Czy mogę zajść w ciąże? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy mogę zajść w ciąże?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy mogę zajść w ciąże?

Mam 19 lat i jestem dziewicą. Ostatnio bylam z chlopakiem na wyjezdzie, trochę nas poniosło i wsadził mi penisa na 2 cm ale dosłownie na chwilę, bylam wtedy dzien po okresie. Nie bylo wytrysku ani nic takiego. Mój problem jest taki ze mam chorobę tarczycy przez co mam nieregularny okres. Czy mogę zajść w ciąże ??

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mogę zajść w ciąże?

Dziwne bo niedawno był podobny temat. Przypadek czy trolling? Zapytajcie się swojej mamy lub lekarza a nie powielacie takie tematy tutaj na forum.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

3

Jeśli mozesz wyslij mi link, byłabym wdzięczna, z góry dziękuję!

Reklama

4

klara.ra napisał/a:

Jeśli mozesz wyslij mi link, byłabym wdzięczna, z góry dziękuję!

http://www.netkobiety.pl/t19068.html

Jak już ciebie tak to martwi to kup test ciążowy i rano sprawdzi, jest możliwe ale bardzo mało prawdopodobne, musiałabyś mie cholernego pecha. Więc raczej nie ma powodów do zmartwień, a następnym razem niech twój lolo się zabezpiecza.

His body is made out of swords, His blood is of iron and his heart of glass, He survived through countless battles, Not even once retreating, Not even once being understood, He was always alone, Intoxicated with victory in a hill of swords, Thus, his life has no meaning, That body was certainly made out of swords

5

Test zrobię jak minie ok 10 dni od tego wydarzenia, mam nadzieję że jednak nic z tego nie będzie .. Dziękuję jeszcze raz wink

Reklama

6

Jesteś w ciąży napewno i nazwij syna (bo to też już pewne)-Tomasz

7

Juz od dawna martwilam sie poziomem wiedzy seksualnej w naszym krju ale teraz jestem wrecz przerazona...

8

Widzę ze naprawdę nie macie zielonego pojęcia o seksie,ciąży, antykoncepcji. Zanim następnym razem zaczniecie współżyć zasięgnijcie więcej informacji na ten temat. Mozecie zacząć od tego artykułu: http://www.naturalna-plodnosc.pl/index. … e-zapytac/

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Czy mogę zajść w ciąże?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016