Pomóżcie, błagam :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Pomóżcie, błagam :(

Witam, chodzę do 2 klasy technikum, i mam ogromny problem przez który popadam w depresje. Ale zacznijmy od początku, miesiąc temu poznałem pewną dziewczynę w której się od razu zakochałem, gadaliśmy przez 2 dni, po czym wyznałem jej moje uczucie, a ona to odwzajemniła. Wszystko było w porządku, jednakże mieszkamy od siebie 250 km. Wszystko było cudownie, ciepłe słówka, itd. Planowaliśmy wspólną przyszłość, cholernie się w niej zakochałem. Jakoś tydzień później powiedziała mi historię o jej znajomym, którego poznała na jakimś chacie, bardzo się lubili, ale ten znajomy nagle zniknął, z dnia na dzień nie dając znaku życia. Działo się to miesiąc przed moim poznaniem tej dziewczyny. I nagle ten chłopak wrócił, przepraszając tą dziewczynę i wyznając jej miłość, a zniknięcie było spowodowane pojechaniem do Anglii. Chłopak ma 20 lat, a dziewczyna 15. Dziewczyna była zła na niego, ale przeszło jej i codziennie rozmawia na skypie z tym chłopakiem po kilka godzin dziennie. Zakochali się w sobie. Są sytuacje, że ja nie mogę się do niej dodzwonić, gdyż Ona z nim rozmawia. Niestety ja nie mam możliwości przyjazdu do niej, za to on jak najbardziej swoim autem, mimo że mieszka w tej samej odległości co ja. Kiedy dziewczyna zaczęła się z nim kontaktować, nasze kontakty trochę osłabły, a ja teraz chodzę ze złamanym serduchem. Czuje też, że depresja którą kiedyś miałem powróciła ze zdwojoną siłą. Dziewczyna sama jest smutna, bo mówi że nie wie co ma robić. Dodam też że jestem bardzo czułym chłopakiem, i miłość to dla mnie rzecz najważniejsza. Macie może jakąś rade co zrobić?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomóżcie, błagam :(

No ale co Ty chcesz zrobić jak oni są w sobie zakochani? powiedzmy...

Na pocieszenie dodam, że to co czujesz to nie miłość tylko zauroczenie..... Szybko przyszło,  szybko odejdzie o ile nie będziesz zbytnio pielegnował swej depresji po " rozstaniu "

3

Jeszcze się nie rozstaliśmy, ale ja ją mocno kocham, jak i zapewne ten kolega. Dziewczyna będzie miała wybór, ja czy on, i zastanawiam się, czy nie zerwać teraz, żeby później ból nie był silniejszy. A może pociągnę to dalej, i ona będzie wolała zostać ze mną

Reklama

4

Serio?  Razem?  A spotkaliście się chociaż raz?

5

Niestety nie, gdyż mieszkamy daleko od siebie i na razie nie ma takiej możliwości. Chcieliśmy się zobaczyć w wakacje. Jak na razie rozmawialiśmy na skypie z włączoną kamerką

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez troublemaker (2017-01-10 23:05:16)

Więc to koło związku nawet nie leżało.  Założę się,  że jeśli ona wybierze owego kolegę to nawet słowa wyjaśnienia nie usłyszysz,  po prostu przestanie się odzywać. Radzę już powoli   wychodzić z tej relacji

7

Od razu zakochałeś? No… Nie sądzę, że to niemożliwe, każdy ma swoją teorię miłości, ale nie uważasz, że to trochę zbyt szybko na tego typu deklaracje? 2 dni? Wspólna przyszłość? Dziewczyna jest bardzo młoda, a tu o wspólnej przyszłości? Ty też zresztą do najstarszych nie należysz, może nieco zwolnij, bo sam wpędzasz się w te stany…

Tamten chłopak to też jakaś komedia. Zniknął, wrócił, powiedział, że kocha. Bo wyjechał, wielkie mi halo, Anglia - koniec świata… Ona też się zakochała w tamtym, ten skype naprawdę jest świadkiem wielu miłości. Czy ona w ogóle szanuje słowo "kocham"?

Dobra rada od doświadczonej osoby- nie szukaj nikogo kto nie mieszka wiecej niz max godzinę drogi od Ciebie, by móc pojawić się nawet codziennie jeżeli zajdzie taka potrzeba. Związki na odległość są bardzo trudne i niewiele osób daje temu radę.

Life is an eternal search...

9

Uważam, że to silne zauroczenie, a o związku mowy absolutnie nie ma. 15 lat? przecież to dziecko

10

Sam mam 16 lat, więc jesteśmy w podobnym wieku

11

W podobnym wieku, żeby cieszyć się życiem, młodością i nie robić dramatów. Nie musicie od razu nazywać wszystkich uczuć, żyjcie trochę chwilą.

12

A ten jej znajomy to gdzie mieszka ? To tez wirtualna znajomosc ?
Miesiac sie nie odzywal ? Byl w Anglii ? A tam to internetu nie maja ?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016