Sam od zawsze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Sam od zawsze

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Sam od zawsze

Cześć mam 25 lat i nie moge sie pogodzic z tym że nigdy nie miałem dziewczyny. Urode mam chłopięcą, nie wiem czy to na plus czy minus. Jestem spokojny, pomocny,  bezkofliktowy, często się uśmiecham... Jednak mam tez niską samoocene. Jak chodziłem do szkoły to probowałem znaleźć dziewczyne ale nie podobałem im sie. Parę razy nawet mnie wysmiały. Fakt miałem trądzik ale poźniej juz nie. Przez ten gowniany trądzik odpuściłem wtedy całkowicie i zająłem się czym innym. I taka mijały lata. Pewnego razu w pracy, dziewczyna ktora mi sie podobała zagadnęła do mnie "jaki fajny chłopak, jak masz na imię" I zrozumialem że jednak się podobam dziewczynom. Miałem wtedy 23 lata.
Teraz pracuje gdzie indziej, pierwsze dni w pracy a tu dziewczyna sie do mnie usmiecha i puszcza mi oczko. Jednak ja nawet nie wiedziałbym jak prowadzic z nia rozmowe. I wszystko sknociłem a miałem czas żeby sie przełamać. Nie mowie że odrazu by mnie chciała ale żałuje że nie sprobowałem, teraz jest z kim innym. A nie do końca wierzyłem że jest wolna. Normalnie rozmawiamy i uśmiechamy się do siebie ale to juz nie jest tak jak na początku. Jak zdobyc serduszko dziewczyny, nikt mi nie powiedział.
W domu ciągłe kłotnie, ojciec apodyktyczny a matka histeryczka. Jedna niezdrowa reakcja, głupie słowo i zaczyna się. Nigdy nie okazywali sobie uczuć np. pocałunek na wejście do domu, kwiaty czy coś, przynajmniej nigdy tego widziałem. Wszystko jest jakieś skrzywione, nie prawdziwe. Tak nie wygląda normalna rodzina. Mnie też zwyzywano, siostrze też sie oberwało. Planuje sie wyprowadzić ale ciągle to odkładam mysląc że będzie lepiej ale nie jest. Przez to wszystko co przezyłem jestem taki a nie inny, już słyszałem pare razy "w Tobie nie ma życia". Pracuje nad sobą, mam zainteresowania, swoje zdanie i poglądy, nie łykam wszystkiego co widze w tv. Chciałbym mieć własne mieszkanie i rodzine. Tylko co robić? Jak zacząć?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sam od zawsze

Musisz wyluzować, nie analizować wszystkiego tak w głowie. To bardzo trudne, ale nie niewykonalne. Musisz odnaleźć ten przycisk RESET w twojej głowie, który uwolni cię od przekonań i wpływów przeszłości. Musisz nabrać świeżego spojrzenia. Pomyślisz, że jakieś banały ci tu wciskam. Ja też przez wiele lat szukałam "magicznej pigułki" w postaci złotej rady, która nagle zmieni moje życie bez wysiłku. Niestety, ale najbardziej efektywne są rozwiązania najprostsze, ale zarazem wymagające od nas odwalenia konkretnej roboty.

Jeśli musisz, przeczytaj trochę o zmianie przekonań, ale nie za wiele, bo za duże przeładowanie teorią opóźnia działanie. Przestań patrzeć na relacje damsko-męskie jako coś bardzo skomplikowanego. Owszem, to JEST skomplikowane i wieloczynnikowe, ale skupiając się na tych wszystkich czynnikach z osobna, zapętlisz się w analizowaniu bez końca. Lepiej naucz się patrzeć na sprawy holistycznie, całościowo i przede wszystkim działać. Praktyka, praktyka, jak najmniej analizowania. Miliony ludzi się dobierają w pary, więc nie jest to aż tak skomplikowane, by nadmiar teorii miał cię niepotrzebnie paraliżować...

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Sam od zawsze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2018