Przekłada i odwołuje spotkanie = niezainteresowana? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Przekłada i odwołuje spotkanie = niezainteresowana?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez Arczi2 (2017-01-09 21:43:53)

Temat: Przekłada i odwołuje spotkanie = niezainteresowana?

Spotykam się od jakiegoś czasu z dziewczyną, która mi się spodobała. Widzieliśmy się już mniej więcej 10 razy.
Do tej pory było wszystko w miarę ok. Dziewczyna przystawała na prawie każdą propozycję spotkań, czuć
było że jest chemia. Całowaliśmy się, przytulaliśmy etc. Choć muszę przyznać, że wszystko inicjowałem ja.

Nasze ostatnie spotkanie było na imprezie i to spotkanie było krótko mówiąc kiepskie.... Bardzo kiepskie
i myślę, że nie tylko ja źle wypadłem ale i ona. Nie chce podawać szczegółów. Po spotkaniu mieliśmy
kontakt i nie wyczułem w niej jakiejś diametralnej zmiany.

Wstępnie ustalone było kolejne spotkanie (jeszcze na tej imprezie), ale dziewczyna zaczęła kręcić.
Na początku tygodnia byliśmy umówieni i powiedziała, że nie może. Miała dać znać kiedy będzie mogła
i zrobiła to. Podała środę i weekend. Potem okazało się, że w środę nie może. Powiedziałem w takim razie,
że sobota (wchodziła w grę sobota lub niedziela). Nagle sobota jednak nie i została niedziela.
W sobotę dostałem informację, że jest poza miastem i wraca wieczorem w niedzielę. Napisałem jej
jedynie, że ok, bo po prostu zawiodła mnie takim zachowaniem.

Jak oceniacie sytuację? Raczej to już skreślona sprawa, prawda? Przeciągała tak i skreśliła ten ostatni dzień
nawet, nie podając żadnego terminu ani nic. Nie odzywa się, ja też się nie odzywam bo uważam że to ona
teraz powinna wyjść z jakąś inicjatywą. Nie wspominając już, że nie przeprosiła, nie napisała
że jakoś się spotkamy etc.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przekłada i odwołuje spotkanie = niezainteresowana?

Byc moze chodzi o wlasnie to " kiepskie " spotkanie

3

pinup.1991 napisał/a:

Byc moze chodzi o wlasnie to " kiepskie " spotkanie

No też tak myślę, bo wcześniej nie było problemów z umawianiem się.
Domyślam się, że to koniec znajomości skoro tak kombinowała z tym przekładaniem i teraz cisza:/
Kiepska metoda, bo mogła mi wprost powiedzieć, a nie normalny kontakt a potem coś takiego...

Reklama

4

Wiesz.... skoro juz sie widzieliscie kilka razy wiec macie do siebie śmiałość jakąś już ...więc ja na Twoim miejscu nie czekała bym aż ona obudzi sie tylko napisala bym czy chce skonczyc ta znajomosc czy co.?? i bedziesz wiedziec na czym stoisz. Jak napisze ze tak ze chce skonczyc to chociaz nie bedziesz zyc w nadziei a moze po prostu cos wypadlo jej..

5

pinup.1991 napisał/a:

Wiesz.... skoro juz sie widzieliscie kilka razy wiec macie do siebie śmiałość jakąś już ...więc ja na Twoim miejscu nie czekała bym aż ona obudzi sie tylko napisala bym czy chce skonczyc ta znajomosc czy co.?? i bedziesz wiedziec na czym stoisz. Jak napisze ze tak ze chce skonczyc to chociaz nie bedziesz zyc w nadziei a moze po prostu cos wypadlo jej..

Nic jej nie wypadło. Ona w ogóle nie tłumaczyła co i jak (a zawsze to robiła jak coś jej wypadło). Napisała jedynie, że jest poza miastem, a ma znajomych do których jeździ poza miasto. Więc chyba ich wybrała i tyle.
Poza tym to było takie... kiepskie. Tak jak pisałem - żadnego sorry, nie zobaczymy się teraz ale jakoś w przyszłym tygodniu etc. Po prostu dała do zrozumienia, że termin który ustaliliśmy nie jest aktualny.
Na zasadzie domysłu - pisząc wrócę jutro wieczorem i ... na końcu. Nie potrafię się przy takim traktowaniu przełamać i uważam, że to ona powinna napisać teraz pierwsza. Pytam jedynie o ocenę takiego zachowania. Czy wy jako kobiety tak właśnie byście postąpiły żeby zamknąć znajomość "delikatnie".

Reklama

6

Zazwyczaj starałam sie inaczej zamknąć taką znajomość jednak nie ukrywam ze raz czy dwa postąpiłam tak samo niestety jak ona;/

Aj jakby mi zależało to bym zrobiła wszystko żeby sie spotkać. Ja tez w ten sposób odpisywałem jak nie chciałam sie spotkać...

8

UciekajacaPannaMloda napisał/a:

Aj jakby mi zależało to bym zrobiła wszystko żeby sie spotkać. Ja tez w ten sposób odpisywałem jak nie chciałam sie spotkać...

Tak też to odebrałem. No nic, szkoda że niektórzy ludzie nie potrafią szczerze powiedzieć drugiej osobie tego. Szczególnie kiedy znajomość
zapowiadała się dobrze i nie było to 1-2 spotkania... Ja bym przynajmniej napisał jakąś wiadomość, z szacunku do tej 2 osoby.

9

Arczi2 napisał/a:

Tak też to odebrałem. No nic, szkoda że niektórzy ludzie nie potrafią szczerze powiedzieć drugiej osobie tego. Szczególnie kiedy znajomość
zapowiadała się dobrze i nie było to 1-2 spotkania... Ja bym przynajmniej napisał jakąś wiadomość, z szacunku do tej 2 osoby.

Współczuje Ci, bo miałem kiedyś podobną sytuację. Zaangażowałem się i w pewnym momencie dziewczyna spasowała. Oczywiście sytuacja wyglądała podobnie
jak u Ciebie - nagły brak zainteresowania spotkaniami. Przekładanie, kombinowanie. Moim zdaniem jak ktoś się spotyka już jakiś czas to fajnie jak zakończy znajomość na poziomie. Wystarczy spotkać się i wyjaśnić sprawę, a jeżeli nie ma się odwagi to napisać. Wtedy druga osoba łatwiej może zapomnieć, wie na czym stoi. No a tak dziewucha Ci nadziei jakiejś narobiła, że jeszcze się spotkacie. Mam nadzieję, że już Ci przeszło. Mi to zajęło trochę czasu.

10

hubert88 napisał/a:
Arczi2 napisał/a:

Współczuje Ci, bo miałem kiedyś podobną sytuację. Zaangażowałem się i w pewnym momencie dziewczyna spasowała. Oczywiście sytuacja wyglądała podobnie
jak u Ciebie - nagły brak zainteresowania spotkaniami. Przekładanie, kombinowanie. Moim zdaniem jak ktoś się spotyka już jakiś czas to fajnie jak zakończy znajomość na poziomie. Wystarczy spotkać się i wyjaśnić sprawę, a jeżeli nie ma się odwagi to napisać. Wtedy druga osoba łatwiej może zapomnieć, wie na czym stoi. No a tak dziewucha Ci nadziei jakiejś narobiła, że jeszcze się spotkacie. Mam nadzieję, że już Ci przeszło. Mi to zajęło trochę czasu.

Trochę się zaangażowałem, więc tak od razu mi nie przeszło. Powoli zaczynam zapominać o niej...
Plus taki, że jest to dla mnie jakieś doświadczenie i przy następnej zwrócę uwagę na pewne rzeczy - u kobiety i u siebie.

11

A co sie wydarzyło na tym spotkaniu że mogło zawarzyć na tym że on zmieniła zdanie??

12 Ostatnio edytowany przez Arczi2 (2017-01-20 19:28:36)

cassieainsworth7 napisał/a:

A co sie wydarzyło na tym spotkaniu że mogło zawarzyć na tym że on zmieniła zdanie??

Byliśmy na imprezie u moich znajomych i dostałem od niej niedwuznaczną propozycję... Nie było gdzie tak naprawdę, ale byliśmy pijani (ja byłem bardzo pijany)
i skończyło się niezbyt fajnie. Kilka wpadek + ostatecznie do niczego nie doszło z powodu alkoholu... Po tym wszystkim sam byłem zły. Nie tylko na siebie,
ale i na nią. Dlatego, że spodziewałem się po niej i po tej znajomości czegoś zupełnie innego niż szybki numerek byle gdzie:/ Wyraźnie ja zupełnie inaczej tą znajomość
traktowałem, więc może i dobrze że tak się skończyło...

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Przekłada i odwołuje spotkanie = niezainteresowana?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016