Balsam do suchej skóry - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Balsam do suchej skóry

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Balsam do suchej skóry

Witam,

Czy macie też problemy z bardzo suchą skórą ? Ostatnio postanowiłem wypróbować balsam amerykańskiej firmy Renew. Efekt był oszołamiający. Po 24h była widoczna różnica. Skóra była miększa, gładsza, lepiej nawilżona oraz zdrowsza. Używałem wiele innych produktów, które niestety nie były tak skuteczne jak ten balsam. Kupiłem parę próbek rodzinie, żeby wypróbować działanie na inne osoby. Wszyscy są bardzo zaskoczeni efektem.
Gorąco polecam
Jeśli potrzebujecie więcej informacji to piszcie na maila patryk.melal ( gmail )
Pozdrawiam
Zdrowie ponad wszystko !

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Balsam do suchej skóry

mój syn ma strasznie przesuszającą się skórę (4 lata ma), przerobiłam kilka emolientów itd. Co pomogło? Kąpiele w siemieniu lnianym i olej kokosowy smile

Śpiewam i tańczę i jem pomarańcze!

3

u nas rewelacyjnie się sprawdza olejek ze słodkich migdałów wink tez odkryłam przy małym dziecku

Reklama

4

Może pomoże Ci olej kokosowy? Działa cuda i nie trzeba długo czekać na efekty.

5

karroli napisał/a:

Może pomoże Ci olej kokosowy? Działa cuda i nie trzeba długo czekać na efekty.

oj tak! Olej kokosowoy naprawde jest swietny, do ciala, do twarzy, do paznokci. Nawet moj maz sie przekonal i zaczal pielegnowac stopy olejem kokosowym wlasnie smile

Jestem spamerką. Polecane przeze mnie produkty kupujesz na własną odpowiedzialność!
Reklama

6

Olej kokosowy jest dobry, ale nie w lecie. Rok temu często smarowałam się olejem kokosowym nierafinowanym na noc i porobiło mi się pełno zaskórników. Olej po prostu pozapychał pory i w konsekwencji całą jesień i zimę chodziłam do kosmetyczki na oczyszczanie pleców, dekoltu....ogólnie ciała hmm  Latem sprawdzają się kosmetyki o lekkiej konsystencji, które ekspresem się wchłaniają. Najlepiej niech będą naturalne, bez silikonów, konserwantów, slsów, bo po co sobie szkodzić? Ja stosuję balsam z bio ekstraktem z jagód goji i jestem  nim zachwycona smile

7

na wysuszoną skórę najlepiej nadadzą się emolienty. Niektóre można naprawdę niedrogo zakupić w aptece, ale  wszelkich perfumowanych balsamów nie polecałabym do delikatnej skóry.

HELLO!

a ja polecam wam wodę srebrną z firmy NaturaMedica używam ją do codziennej pielęgnacji skóry twarzy i działa, wystarczy popsikać jak i również jeśli chodzi o mojego małego szkraba też miewa przesuszającą sie skórę i kiedyś przeczytałam ze można spokojnie stosować to u dzieci  , ja używam i działa smile

9

Też mam suchą skórę. Używam balsamów z https://www.neutrogena.com.pl/ i od lat jestem im wierna. Z metod naturalnych wspomagam się olejem kokosowym nierafinowanym (czyli virgin, taki co pachnie kokosem:-)), do którego dodaje olejek lawendowy lub z drzewa herbacianego. Uwaga, przy stosowaniu olejków trzeba wykonać próbę uczuleniową.

10

Ja na moją suchą skórę twarzy używam kremu La Roche-Posay Toleriane Ultra i jestem bardzo zadowolona. Twarz już mnie nie piecze, nie łuszczy się  a nawilżenie trzyma się przez cały dzień. Nadaje się również do cery atopowej.

11

olej kokosowy byłby może i dobry ale skóra o nim jest tłusta, brudzi ubranie, wolę olejki  bielendy w kremie np. kokosowy, ten się dobrze wchłania

12

Aneta, a nie lepiej w tym przypadku użyć Lipikar lait tej samej firmy? Moja córka miała bardzo sucha skórę, po zastosowaniu balsamu skóra jest nawilżona, miękka, nie ma uczucia szorstkości. Dla suchej skóry jest super

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Balsam do suchej skóry

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016