czy mogę być w ciąży ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » czy mogę być w ciąży ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: czy mogę być w ciąży ...

Witajcie .
Mam mięśniaka a co za tym idzie zdarzył mi się krwotoczny okres . Biorę od dwóch lat yaz . Po krwotocznym okresie byłam u mojej gin . kazała mi jeść rutinoscorbin przed i w trakcie kolejnego okresu , tak zrobilam i ostatnio prawie wcale nie miałam okresu , byl delikatny. Teraz od 4 dni mam plemienia brąz i krew , a okres mam mieć  dopiero w poniedziałek . Nie wiem czy organizm szaleje czy co....

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy mogę być w ciąży ...

Przy mięśniakach dzieją się różne cuda, trudno powiedzieć jak jest u Ciebie tak o, przez neta. Na Twoim miejscu odezwałabym się do swojego lekarza i poprosiła o sprawdzenie czy wszystko jest prawidłowo i o rozwianie moich wątpliwości.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » czy mogę być w ciąży ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016