Jak powinien się starać facet, który chce wrócić po zdradzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak powinien się starać facet, który chce wrócić po zdradzie

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 107 ]

Temat: Jak powinien się starać facet, który chce wrócić po zdradzie

Witam serdecznie

Byłam w związku 5 cudownych lat. Mamy śliczną dwuletnią córeczkę
Cztery miesiące temu mój partner postanowił się rozstać.
Jak się okazało poderwała go i okręciła wokół palca pewna "nieszczęśliwa" mężatka.
Przeźywałam koszmar, zrobiła bym wtedy wszystko aby wrócił.
Tydzień temu mój były postanowił poprosić o szansę,  wyznał mi, że kochanka spodziewa się jego dziecka.
A ja, ja nie wiem co mam robić. 
Kocham go czystą miłością i wiem, że była bym w stanie mu to wybaczyć,  ale się boję.  Nie chciałabym też tej szansy dać mu za szybko.
Powiedzcie jak stara się facet,  ktoremu naprawdę zależy?
Nie chcę go znów wpuścić w moje życie,  aby za chwile znów poszedł do niej i zburzył mój spokój,  ktory tak ciężko było mi uzyskać.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak powinien się starać facet, który chce wrócić po zdradzie

oj, kolejny biedny,okrecony wokol palca misiu

gdzie wy tych "mezczyzn" znajdujecie?

generalnie taki ktos stara sie tak, ze mówi i robi wszystko co druga strona chce uslyszec,ale tylko po to, zeby sobie dupy nie obic po upadku

ale spoko,skoro tamta go owinęła wokół palca, to i Tobie sie znowu uda smile w koncu taki bezwolny facet to latwy łup wink

Hahaha za _v_: ale suka z tej baby, że Ci odebrała taki skarb! No bo przecież od dawna wiadomo, że mężczyźni są gorsi niż dzieci i trzeba ich pilnować non stop, inaczej jakaś wywłoka go zbajeruje i koniec imprezy big_smile

Zejdź na ziemię. Koleś był w stanie zdradzać Ciebie, osobę, którą pewnie zapewniał o swej miłości. Nie obchodziło go w tym wszystkim, że macie dziecko i dla kilku szaleństw pomiędzy nogami innej zaryzykował rozpad rodziny, co zresztą nastąpiło.
Teraz jego kochanka jest w ciąży i on ją zostawia big_smile Nie wiem, czy jej mąż wie, że jego żonka nosi dziecko innego, ale w dwóch wypadkach jest dodatkowym palantem:
- mąż nie wie: zgadza się na porzucenie swojego dziecka, wynik tego och och ach ach, na rzecz innego faceta.
- mąż wie: zostawia pewnie ciężarną kochankę samą (w sumie dobrze jej tak, ale nie o to teraz chodzi).

Ja bym się brzydziła.

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.
Reklama

4

Ja proponuje stosunek jeden do dwoch. Przez cztery miesiace pocieszal tamta mezatke, to teraz osiem miechow staran bez dostepu do wyra i koryta, a potem sie zastanow czy juz odpokutowal.

Zrozumialbym gdyby twoj misiaczek zapil i sie zapomnial. Moglabys myslec czy gnojowi wybaczyc.

A tu. Gosciu poszedl z jakas zdzira. Nie bylo go cztery miechy a jak ta go pogonila to ty bedziesz dojadac resztki z jej obiadu?

Skoro nie masz rozumu to moze jakas resztka honoru? Jakas godnosc? Czy naprawde tak nisko sie cenisz ze bedziesz wynosic smieci po jakiejs wywloce?
Ech, durne baby.

5

Naprawdę myślisz o tym, żeby mógł do Ciebie wrócić? Ja pomijam już samą zdradę, ale wyobrażasz sobie to, że ich dziecko może ich do siebie zbliżyć, a nie oddalić? Jesteś w stanie mu zaufać w takiej sytuacji? Nie wydaje Ci się to zbyt skomplikowane? Mnie chyba eksplodowałaby głowa od myśli, analizowania itp.

Reklama

6

Telewizyjna napisał/a:

Witam serdecznie

Byłam w związku 5 cudownych lat. Mamy śliczną dwuletnią córeczkę
Cztery miesiące temu mój partner postanowił się rozstać.
Jak się okazało poderwała go i okręciła wokół palca pewna "nieszczęśliwa" mężatka.
Przeźywałam koszmar, zrobiła bym wtedy wszystko aby wrócił.
Tydzień temu mój były postanowił poprosić o szansę,  wyznał mi, że kochanka spodziewa się jego dziecka.
A ja, ja nie wiem co mam robić. 
Kocham go czystą miłością i wiem, że była bym w stanie mu to wybaczyć,  ale się boję.  Nie chciałabym też tej szansy dać mu za szybko.
Powiedzcie jak stara się facet,  ktoremu naprawdę zależy?
Nie chcę go znów wpuścić w moje życie,  aby za chwile znów poszedł do niej i zburzył mój spokój,  ktory tak ciężko było mi uzyskać.

Jeżeli naprawdę ciężko było uzyskać Tobie spokój, to pomyśl.
- Twój PŻ zawiódł już raz Ciebie i Wasze dziecko porzucając Was.
- Podjął decyzję, że stanie się łajzą, wiążąc się z zamężną kobietą. Nie ma znaczenia czy była w nieszczęśliwym małżeństwie, czy tylko kłamała. Nie wierz w to, że ona owinęła go sobie wokół palca. To on i tylko on podejmował decyzje. Już raz zdradził, zdradzi ponownie jeśli tylko będzie okazja.
- będzie miał z kochanką dziecko i teraz: jeśli tamto małżeństwo nie przetrwa, to porzuci również kochankę z dzieckiem, wracając do Ciebie. Jeśli tamto małżeństwo przetrwa, to porzuci tamto dziecko.
- Jeżeli jednak uzna tamto dziecko, a pozostanie z Wami, to przez najbliższe osiemnaście lat będzie kochanka i ich dziecko obecne w Twoim życiu. Poza tym będzie musiał płacić alimenty, co zmniejszy Wasze finanse.
- Jest taka też ewentualność, że kochanka obarczy tym dzieckiem swojego męża. Częsta sytuacja i wielu udaje się wymiksować z odpowiedzialności, ale moralnie jest to wątpliwe i nie daje Ci gwarancji, że takie łatwe wyślizganie się z odpowiedzialności nie spowoduje kiedyś powtórki z rozrywki.
- Zastanów się dobrze, czy przypadkiem nie kochasz tylko wspomnienia o nim, jaki był przed porzuceniem Was.
- Zastanów się, do czego potrzebny jest Ci taki popsuty model... Nie lepiej poczekać, aż znajdzie się taki, co pokocha Ciebie i Twoją córkę i będzie wolny od chęci zdradzania?

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los."
Oscar Wilde
gg: 12848803

7

Nie boisz się , że znowu za rok-dwa Cię zostawi dla innej ( nawet na chwilę). Ja już bym nie ryzykowała i co będzie robił dzieci na lewo i prawo? Przecież możesz być szczęśliwa z kimś kto Cię nie zdradzi i będzie szanował.
Mam nadzieję, że chociaż dla dziecka jest dobrym ojcem? Jak zachowywał się po rozstaniu?

8

Najpierw porzucił Ciebie z maleńkim dzieckiem dla innej kobiety.
Teraz tamtą kobietę - już w ciąży z jego dzieckiem - chce porzucić dla Ciebie.

A Ty poważnie się pytasz o to, jak on powinien w tej sytuacji się starać ?

Rozumiem i znam ból złamanego serca i zawiedzionego zaufania. Doskonale pojmuję ten uczuciowy zamęt który teraz przeżywasz.
Żal i rozgoryczenie, na przemian z przypływami nadziei i poczuciem, że może wszystko będzie dobrze.
Ale dla mnie ktoś taki jest wyłącznie OBRZYDLIWYM padaluchem.
Życie z kimś takim, to jak siedzenie na bombie zegarowej i łudzenie się, że ta nie wybuchnie o czasie.
Nie wierzę w trwałe przemiany na lepsze pod wpływem ciąży kochanki.
Równie dobrze za kilka miesięcy może dołączyć do Was obu samotnych matek kolejna zapłodniona kochanka.

Taki człowiek to totalne dno moralne, emocjonalne i uczuciowe. Dno, muł i wodorosty.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

9

Dziewczyno! On nie wraca z miłości, bo zrozumiał błąd itp itd. Po prostu jego najnowsza niunia się popsuła (zaciążyła). Co to za uniesienia spotykać się i posuwać ciężarną babkę? Ja stawiam na 100%, że mąż tamtej nie wie a ten 'twój" cwaniak chce się teraz wymiksować z układu bo balastu w postaci bachora i baby z rozstępami to on nie potrzebuje. Póki było fajne rżniątko było oki, teraz trzeba szybko zniknąć aby się nie wydało i go kosztami i obowiązkami nie obciążono. Zapewne tamtą żarliwie przekonuje, żeby mężowi nic nie mówiła tylko wmawiała mu, że to jego.
To gadzina z najwyższej półki. Chce wrócić aby przeczekać trudny moment, taki przyczajony tygrys ukryty smok. Nie kojarzcie mnie z tamta panią, ja jej nie znam.
Jak już się uspokoi sytuacja, zdzirka zaakceptuje jego plan i zniknie w swoim małżeństwie, on troszkę ochłonie to zacznie rozgladać się za nowa niunią. A ty znowu zostaniesz na lodzie.
Jak żeś głupia to go przyjmiesz, proponuje od razu, bo po co ma się chłop męczyć. Jak żeś mądra to zasadzisz kopa i podasz o alimenty.

Co do zdrady wiadomo - miś nie chciał, opierał się, wręcz płakał i błagał ową lafiryndę żeby dała mu spokój. Po prostu sił mu w końcu zabrakło.

10

Ja wiem co on zrobił, jak postąpił
Wiem, że każdy z Was ma rację. ..
Ale....
Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
5 nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
6 nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
7 Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
8 Miłość nigdy nie ustaje
Czy naprawdę nie zasłużył na tą jedną jedyną szansę?
Boję się
Każdego dnia moja głowa jest ciężka od różnych myśli.
Analizuje wszystkie za i wszysykie przeciw.

Moja córeczka w noc sylwestrową chodziła po domu i wolala " tato gdzie jesteś"...dla jej szczęścia jestem w stanie obudzic w sobie wielka moc i pokonać wszystko.
Chce żeby postarał się o nas...ale nigdy nie byłam w takiej sytuacji....do tego te emocje we mnie i nie chce poddac sie za szybko. Nie wiem jak powinny wyglądać takie starania. Znaczy wiem ale nie w tej sytuacji,  bo jestem w jej centrum i przez emocje mogę popełnić błąd i ulec za szybko

Mąż kochanki wie o dziecku. Ona swojego błędu nie zrozumiała. ..nadal chciałaby mojego byłego jako kochanka

Ja juz nie wiem nic:(

11

Araquelle napisał/a:

Dziewczyno! On nie wraca z miłości, bo zrozumiał błąd itp itd. Po prostu jego najnowsza niunia się popsuła (zaciążyła). Co to za uniesienia spotykać się i posuwać ciężarną babkę? Ja stawiam na 100%, że mąż tamtej nie wie a ten 'twój" cwaniak chce się teraz wymiksować z układu bo balastu w postaci bachora i baby z rozstępami to on nie potrzebuje. Póki było fajne rżniątko było oki, teraz trzeba szybko zniknąć aby się nie wydało i go kosztami i obowiązkami nie obciążono. Zapewne tamtą żarliwie przekonuje, żeby mężowi nic nie mówiła tylko wmawiała mu, że to jego.
To gadzina z najwyższej półki. Chce wrócić aby przeczekać trudny moment, taki przyczajony tygrys ukryty smok. Nie kojarzcie mnie z tamta panią, ja jej nie znam.
Jak już się uspokoi sytuacja, zdzirka zaakceptuje jego plan i zniknie w swoim małżeństwie, on troszkę ochłonie to zacznie rozgladać się za nowa niunią. A ty znowu zostaniesz na lodzie.
Jak żeś głupia to go przyjmiesz, proponuje od razu, bo po co ma się chłop męczyć. Jak żeś mądra to zasadzisz kopa i podasz o alimenty.

On zakończył z nią zanim się dowiedział o ciąży.
Napisał jej, że chce wrócić do mnie i córki, naprawić co zepsuł.
Ona wtedy zaczęła mu wypisywać o ciąży. Pokazywał mi smsy

12

Miłość o jakiej piszesz , jest jednostronna tylko z twojej strony.
Dasz radę znieść jego kontakty z tamtą kobietą i jej dzieckiem?. Przecież będzie tak samo ojcem tamtego dziecka jak i twojego. Będzie Ci to codziennie przypominać o zdradzie.Aż tak masz niskie poczucie wartości by się dać  się tak upokarzać?

13

To jasne, że bardzo bardzo chcesz swojego męża z powrotem i zrobisz wszystko, żeby to się jak najszybciej stało.

Ale powiedz sobie szczerze - czy jesteś w stanie od tej pory znieść CIĄGŁĄ, dożywotnią obecność kochanki Twojego męża w Waszym życiu ?
Przecież ich - tak samo jak i Ciebie i Twojego męża - od tej pory do końca życia będzie łączyło wspólne dziecko, a później wnuki.
Taka jest realna perspektywa.

Przecież Twój mąż będzie musiał przez wiele nadchodzących lat przynajmniej płacić na to dziecko.
Być może zechce się z tym dzieckiem spotykać, dopóki będzie małe - będą to spotkania wyłącznie w obecności jego matki.
Dodatkowo, jeśli jest tak jak piszesz - a ta kobieta nadal bardzo chce być z Twoim mężem, to na pewno będzie starała się wykorzystywać te spotkania do tego, żeby zdobyć go z powrotem.
Przecież tamto dziecko będzie rosnąć, pójdzie do szkoły, będzie obchodziło co roku urodziny, będzie pewnie komunia, osiemnastka, matura, no nie wiem - wszystkie te wydarzenia, które Twój mąż będzie z tą kobietą i z ich dzieckiem zwyczajnie dzielił.

Czy Ty jestes na to gotowa ??

Moim zdaniem Twój mąż NIE ZASŁUŻYŁ na tę jedną jedyną szansę.
Bynajmniej ja bym mu takiej nie udzieliła w obecnej sytuacji.
O jednej jedynej szansie można mówić w przypadku jednorazowego wyskoku, ale tutaj masz do czynienia ze zdradą trwającą wiele miesięcy, której efektem jest ciąża kochanki.
To jest działanie na zimno, z premedytacją, zupełnie świadomie.
Dodatkowo on tę kobietę porzuca w momencie w którym przejściowo traci ona na atrakcyjności seksualnej z powodu ciąży.

A Ty piszesz o nim, jak o biednej, zbłąkanej owieczce, którą troskliwy pasterz musi odnaleźć aby uleczyć jej traumę na mymłonie.

It can only be accepted.

14

anicorek87 napisał/a:

Miłość o jakiej piszesz , jest jednostronna tylko z twojej strony.
Dasz radę znieść jego kontakty z tamtą kobietą i jej dzieckiem?. Przecież będzie tak samo ojcem tamtego dziecka jak i twojego. Będzie Ci to codziennie przypominać o zdradzie.Aż tak masz niskie poczucie wartości by się dać  się tak upokarzać?

Nie dam się upokarzać
I zdaję sobie sprawę z tego, że tamta kobieta będzie w naszym życiu już do końca jeżeli dam mu tą szansę.  A szansę dam mu tylko i wyłącznie wtedy kiedy będę miała 100% pewności, że się zmienił.
Ja się tylko boje,  że dam mu tą szansę za wcześnie. ..że ulegnę emocjom.
Dlatego chce wiedzieć od ludzi którzy nie są związani z sytuacją jak stara i jak zachowuje się taki facet ktory chce wrócić.

15

dziewczyno, ale Ty jesteś ślepa
chyba bardziej nawet niż talerz,. która tutaj pisała o zdradzie męża

ale cóż, Twoje życie, więc może wyznacz mu jakiś zestaw zadań i odhaczaj ptaszkami, jak będzie je wypełniał.

16

Z tym jest różnie.
Facet ktory zdradził i chce do swojej zdradzanej małżonki wrócić nie podlega jakimś ogólnym regułom postępowania, czy zachowania.
Nie ma na to wytycznych, czy norm, według których mogłabyś osądzić, czy już się wystarczająco postarał, czy jeszcze nie.

Dla jednej kobiety wystarczy nie wiem - bukiet kwiatów, łzawe zapewnienia i patrzenie maślanymi oczami.
Dla innej z kolei wystarczy, że Alavro obrzuci swoją kochankę inwektywami i błotem.
Jeszcze inna będzie oczekiwała, że zerwie z kochanką, ale do domu mu wrócić nie pozwoli - określi czas w którym niewierny ma zamieszkiwać osobno i będzie po prostu obserwowała jego zachowanie i ważyła w sobie czy jest w stanie mu ponownie zaufać.

U Ciebie widzę tylko pomieszanie punktu pierwszego z drugim, ale na trzeci się moim zdaniem nie zanosi ...
Z drugiej strony, jak możesz mieć po kilku zaledwie miesiącach, że on się zmienił ? Po takim okresie, to można być pewnym zmiany pogody, ale dorosłego człowieka ?
To nierealne.

It can only be accepted.

17

IsaBella77 napisał/a:

To jasne, że bardzo bardzo chcesz swojego męża z powrotem i zrobisz wszystko, żeby to się jak najszybciej stało.

Ale powiedz sobie szczerze - czy jesteś w stanie od tej pory znieść CIĄGŁĄ, dożywotnią obecność kochanki Twojego męża w Waszym życiu ?
Przecież ich - tak samo jak i Ciebie i Twojego męża - od tej pory do końca życia będzie łączyło wspólne dziecko, a później wnuki.
Taka jest realna perspektywa.

Przecież Twój mąż będzie musiał przez wiele nadchodzących lat przynajmniej płacić na to dziecko.
Być może zechce się z tym dzieckiem spotykać, dopóki będzie małe - będą to spotkania wyłącznie w obecności jego matki.
Dodatkowo, jeśli jest tak jak piszesz - a ta kobieta nadal bardzo chce być z Twoim mężem, to na pewno będzie starała się wykorzystywać te spotkania do tego, żeby zdobyć go z powrotem.
Przecież tamto dziecko będzie rosnąć, pójdzie do szkoły, będzie obchodziło co roku urodziny, będzie pewnie komunia, osiemnastka, matura, no nie wiem - wszystkie te wydarzenia, które Twój mąż będzie z tą kobietą i z ich dzieckiem zwyczajnie dzielił.

Czy Ty jestes na to gotowa ??

Moim zdaniem Twój mąż NIE ZASŁUŻYŁ na tę jedną jedyną szansę.
Bynajmniej ja bym mu takiej nie udzieliła w obecnej sytuacji.
O jednej jedynej szansie można mówić w przypadku jednorazowego wyskoku, ale tutaj masz do czynienia ze zdradą trwającą wiele miesięcy, której efektem jest ciąża kochanki.
To jest działanie na zimno, z premedytacją, zupełnie świadomie.
Dodatkowo on tę kobietę porzuca w momencie w którym przejściowo traci ona na atrakcyjności seksualnej z powodu ciąży.

A Ty piszesz o nim, jak o biednej, zbłąkanej owieczce, którą troskliwy pasterz musi odnaleźć aby uleczyć jej traumę na mymłonie.

Ja sobie zdaję  sprawie z tego, że to nie będzie łatwe.  Dlatego nie chce wchodzić na nowo w ten związek nie mając pewności.  Ja nie chcę z nim być za wszelką cenę. ..ja już się pogodziłam z jego odejściem i nie chce go odzyskać. To on poprosił o szansę,  a ja nie chcę mu dać tej szansy za wcześnie,  bo chce mieć pewność.
Tylko nie wiem jak ma wyglądać to staranie się facete...boję się,  że ulegnę za wcześnie

18

W takiej sytuacji nie ma czegoś takiego jak pewność.
Pewności nie będziesz miała już nigdy.

Możesz mieć nadzieję, wyobrażenia, ale pewność w sytuacji w której mąż żył kilka miesięcy z inną kobietą i spodziewa się wraz z nią wspólnego dziecka - jest nierealna.

It can only be accepted.

19

_v_ napisał/a:

big_smile big_smile big_smile lol

Padłam big_smile

Telewizyjna pisałaś:

Telewizyjna napisał/a:

ja już się pogodziłam z jego odejściem i nie chce go odzyskać. To on poprosił o szansę,  a ja nie chcę mu dać tej szansy za wcześnie,  bo chce mieć pewność.

Kochana jeśli się z tym pogodziłaś i nie chcesz go odzyskać to może się już w to nie pchaj? Zawiódł Was- Ciebie i córeczkę. Podniosłaś się (?). Zastanów się, czy chcesz narazić córkę po raz kolejny na te emocje (i siebie pewnie też)? Bo niestety nigdy nie będziesz miała pewności, że to się nie powtórzy. Wiesz natomiast jedno - Twój mąż jest zdolny do tego. Zrobił to raz, może zrobić kolejny. Zastanów się dobrze, czy warto ryzykować. Czy jesteś w stanie - w razie czego oczywiście - udźwignąć to po raz drugi?. Jeśli mu zależy to  będziesz to widziała. Nie znaczy to przecież, że musisz przygarnąć go pod swój dach i od razu "dać szansę" na nowy związek - jeśli uznasz oczywiście, że tego chcesz. Może się "starać" o Was bez tego.

Ps. A jak On w ogóle sobie wyobraża kwestię wychowywania dziecka, które ma z kochanką?

Telewizyjna napisał/a:

do tego te emocje we mnie i nie chce poddac sie za szybko. Nie wiem jak powinny wyglądać takie starania. Znaczy wiem ale nie w tej sytuacji,  bo jestem w jej centrum i przez emocje mogę popełnić błąd i ulec za szybko

a może właśnie teraz - przez emocje - ulegasz za szybko? Za szybko chcesz dać szansę lub może właśnie przez te emocje w ogóle rozważasz, by ją dać?. Sama jeszcze nie wiesz czego chcesz, dlatego szukasz instrukcji (jak powinny wyglądać starania). Może nie spiesz się? Jak sama napisałaś "miłość cierpliwa jest".

Powodzenia i mądrych decyzji.

"Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku."
"Zanim prawda włoży buty, kłamstwo obiegnie ziemię".

20

Aż dziw bierze, że w takiej sytuacji chcesz dać szansę powrotu. Kobieta jednak zrobi wiele aby swojego misia-pysia odzyskać.

Pseudo: WuWuś big_smile

21

A skąd pewność, że dziecko jest Twojego Autorko męża?

22

_v_ napisał/a:

oj, kolejny biedny,okrecony wokol palca misiu

gdzie wy tych "mezczyzn" znajdujecie?

generalnie taki ktos stara sie tak, ze mówi i robi wszystko co druga strona chce uslyszec,ale tylko po to, zeby sobie dupy nie obic po upadku

ale spoko,skoro tamta go owinęła wokół palca, to i Tobie sie znowu uda smile w koncu taki bezwolny facet to latwy łup wink

Ja raczej pytam gdzie takie kobiety znaleźć, wiem że tu na forum są i biadolą, ale zajętą główkę mają wybaczaniem zdrad swoich misiów.
Ale gdzie znaleźć taką którą dopiero czekają takie rozkminy.
Jak je rozpoznawać? Toż to typ partnerki idealnej, nie żebym zakładał że mógłbym być tym złym, ale czasami każdemu może się noga powinąć.
Ehh
Pozdrawiam

23

Ahahahaha, Zabpth mega tekst big_smile big_smile

Pseudo: WuWuś big_smile

24

talerz123 napisał/a:
_v_ napisał/a:

big_smile big_smile big_smile lol

Padłam big_smile

Telewizyjna pisałaś:

Telewizyjna napisał/a:

ja już się pogodziłam z jego odejściem i nie chce go odzyskać. To on poprosił o szansę,  a ja nie chcę mu dać tej szansy za wcześnie,  bo chce mieć pewność.

Kochana jeśli się z tym pogodziłaś i nie chcesz go odzyskać to może się już w to nie pchaj? Zawiódł Was- Ciebie i córeczkę. Podniosłaś się (?). Zastanów się, czy chcesz narazić córkę po raz kolejny na te emocje (i siebie pewnie też)? Bo niestety nigdy nie będziesz miała pewności, że to się nie powtórzy. Wiesz natomiast jedno - Twój mąż jest zdolny do tego. Zrobił to raz, może zrobić kolejny. Zastanów się dobrze, czy warto ryzykować. Czy jesteś w stanie - w razie czego oczywiście - udźwignąć to po raz drugi?. Jeśli mu zależy to  będziesz to widziała. Nie znaczy to przecież, że musisz przygarnąć go pod swój dach i od razu "dać szansę" na nowy związek - jeśli uznasz oczywiście, że tego chcesz. Może się "starać" o Was bez tego.

Ps. A jak On w ogóle sobie wyobraża kwestię wychowywania dziecka, które ma z kochanką?

Telewizyjna napisał/a:

do tego te emocje we mnie i nie chce poddac sie za szybko. Nie wiem jak powinny wyglądać takie starania. Znaczy wiem ale nie w tej sytuacji,  bo jestem w jej centrum i przez emocje mogę popełnić błąd i ulec za szybko

a może właśnie teraz - przez emocje - ulegasz za szybko? Za szybko chcesz dać szansę lub może właśnie przez te emocje w ogóle rozważasz, by ją dać?. Sama jeszcze nie wiesz czego chcesz, dlatego szukasz instrukcji (jak powinny wyglądać starania). Może nie spiesz się? Jak sama napisałaś "miłość cierpliwa jest".

Powodzenia i mądrych decyzji.

Moje emocje są teraz bardziej na nie niż na tak. Wiec tego się nie obawiam, że ulegne przez to.  Za dużo sie stało i trochę czasu już minęło, bo na początku to fakt robiłam głupoty .

Tak boje się tego, że gdy zdecyduje się dać mu tą szansę to za jakiś czas znowu bede przechodziła przez to samo.
Ale jaką mam pewności wiązac się z kimś innym,  że też nie będę przez to przechodziła. Pewność mogę mieć tylko co do swojej osoby.
Co do kwestii dziecka z kochanką to jeszcze nie wiadomo.  Po porodzie wszystko w rękach sadu. Bo ona chce aby "ojcem" dziecka byĺ jej mąż łącznie z nazwiskiem, a mój były miałby tylko płacić i przychodzić jako wujek

25 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2017-01-13 10:04:11)

Telewizyjna napisał/a:

Co do kwestii dziecka z kochanką to jeszcze nie wiadomo.  Po porodzie wszystko w rękach sadu. Bo ona chce aby "ojcem" dziecka byĺ jej mąż łącznie z nazwiskiem, a mój były miałby tylko płacić i przychodzić jako wujek

Śmierdzi mi coś w tej historii. Bo gdzie w tej całej historii jest mąż, którego żona puszczała się z twoim facetem. Co za facet godzi się przysposobić i wychowywać dziecko faceta, który przyprawił mu rogi i dodatkowo tolerować jego kontakt z dzieckiem jako "wujka" a przy okazji z niewierną żoną. Naciągane to wszystko.

26 Ostatnio edytowany przez Dunkis (2017-01-13 10:19:34)

Skoro to czysta miłość do niego - to nie wiem nad czym tu się zastanawiać.
Skoro go tak mocno kochasz, to nie obawiaj się niczego...
(muszelko tylko, pamiętaj, że on raz już poszedł do innej muszelki i co nieco tam zostawił)
OOOO, to Wasza córeczka będzie miała braciszka, albo siostrzyczkę smile ... odpowiedzialnie zdecydujcie które będzie miało tatusia i mamusię na co dzień. A skoro go kochasz czysta miłością - to sprawa wydaje się tak oczywista... tylko on jeszcze na to nie wpadł, ale na pewno mu to uświadomisz. gdy go olśni już ta Twoja czysta miłość, już żadnej muszelce nie zostawi odrobiny siebie - miłość to najlepsza gwarancja. Powinnaś się cieszyć, w końcu to dziecko, to cząstka mężczyzn, którego kochasz czystą miłością...
A co na to przybrany tatuś? On będzie najmniej szczęśliwy - Ty masz dziecię spłodzone z czysta miłością, tamta pani, będzie miała dziecię spłodzone z miłością Twego życia, a ten biedny Pan?
Scenariusz, jeśli zechcesz przygarnąć na powrót miłość swego życia do swej muszelki, może być np. taki:
Tamten gość kopnie niewierną żonę, Twoja miłość zostanie z Tobą i wspólnie będziecie pracować na alimenty dla tamtej Pani. A jak ma więcej dzieci, to jeszcze na 500+ się załapie smile

Szczęście żonatego mężczyzny zależy od kobiet, których nie poślubił.

27

Dunkis napisał/a:

Scenariusz, jeśli zechcesz przygarnąć na powrót miłość swego życia do swej muszelki, może być np. taki:
Tamten gość kopnie niewierną żonę, Twoja miłość zostanie z Tobą i wspólnie będziecie pracować na alimenty dla tamtej Pani. A jak ma więcej dzieci, to jeszcze na 500+ się załapie smile

Tia, ja bym jeszcze zmodyfikowała tą wizję. Pan niewierny miota się między jedną a drugą. Stara się w domu i poniekąd w drugim domu (odwiedza dziecko znaczy się).  Raz przeleci żonę a raz byłą kochankę, bo była kochanka stara się aby jednak został z nią bo została na lodzie a on raczej z tych co  łatwego seksu nie odmawiają. W domu prawowita żona ma huśtawkę emocjonalną. Jak w domu gorzej to pan może odejdzie do kochanki ale potem wróci po miesiącu bo mu małe dziecko da popalić a on nie z tych co to lubią zapieprz. I tak laski będą walczyć o misia, a on bidulek no co on biedny będzie mógł zrobić? Chyba dla złapania oddechu znajdzie trzecią, oby tylko dziecka nie zrobił bo to będzie dopiero cyrk.

Co do zdrady wiadomo - miś nie chciał, opierał się, wręcz płakał i błagał ową lafiryndę żeby dała mu spokój. Po prostu sił mu w końcu zabrakło.

28

summerka88 napisał/a:
Telewizyjna napisał/a:

Śmierdzi mi coś w tej historii. Bo gdzie w tej całej historii jest mąż, którego żona puszczała się z twoim facetem. Co za facet godzi się przysposobić i wychowywać dziecko faceta, który przyprawił mu rogi i dodatkowo tolerować jego kontakt z dzieckiem jako "wujka" a przy okazji z niewierną żoną. Naciągane to wszystko.

Ten jej mąż jest pod jej pantoflem.
Mieli rozmowę we trójkę: mój były,  ona i jej mąż.
On nie chce aby jej zdrada wyszła na jaw,  chce dziecko uznać za swoje.
Wiem dla mnie też to chora sytuacjach.  Czuję się jakbym w filmie grala główną rolę.

29

Telewizyjna napisał/a:
summerka88 napisał/a:
Telewizyjna napisał/a:

Wiem dla mnie też to chora sytuacjach.  Czuję się jakbym w filmie grala główną rolę.

Była tu na forum już podobna sytuacja. Jak sobie przypomnę i ją odnajdę to podeślę link.

A może oni znaleźli jelenia w postaci twojego faceta, który będzie płacił na ich dziecko?

30

Araquelle napisał/a:
Dunkis napisał/a:

Tamten gość kopnie niewierną żonę, Twoja miłość zostanie z Tobą i wspólnie będziecie pracować na alimenty dla tamtej Pani. A jak ma więcej dzieci, to jeszcze na 500+ się załapie :)

Tia, ja bym jeszcze zmodyfikowała tą wizję. Pan niewierny miota się między jedną a drugą. Stara się w domu i poniekąd w drugim domu (odwiedza dziecko znaczy się).  Raz przeleci żonę a raz byłą kochankę, bo była kochanka stara się aby jednak został z nią bo została na lodzie a on raczej z tych co  łatwego seksu nie odmawiają. W domu prawowita żona ma huśtawkę emocjonalną. Jak w domu gorzej to pan może odejdzie do kochanki ale potem wróci po miesiącu bo mu małe dziecko da popalić a on nie z tych co to lubią zapieprz. I tak laski będą walczyć o misia, a on bidulek no co on biedny będzie mógł zrobić? Chyba dla złapania oddechu znajdzie trzecią, oby tylko dziecka nie zrobił bo to będzie dopiero cyrk.

Dziecka jeszcze nie ma.
Mój były z nami nie mieszka i jeszcze długo tak będzie.
Ja muszę  przemyśleć wszystkie za i przeciw.
Tymczasem to ja mu funduje huśtawki emocjonalnie,  bo mu nie ufam

31

czyli generalnie wszyscy są zadowoleni poza autorką, która funduje reszcie emocjonalne hustawki big_smile big_smile

ale jazda...

32 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2017-01-13 12:03:47)

_v_ napisał/a:

czyli generalnie wszyscy są zadowoleni poza autorką, która funduje reszcie emocjonalne hustawki big_smile big_smile

ale jazda...

"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma"
W myśl tego trzeba jakoś sobie osłodzić kwaśne cytryny wink

33

summerka88 napisał/a:
Telewizyjna napisał/a:
summerka88 napisał/a:

Była tu na forum już podobna sytuacja. Jak sobie przypomnę i ją odnajdę to podeślę link.

A może oni znaleźli jelenia w postaci twojego faceta, który będzie płacił na ich dziecko?

Dlatego też kiedy dziecko się urodzi musi być sprawa w sądzie,  innego wyjścia nie ma

34

Summerko, masz rację.
Ja również kojarzę podobną historię, coś było takiego już na forum.

It can only be accepted.

35

Telewizyjna napisał/a:
summerka88 napisał/a:
Telewizyjna napisał/a:

Dlatego też kiedy dziecko się urodzi musi być sprawa w sądzie,  innego wyjścia nie ma

Jeżeli po badaniach okaże się, że to twój mąż jest ojcem dziecka, to jego zrzeczenie się ojcostwo i przysposobienie dziecka przez męża matki, będzie skutkowało tym, że twój mąż utraci prawa do odwiedzin i obowiązki alimentacyjne. Chyba, że w dokumentach będzie figurował jako ojciec, ale wtedy nic nie wyjdzie z planów, o których tutaj piszesz, czyli że mąż matki będzie figurował w papierach jako ojciec.
Albo jesteś naiwna, albo niedoinformowana, albo cała ta historia jest twoim wymysłem.

36

Ja wiem o tym,  że najprościej byłoby mu powiedzieć spadaj i iść przez życie bez niego. Ale kto powiedział,  ze te najprostsze wyjscia są najlepsze.
Nie wiem jeszcze co wybiorę.
Uwierzcie nie jest mi łatwo być w tym wszystkim i myśleć racjonalnie
Na początku dałabym wszystko aby wrócił,  a teraz motam się sama ze sobą.

37

Telewizyjna napisał/a:

Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
5 nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;

No jak tak, to powinnaś go przyjąć z powrotem bez gierek, bez fundowania mu, jak to nazywasz "huśtawek emocjonalnych". Zapomnij o tym, co zrobił.

Telewizyjna napisał/a:

nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
7 Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
8 Miłość nigdy nie ustaje

Nie bój się, że będzie zdradzał znowu. Nie obawiaj się, że matka jego drugiego dziecka będzie ciągle obecna w Waszym życiu, że jeśli jej mąż jązostawi, to ona pewnie będzie chciała zabrać Ci Twojego, a on będzie sobie pomieszkiwał na przemian u Was obu. W koncu prawdziwa miłość wszystko przetrzyma. W tym hymnie masz odpowiedź na swoje bolączki i obawy.

zaciśnij zęby i wytrzymaj, jeśli Twoja miłość jest prawdziwa.

Hell is other people

38

summerka88 napisał/a:
Telewizyjna napisał/a:
summerka88 napisał/a:

Jeżeli po badaniach okaże się, że to twój mąż jest ojcem dziecka, to jego zrzeczenie się ojcostwo i przysposobienie dziecka przez męża matki, będzie skutkowało tym, że twój mąż utraci prawa do odwiedzin i obowiązki alimentacyjne. Chyba, że w dokumentach będzie figurował jako ojciec, ale wtedy nic nie wyjdzie z planów, o których tutaj piszesz, czyli że mąż matki będzie figurował w papierach jako ojciec.
Albo jesteś naiwna, albo niedoinformowana, albo cała ta historia jest twoim wymysłem.

Mąż tej kobiety chce uznać dziecko za swoje i chce aby dziecko nosilo jego nazwisko, kochanka też tak chce . Do tego ona chce aby moj był płacił na to dziecko.
Mój były nie chce się na to zgodzć,  on chce figurować jako ojciec dziecka. Stąd właśnie czeka go sprawa w sądzie gdy dziecko się urodzi.
Ona się z nim o to kłóci

Posty [ 1 do 38 z 107 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak powinien się starać facet, który chce wrócić po zdradzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016