Co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Co robić?

Witam. Jesteśmy razem od 5 miesięcy, ale ostatnio stało się coś dziwnego. Mój chłopak chodzi na imprezy, toleruje to bo mam do niego zaufanie, poza tym jest 2 lata starszy ode mnie, ma 19 ma karku, no i jeśli chce iść na imprezę z kolegami to przecież nie będę mu zabraniała i trzymała go na smyczy, skoro ja jestem nie pełnoletnia i nie mogę z nim iść. No i poszedł na imprezę z przyjacielem i jego dziewczyną. Niby było fajnie, ale kilka dni później koleżanka z klasy przeglądała tą stronę z imprezy bo szukała swoich znajomych, były tam zdjęcia mojego chłopaka z jakąś laską, więc powiedziała mi o tym. Kiedy to zobaczyłam zatkało mnie. Mój chłopak stał obok dziewczyny, obejmowała go za ramie, a On pokazał lajka. Bardzo się zdenerwowałam i wysłałam mu to zdjęcie, On stwierdził że to tylko zdjęcie, że nic na nim znaczącego nie ma że On mi to wszystko wytłumaczy, że to nie tak jak myśle, i ze musimy porozmawiać. Powiedział że to kuzynka tego przyjaciela, i że jak nie wierze to mogę nawet zapytać się przyjaciela, czy tam jej. Nie wiem co to ma znaczyć, i o co chodzi. Boje się rozmowy, i tego że jak go zobacze, to zmiękne, a jednocześnie jestem mega zła. Co o tym sądzicie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co robić?

Moze to rzeczywiscie kuzynka i po prostu zrobili sobie kumpelskie zdjecie?
Na imprezach tańczę z kolegami co nie oznacza ,że mnie z nimi cokolwiek łączy...

3

Co z tego ? Kuzynka, czy siostra kolegi to nie kobieta ?
Mogl sam Ci pokazac   te zdjecia, a tak sobie myslisz...

Reklama

4

Witam a ja bym spokojnie jeszcze raz  z nim porozmawiała i poprosiła aby mi tą kuzynkę przedstawił

[tu był niedozwolony link]

5

Na dwoje babka wróżyła. Ani to nie jest pewne, że jest inaczej niż on mówi, ani jak na razie nie jest to całkowicie czysta sprawa. Jeśli stwierdzil że możesz zapytać jej, to niech Was sobie przedstawi?

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016