Żonaty mężczyzna i młodsza kobieta - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Żonaty mężczyzna i młodsza kobieta

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Żonaty mężczyzna i młodsza kobieta

Witam. Prosiłabym o rady i pomoc, nie pochopne ocenianie. Dokładnie rok temu przypadkiem poznałam wspaniałego męzczyznę, dobrze nam się rozmawialo. Dodam że mam 22 lata, on 33. Dogadywałam się z nim jak z nikim innym i pociągał mnie fizycznie. Po czasie dowiedziałam się że ma żonę i dziecko. Zapewniał że nie układa im się, dla mnie sie rozwiedzie, żonę zostawi. Czułam się z tym dziwnie więc urwałam kontakt. Ostatnio znowu mamy kontakt a ja zaczęlam żałowac poprzedniej decyzji. Zależy mi na nim, jednak on jest dla mnie oziębły, raz tylko napisał, nie proponuje nawet spotkania. Czy powinnam sama zaproponować? Co radzicie robić skoro mi zależy? Pokazać mu to?  Wiem że głupia sytuacja ale bardzo mi na nim zależy. Przez cały rok jak nie mieliśmy kontaktu myślalam o nim...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2017-01-10 21:40:41)

Odp: Żonaty mężczyzna i młodsza kobieta
natala226 napisał/a:

Witam. Prosiłabym o rady i pomoc, nie pochopne ocenianie. Dokładnie rok temu przypadkiem poznałam wspaniałego męzczyznę, dobrze nam się rozmawialo. Dodam że mam 22 lata, on 33. Dogadywałam się z nim jak z nikim innym i pociągał mnie fizycznie. Po czasie dowiedziałam się że ma żonę i dziecko. Zapewniał że nie układa im się, dla mnie sie rozwiedzie, żonę zostawi. Czułam się z tym dziwnie więc urwałam kontakt. Ostatnio znowu mamy kontakt a ja zaczęlam żałowac poprzedniej decyzji. Zależy mi na nim, jednak on jest dla mnie oziębły, raz tylko napisał, nie proponuje nawet spotkania. Czy powinnam sama zaproponować? Co radzicie robić skoro mi zależy? Pokazać mu to?  Wiem że głupia sytuacja ale bardzo mi na nim zależy. Przez cały rok jak nie mieliśmy kontaktu myślalam o nim...

Oj dziecko dziecko glupias. Typowy schemat, starszy facet znudzony malzenska rutyna i mloda gaska do bzykania. Trzeba tylko zapewnic ze z zona sie nie uklada i rozwod jest tylko kwestia czasu. Zaloze sie ze gdybys go dzis spytala czy juz odszedl od malzonki to okazaloby sie dziwnym trafem ze nie smile Co wiecej jestem pewna ze zona nic nie wie o tym rzekomym kryzysie. A ze on teraz traktuje Cie ozieble...no coz byc moze znalazl w miedzy czasie inna naiwna chetna na romans i jej nawija makaron na uszy. Ocknij sie dziewczyno i nie pchaj z butami w czyjes malzenstwo bo pomijajac moralnosc i przyzwoitosc sama sobie krzywde zrobisz.  On Cie wykorzysta jako materac a potem pozbedzie  jak zuzytej chustki higienicznej wracajac w domowe malzenskie pielesze na cieply obiadek.

3

Za 10 lat, gdy może będziesz już miała męża i dzieci, może znajdzie się równie chętna i napalona na Twojego męża panienka...jeśli nie brakuje Ci wyobraźni, pomyśl, jak poczułabyś się w analogicznej sytuacji.
Co z tego, że Ci na nim zależy? Nikt Ci nie powiedział, żeby trzymać się z daleka od zajętych facetów?

Reklama

4

Oh na pewno strasznie ale to strasznie Ciebie kocha i to z tej milosci, aby Ci nie komplikować życia jest taki oziębły. Z żoną nie może się rozwieść bo ta zołza zagroziła że zabierze mu dzieci i cały majątek. A to przecież fantastyczny człowiek, ojciec,  mąż,  tylko ta zołza tego nie potrafi docenić.  Ale u Twojego boku wreszcie odnajdzie spełnienie i miłość po wieki, bo przecież Tobie na nim ZALEŻY!!!  I nawet jego dzieci będą Cię wolały od własnej matki i będą wdzięczne że zakończyłaś ich małżeństwo.  Więc nie marnuj już ani chwili,  pojedź do niego i rzuć się w ramiona aby wasza świetlana przyszłość mogła się zacząć. 

Jak na 22 lata to strasznie masz słabą wyobraźnię......

5

natala226 napisał/a:

Nie dotykaj.Nie twoje

Gdy mnie skrzywdzisz pierwszy raz-to jest Twoja wina.Gdy mnie skrzywdzisz drugi raz-to jest moja wina.

6

Jakbym słyszała ku***wę ,która latała za moim byłym mężem big_smile Jakież to było wielkie uczucie!! Jak ich przyłapałam, z nim rozstałam , córka miała 3,5 roku... Po dwóch miesiącach wielkiej miłości kopnął ją w doopę i próbował wrócić do mnie -na kolanach...
On chociaż przeprosił , ona stwierdziła "Przecież ja nic takiego nie zrobiłam" wink

Obyś nigdy nie była na miejscu zdradzanej żony , matki dzieciom sad

7

Autorka pisała w którymś ze swoich wątków, że lubi drani. W końcu trafi na swojego drania, który potraktuje ją tak samo jak ten znudzony małżeństwem mężuś... a wtedy będzie szloch i lament.

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923

8

Pisz mu: "spotkanie w (dzień tygodnia) o (godzina), zapraszam na kolację ze śniadaniem" - powinno zadziałać. Tylko jeśli zadziała, to zrób jego żonie przysługę. Zabierz go do siebie na zawsze i sama się z nim męcz.
Nie ma za co, powodzenia.

I am Jack's complete lack of surprise.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Żonaty mężczyzna i młodsza kobieta

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016