Pomóżcie proszę, - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pomóżcie proszę,

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Pomóżcie proszę,

Witam, Poznałem dziewczynę straszne starsza ale nie o to chodzi. Pisałem z jedna dziewczyna zabierałem ją do kina, kawiarni, dawałem kwiaty cukierki pomagałem jak mogłem, zawioziłem ja do sklepu itp, ale nie zrobiłem ten kroku aby ja pocałować itp, i lekkk mówiąc dostałem kosza. Teraz poznałem inna dziewczynę wiem czego już nie robić aby się nie spażyć, ale nie w tym rzecz chodzi mi o to ze nie wiem co z dziewczynami pisać, nie będę pytać co tam jak minął dzień na start każdej rozmowy, co dzień,
Rady- zadawaj pytania itp, konkretnie jakie,

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomóżcie proszę,

Moja rada będzie krótka - jak się gadka nie klei i nie macie o czym rozmawiać, to niestety nic z tego nie będzie.
Umęczysz tylko siebie i ją na dodatek. Bez sensu.

Dobre pomysły przychodzą jak już coś spieprzysz.

3

W sensie nie wiem jeszcze czy się nie klei poznałem na wczoraj w nocy w sumie dziś jest w barze bo jej dziecko ma urodzony itp to nie chce przeszkadzać, ale czuje ze ona będzie chciała aby gadka się kleiła, a ja nie chce dać dupy żeby znowu mnie łaska wzięła za przyjaciela a nie partnera na całe życie

Reklama

4

Czy to ta sama dziewczyna: http://www.netkobiety.pl/t100986.html ??

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

5

Na forum obowiązuje zasada "1 związek = 1 wątek". Zapoznaj się, proszę, z regulaminem forum. Pozdrawiam, Cslady

"Kto chce się kiedyś nauczyć latać, musi się najpierw nauczyć stać, chodzić, biegać, skakać, wspinać i tańczyć."
REGULAMIN Forum Netkobiety.pl
Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Pomóżcie proszę,

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016