dziwna sytuacja

Proszę o zamknięcie tematu.

4 Ostatnio edytowany przez anderstud (2017-01-14 13:55:05)

Odp: Dziwna sytuacja

Weź ty lepiej się jej zapytaj z kim ona w tej ciąży jest, bo coś mi tu wygląda na klasykę gatunku, ale może to tylko takie wrażenie...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024