sprzęt do grania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » sprzęt do grania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: sprzęt do grania

Witam! tak zastanawiam sie co lepiej wybrac do grania zastanawiam sie nad komputerem stacjonarnym lu ps4 budżet 1500-2000zl ktos doradzi!???

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: sprzęt do grania

Za taką sumę nie kupisz dobrego komputera do grania, więc w tej sytuacji lepiej wybrać PS4. Konsola ponadto ma tę przewagę nad PC-tem, że eliminuje wątpliwości z rodzaju: "czy ta nowa gra mi pójdzie" wink Oczywiście jest mnóstwo zwolenników PC-gamingu, którzy twierdzą, że komputer zawsze będzie lepszy - ale tutaj z marszu wysiada lwia część argumentów (np. że komputer ma przewagę w kwestii grafiki - PC z bardzo dobrą kartą graficzną kosztuje o wiele więcej, niż 2 tysiące złotych). Obecnie gram na PS i mimo początkowej niechęci i trudności w przestawieniu się, teraz bardzo sobie chwalę wink

3 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2017-01-09 20:49:59)

Dobry PC do grania będzie kosztował koło 3tyś minimum, więc wygrywa konsola. Tylko teraz tak - roczna subskrypcja to koszt 200zl, jeśli chcesz grać w multiplayerze. Nowsze gry też kosztują sporo, wystarczy spojrzeć na cenę najnowszego Battlefielda...

Ja bym poczekała, odłożyła więcej kasy i kupiła dobrego peceta.

Obecnie mam laptopa Lenovo y50-50 touch. Muszę powiedzieć, że jest wszystkim, czego potrzebuję w jednym. Internet przeglądnę, film obejrzę, muzyki posłucham i program sobie w gierki. Obecnie tłukę Tomb Raider. Nie grzeje się również przy black ops III, nie tnie się. Dla wygody podłączam sobie pada. Gitara.

Edit: zapomniałam dodać, że jeśli chcesz grać on-line na konsoli, a masz cienki internet, to będziesz klął. Lagi piękne miałam na ps4 przy neostradzie 20mb. I sporo było zabawy z ustawieniem portów, a Orange nie potrafi odblokować nat, by było otwarte. Koszmar. Właściwie kupno routera załatwiło problem, no ale jakby policzyć - konsola ps4 - nie wiem, ile teraz nówka kosztuje plus konto playstation plus 200zl plus załóżmy 3 nowsze gry 3x180-200zl plus porządny router - 200-350zl... to już lepiej kupić PC.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama

4

no dobrze,gdybym sie wstrzymal i przeznaczyl tak jak kolezanka mowi na peceta 3000tys to jakiego kompa bym dostal?? mowa oczywiscie o skladance??

5

Nelly92 napisał/a:

no dobrze,gdybym sie wstrzymal i przeznaczyl tak jak kolezanka mowi na peceta 3000tys to jakiego kompa bym dostal?? mowa oczywiscie o skladance??

A to już zależy, jakie chciałbyś mieć bebechy; jaki procek, ile ramu, jaka karta graficzna, etc.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa
Reklama

6

na pewno intel core z karta graficzna to jakas NVIDIA GeForce ramu na pewno 8gb smile

7

Nelly92 napisał/a:

na pewno intel core z karta graficzna to jakas NVIDIA GeForce ramu na pewno 8gb smile

Można by postawić na intel i5-6400. 4 rdzenie, tanio i ponoć wydajnie.
NVidia myślę, że albo gtx 970 albo tańsza 960. Warto też się zastanowić nad radeonem r9 380x, czytałam, że nieźle współpracuje z intelem.
Reszte nie bardzo ogarniam.

Masz jakiś pomysł co do płyty głównej, zasilacza, monitora?

8

wlasnie nie tez opcja z dyskiem ssd. smile ale dzieki juz zawsze cos smile

9

Nelly92 napisał/a:

wlasnie nie tez opcja z dyskiem ssd. smile ale dzieki juz zawsze cos smile

Nie ma sprawy :-)

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » sprzęt do grania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018