strach przed stosunkiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » strach przed stosunkiem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: strach przed stosunkiem

hej dziewczyny mam pewien problem boje sie sexu zaszłam ze swoim poprzednim partnerem w ciaże urodziłam dziecko które ma juz 6 lat jestem ze swoim obecnym partnerem 4 lata na poczatku przez pierwszy rok zaczełam normalnie uprawiac sex ale zdarzył sie incyden który znowu właczył moja blokade tak jak po ciazy z byłym czyli strach przed kolejna ciażą i od 3 lat nie wspułzyje z partnerem jedynie pieszczoty i lodzik kilka razy chciałam sie przełamac ale jak miało dojsc co do czego to blokada i strach jak partner chciał kontynuowac ja sie popłakałam nie wiem co zrobic strach mnie paralizuje w sekundzie moge przypomniec sobie bul podczas porodu i ogulnie co czułam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: strach przed stosunkiem

Czesc. Jejku współczuję Ci. Ja po porodzie też miałam blokade ale trwała ona ze dwa miesiące po połogu... Piszesz o 3 latach, podziwiam Twojego partnera, nie chce Cię straszyć ale nie boisz się skoku w bok z jego strony..?
Może powinnaś zacząć stosować antykoncepcję albo jak sytuacja się nie zmieni wybierz się może do lekarza od duszy.. bo nieciekawe to wygląda.

3

Idź naradzić się z lekarzem w kwestii antykoncepcji. Nie zabieraj sobie czegoś tak przyjemnego i normalnego jak seks.

I am Jack's complete lack of surprise.
Reklama

4

Jest tyle metod antykoncepcji że aż boli od tego głowa. Idź do gina i coś dobierz dla siebie i partnera.

See, madness, as you know, is like gravity: all it takes is a little push!

Here I Am - 4329923

5

obawiam sie jego skoku w bok ale poprosyu mnie paralizuje jak ma dojsc do stosunku boje sie go panicznie boje sie kolejnej ciazy

Reklama

6

boje sie samego stosunku wiem ze to głupie

7 Ostatnio edytowany przez Teufel (2017-01-17 18:58:37)

Tego problemu jakoś nie rozwiążesz.Na twoim miejscu rozmawiał bym o tym z ginekologia, seksuologiem no i oczywiście z partnerem.Można stosować kilka metod jednocześnie.to znacznie zmniejsza ryzyko zajścia w ciążę.

Jaka Wróżka Bajuszka?
Jestem facetem
100%-owym heterykiem.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » strach przed stosunkiem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016