Rozstanie. Spotkanie. Powrót? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie. Spotkanie. Powrót?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Rozstanie. Spotkanie. Powrót?

Tydzień temu zerwał ze mną chłopak. Powód? Zbyt dużo sprzeczek, zbyt wiele mojej zazdrości, za bardzo podobno wybiegałam w przyszłość. Zerwał. Nie odzywałam się do niego trzy dni, aż wreszcie nie wytrzymałam i napisałam co u niego. Rozmowa przebiegała dobrze, dopóki nie zapytałam o nasz związek. Nie chciał wracać do tematu. Gdy tylko zaczęliśmy pisać o innych rzeczach był wesoły, opowiadał, żartował... wszystko ok.
Następnego dnia wysłałam mu dłuższą wiadomość że jeżeli potrzebuje czasu niech da mi znać a jeżeli już całkowicie skreślił nasz związek niech też mi powie. Bo aktualnie jestem w kropce. Zapytał czemu znowu wracam do tematu (nie rozumiem czemu nie może mi powiedzieć wprost że potrzebuje czasu lub ma mnie kompletnie w dupie). Za 2 tygodnie idziemy razem na jego studniówkę. Nadal jestem zaproszona. On ma 20 lat ja 21. W czwartek jesteśmy umówieni na wspólne zakupy w poszukiwaniu garnituru i sukienki. Dodam że tego dnia mam urodziny, a przedwczoraj dostałam od niego prezent, który już wcześniej zaplanował. Zapytałam dlaczego przecież nie miał takiego obowiązku, odpowiedział że po prostu chciał. Zastanawiam się czy powinnam wracać do tematu czy zupełnie to olać i pokazać że daję sobie radę i jestem wesoła? Nie chcę prosić go o powrót, ponieważ wydaje mi się że już dałam mu do zrozumienia że mi zależy i nadal go kocham.
Wiem też, że po studniówce będę musiała urwać z nim całkowity kontakt gdyż relacja kumpel kumpela działa na mnie niezdrowo. Chyba nie będę potrafiła przyjaźnić się ze swoim byłym bo zawsze będzie dla mnie wiele znaczył. Zastanawiam się co mogę zrobić, aby do mnie wrócił. Wiem, że to powinno wyjść z jego strony, ale jak powinnam zachować się przez te dwa tygodnie? Pokazać że mi zależy, czy że się pozbierałam? Był ktoś w podobnej sytuacji?
Dziękuję za każdą odpowiedź.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie. Spotkanie. Powrót?

Bądź  normalna. Nie  rozmawiaj  o związku  tylko  o innych  rzeczach  tak  jak  pisałaś  że  jest  dobrze  między  wami. Wg mnie  to  nic  się  nie  zmieniło  tylko  on  chce  odbudować zaufanie  do  ciebie. Idziesz  na  studniówkę? Idziesz  ,prezent  dostałaś? Dostałaś  a nie  musiałaś. Nie  drąż tematu  a będzie  dobrze.

3

Odp: Rozstanie. Spotkanie. Powrót?
sisidrakeaa napisał/a:

T
Następnego dnia wysłałam mu dłuższą wiadomość że jeżeli potrzebuje czasu niech da mi znać a jeżeli już całkowicie skreślił nasz związek niech też mi powie. Bo aktualnie jestem w kropce. Zapytał czemu znowu wracam do tematu (nie rozumiem czemu nie może mi powiedzieć wprost że potrzebuje czasu lub ma mnie kompletnie w dupie)

Bo pewnie czasu nie potrzebuje.

Nie wiem, po co chcesz nadal iść z nim na tą studniówkę.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie. Spotkanie. Powrót?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016