Mylne wrażenie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Mylne wrażenie

Możecie mi wyjaśnić skąd się bierze te wrażenie, że po rozstaniu już nigdy nikogo nie poznam i że już zawsze będę samotna? Męczy mnie to.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mylne wrażenie

Bo człowiek się w pewnym sensie przyzwyczaja, bo zainwestował swój czas i energię w związek, bo liczył na coś, co będzie trwałe, bo jak jeszcze pewne uczucia "żyją", to wydaje się, że drugiej takiej osoby nie ma - lepszej, albo w innym przypadku, że wszyscy są tacy sami, albo problem jest z nami. Po prostu trzeba dać sobie czas na przetrawienie wszystkiego.

3

Chyba każdy ma taki problem po rozstaniu ze mysli ze nie pozna nikogo już, wydaje mi się ,że wynika to z tego że boimy sie ze nie poznamy nikogo lepszego. Zwłaszcza takie sytuacje maja miejsce kiedy to ta druga osoba zrywa z nami wowczas bardziej cierpimy i idealizujemy ta druga osobe czesto szukajac w nas samych winy

Reklama

4

Byłam tylko czasoumilaczem seksualnym i z tego powodu myślę o śmierci..Kocha inną.

5

Nigdy nie buduj własnego szczęścia poprzez drugą osobę, bo gdy odchodzi nagle masz wrażenie, że wali się cały świat.

Dopiero jak sama bedziesz szczęśliwa ze sobą zacznij tworzyć coś trwałego.

Reklama

6

dlugo spotykaliscie sie?

7

ASeyfried napisał/a:

Możecie mi wyjaśnić skąd się bierze te wrażenie, że po rozstaniu już nigdy nikogo nie poznam i że już zawsze będę samotna? Męczy mnie to.

To przekonanie masz w głowie. Czasem, gdy wyrastamy w braku miłości, to się w nas utrwala i uniemożliwia prawidłowe postrzeganie.

Sądząc po wcześniejszych postach, masz też w głowie poukładane sporo dobrego i trochę błędnego.
Może spróbuj wyeksponować tę dobrą część siebie, a dobro do Ciebie wróci.

Znajdziesz w końcu prawdziwą miłość, której tak Ci potrzeba.

Uwierz w siebie.
I pokochaj.

8

ASeyfried napisał/a:

Byłam tylko czasoumilaczem seksualnym i z tego powodu myślę o śmierci..Kocha inną.

I jak plany samobójcze? wink
Dziewczyno on Cię nie kochał,wiedziałaś o tym a teraz chcesz się z tego powodu zabić ??? Dobry specjalista potrzebny i to na cito!
Tak wiele osób na tym forum pisało,że masz problem,może warto wziąć sobie to do serca?

9 Ostatnio edytowany przez ASeyfried (2017-01-09 02:13:10)

Nie chcę się zabijać..
To trochę skomplikowane.
Moje ego cierpi. Wiem, że przyjmowanie porażek z pokorą jest oznaką dojrzałości, ale mam wrażenie, że po 596 dniach samotności już tak zawsze zostanie.
Obecny psycholog nie pomógł mi.

Kolejni kandydaci przedstawiają obraz nędzy i rozpaczy wizualnie i z charakteru. Przez internet nie da się nikogo poznać. Lecą na mnie a ja ich nie chcę.

Nie wiem jak wy uważacie, ale mi uroda przeszkadza w życiu, bo mężczyźni patrzą na mnie jak na objekt do skonsumowania, ale nie do związku. Cierpię przez to. Nikt nie traktuje mnie poważnie.h

Nie mogę się zakochać, bo każdego porównuję z tamtym. Błąd.
Nie potrafię rozkochać w sobie nikogo. Nie mam takich umiejętności.

Jestem wewnętrznie nieszczęśliwa i to czuć i widać nawet przez zdjęcia mimo lekkiego uśmiechu.Widzę, że się przed nikim nie ukryję.

Piszecie, że najpierw powinnam być szczęśliwa sama ze sobą, żeby odnaleźć szczęście. Problem w tym, że ja nie chcę żyć tylko dla siebie. Chcę się tym szczęściem z kimś dzielić. Potrzebuje bliskości i słyszeć, że mnie ktoś kocha. Przytula. Troszczy się o mnie. Jestem już tak głodna tego, że boję się kogokolwiek podrywać. Ucieknie ode mnie. Nie potrafię udawać, że tego nie potrzebuję. Powinnam się nauczyć udawać, że jestem w szczęśliwym związku (jest wtedy inna mowa ciała i nie bije aż taki smutek) a tak naprawdę idę przez życie sama. Cholernie trudne zadanie.

10

Mam pytanie, czy to znowu chodzi o tego pana ??: http://www.netkobiety.pl/t95486.html

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

11

ASeyfried, zakładasz mnóstwo wątków, które w zasadzie powinny trafić do jednego, choćby dlatego, że posiadając więcej danych i szersze spojrzenie na dany problem, łatwiej jest udzielić właściwej odpowiedzi, co w Twojej sytuacji wydaje się szczególnie istotne. Proszę zatem, abyś nie tworzyła kolejnych dyskusji, zapoznała się z naszymi zasadami oraz stosowała do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016