Gotycki ślub - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Gotycki ślub

Któraś z Was miała ślub w stylu gotyckim?albo była na takim? jak to odbieracie? Mam znajomą, która na co dzień taki styl preferuje i również nie zrezygnowała z niego na własnym ślubie. Wiele osób skrytykowało taki pomysł, bo "ślub to ślub" i powinien być tradycyjny. Dla mnie z kolei to niesamowicie fajny pomysł z dużą odwagą smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gotycki ślub

ja bylam na slibier przyjaciolki gdzie ona miala sliczna burgundowa suknie z gorsetem,a na weselu lecial tylko rock i metal. wszyscy bawili sie super smile moze nie do konca byl to styl gotycki ale na pewno nie bylo w tym zbyt duzo tradycji wink

3

Co prawda nie byłam na takim ślubie, ale gdybym tylko miała taką możliwość, to uznałabym to za plus. Stwierdzenia typu "ślub to ślub, powinien być tradycyjny" osobiście wkładam między bajki, bo to młodzi powinni decydować w jaki sposób chcą przeżyć ten jeden z najważniejszych dni w życiu. Dla mnie im oryginalniej, tym ciekawiej smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.
Reklama

4

"V" ekstra doświadczenie smile a jak reagowali inni goście? czy któreś z gości odważyło się ubrać jakoś niekonwencjonalnie?

Olinka wszystko przed Tobą big_smile i także nie uznaję zasady "trzeba , bo inaczej nie wypada". Chciałabym być na ślubach o różnym motywie przewodnim smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

5

chomik9911 napisał/a:

"V" ekstra doświadczenie smile a jak reagowali inni goście? czy któreś z gości odważyło się ubrać jakoś niekonwencjonalnie?

Olinka wszystko przed Tobą big_smile i także nie uznaję zasady "trzeba , bo inaczej nie wypada". Chciałabym być na ślubach o różnym motywie przewodnim smile

qrcze, właściwie to nie big_smile
nawet nie wiem dlaczego, ale goscie właśnie byli ubrani mocno tradycyjnie wink

ja zalozylam mala czarną  - po latach sie dowiedzialam, ze jest przesad ze goście nie powinni miec czarnych sukienek,bo to wrozy rychly rozwod wink

rozwód rzeczywiście byl dosc szybko, ale przyjaciółka wziela drugi slub i od wielu lat szczesliwie zyje z kolejnym mezem wink

Reklama

6

Eee...tam... Osobiście bardzo często miałam na sobie małą czarną i akurat te małżeństwa okazały się trwałe. Grunt to łamać przesądy i zatwardziałe, przestarzałe zasady smile.

chomik9911 napisał/a:

Olinka wszystko przed Tobą big_smile

Oby, bo ja bardzo chętnie big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

7

_v_ napisał/a:

ja zalozylam mala czarną  - po latach sie dowiedzialam, ze jest przesad ze goście nie powinni miec czarnych sukienek,bo to wrozy rychly rozwod wink

rozwód rzeczywiście byl dosc szybko, ale przyjaciółka wziela drugi slub i od wielu lat szczesliwie zyje z kolejnym mezem wink

Ha no i masz teraz na sumieniu jedną parę big_smile ee ja też byłam u przyjaciół w małej czarnej, ale się jeszcze nie rozwiedli big_smile

8

chomiku,akurat ten rozwod wyszedl bardzo na dobre mojej przyjaciolce ;P

9

Co prawda gotyckiego ślubu nie miałam, bo ot zwykły cywilniak i kilka osób na krzyż, ale ubrana byłam nieco gotycko.

6-8.11.2013  serce mojego bąbelka przestało bić (10,5 t)
12.03.2016 smile
"Daj mi odwagę, abym się nie bała, lecz daj mi też pokorę abym nie była głupia"

10

Małpa69 napisał/a:

(...) ale ubrana byłam nieco gotycko.

Intrygujesz - w jak najlepszym tego słowa znaczeniu smile. Możesz to rozwinąć?

11

Małpa może jakieś zdjęcie? smile albo dokładnie opisz swój strój smile

12 Ostatnio edytowany przez Małpa69 (2017-01-12 10:32:46)

Olinko to było coś na pograniczu gotyku i steampunku. Miałam na sobie czarną koronkową sukienkę i kapelusik z woalką do tego mój wielki ręcznie robiony wisior i mocny makijaż, paznokcie czarno czerwone i zresztą cała stylizacja była czarno czerwona. Sukienka miała też w pasie doczepianą ręcznie robioną i oczywiście czarną różę wink

Ja mam w ogóle dość specyficzny styl ale umówmy się koronki i długie sukienki to nie jest zbyt praktyczna odzież do codziennego funkcjonowania. Kiedyś jak byłam młodsza chodziłam tylko w sukienkach i spódnicach w takim właśnie gotyckim stylu lub takim powiedzmy fantasy, teraz to już raczej bardziej praktycznie, chociaż zawsze zostają pewne elementy mojej hmmm ekscentryczności, dla mnie to nie problem wyjść na ulicę w gorsecie albo w czarno czerwonym makijażu oka i bordowej szmince, obecnie to co lubię łączę z wygodą.

PS byłam w glanach tongue nie do końća dlatego że chciałam ale mając rozmiar 43 nie mam dużego wyboru jeśli chodzi o buty

12.03.2016 smile

13

o wow! gratuluję odwagi i fajnie, że nie zrezygnowałaś z siebie w tak ważnym dniu smile

Moja znajoma miała sukienkę w takim stylu tylko dłuższą

https://imageshack.com/i/pnVWi4Htj

14

Ja miałam zakryte ramiona w końcu to był marzec i dość zimny dzień smile

12.03.2016 smile

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016