Pędzelki do makijażu elite- moja opinia (negatywna) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pędzelki do makijażu elite- moja opinia (negatywna)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Pędzelki do makijażu elite- moja opinia (negatywna)

Kupiłam sobie pędzelek do makijażu firmy elite w stylu hakuro, kosztował w okolicach 30 zł, chciałabym Was ostrzec, bo ów pędzelek nie wytrzymał pierwszego mycia, całe włosie wyłazi pękami, no wściekła jestem że pędzelek za 30 zł okazał się być takim badziewiem. Zwłaszcza że rok temu kupiłam zestaw pędzli na allegro za mniej niż 30 zł pędzli koło 20 i do dziś mi one służą, nie gubią włosia...

Absolutnie odradzam ten zakup.

6-8.11.2013  serce mojego bąbelka przestało bić (10,5 t)
12.03.2016 smile
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pędzelki do makijażu elite- moja opinia (negatywna)

Ja nosze się z zamiarem zakupu profesjonalnych pędzelków. A może ktoś polecić jakieś dobre pędzelki?

3

Ja mam z Hakuro i sobie chwalę.
Mam tez z rosmana Beauty, czy soś takiego, za 8 zł i też jest dobry.

Nie oglądaj się.
Reklama

4

Dzieki te tansze na 100%  wypróbuję.

5

Jestem wielką fanką pędzli Hakuro, z czasem zgromadziłam całkiem spory zestaw, ale mam też kilka sztuk innych marek, np. Gosh, Inglot czy Donegal. Te ostatnie są relatywnie tanie, ale póki co nie narzekam, tym bardziej, że cudów nie oczekiwałam.
Od Elite mam jeden mały pędzelek, co prawda niewiele go używam, ale póki co nic się z nim nie dzieje, za to na pewno warto pamiętać, żeby nie inwestować.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Pędzelki do makijażu elite- moja opinia (negatywna)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016