Samotna - źle , w związku- jeszcze gorzej. Pomocy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Samotna - źle , w związku- jeszcze gorzej. Pomocy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Samotna - źle , w związku- jeszcze gorzej. Pomocy

Drogie koleżanki proszę o radę. Mam 29 lat i od niedawna jestem w związku. Całe życie borykałam się z samotnością, nie potrafiłam sobie znaleźć partnera. Modliłam się nawet tylko oto by być z kimś w związku i mojE drogie koleżanki, mam problem, bo spełniło się moje marzenie, a ja niestety nie jestem szczęśliwa. Mam wrażenie, ze jest jeszcze gorzej niż było nim weszłam w związek. Nic mi się nie chce, chce mi się płakać. Czuję, że to nie to. Zależy mi bardzo na facecie z którym jestem, to ja zabiegałam o to by z nim być i gdy on się przełama, to  we mnie coś pękło. Wczoraj mi powiedział, że mnie bardzo kocha a ja nic ne poczułam, żadnej radości, szczęścia, satysfakcji. Czuję, ze problemem może być mężczyzna, którego całe lata kochałam bez wzajemności. Kiedy go spotykam mam od razu na ciele ciarki, trzęsą mi się recę. Przy mężczyźnie z którym obecnie jestem nigdy nic takiego się nie działo. Cieszę się, że go widzę/spotykam ale nie towarzyszą temu takie emocje. Poradzcie mi co robić? Wiem, że z męzczyzną, którego kochałam bez wzjamności tyle lat  - nigdy z nim nie będę i nie chciałabym marnować związku w który wlaśnie weszlam. Ale jak się cieszyć z tego co jest? I nie myśleć o przeszlości?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotna - źle , w związku- jeszcze gorzej. Pomocy

A może za dużo myślisz? Albo co gorsze porównujesz ich do siebie? Nie sprawia Ci przyjemności spędzanie z nim czasu? Nie wiem jakieś wyjścia, wycieczki itp?I czemu byłaś cały czas samotna?

Wydaje mi się, że przyzwyczaiłaś się do bycia samą, i za mocno wyobrażałaś sobie obraz swojego idealnego mężczyzny, którego miałaś jedynie w swojej głowie. A z obecny się różni od niego, a Ty przeżywasz rozczarowanie.

Odp: Samotna - źle , w związku- jeszcze gorzej. Pomocy

Miłość miłości nierówna. Możesz zakochać się w jednej sekundzie "od pierwszego wejrzenia" lub stopniowo do tego dochodzić. Jedno uczucie nie jest ani lepsze, ani gorsze od drugiego. Jest po prostu inne.
Jeśli przez kilka lat pałałaś gorącym uczuciem do innego mężczyzny i to z nim pierwotnie chciałaś być, to naprawdę nie jest niczym dziwnym, że obecnego faceta nie traktujesz jako spełnienie swoich marzeń, tym bardziej, że jak widać nie wyleczyłaś się jeszcze do końca z poprzedniego. Paradoksalnie czasami o wiele łatwiej jest wejść w nowy związek, jeśli poprzednia miłość była "skonsumowana" i przeżyliście ze sobą czas, który przeżyć mieliście - Ty tej okazji nie miałaś.
Najważniejsze, to nie idealizować "pana niedoścignionego", nie wmawiać sobie, że Twoja miłość do niego była (jest?) jedyna i wyjątkowa. Po drugie - o ile to możliwe - zerwać wszelki kontakt lub ograniczyć go do minimum, bo inaczej będziesz ciągle kuszona przez swoją własną wyobraźnię i pragnienia.
Na pytanie, co powinnaś zrobić z aktualnym partnerem, odpowiedz sobie sama. Jeśli czujesz, że jednak możesz być z nim szczęśliwa, może nie od razu, ale z czasem - ja na Twoim miejscu bym spróbowała się na nim skupić. Jeśli nie wyjdzie, to trudno. Z jakiegoś powodu przecież o niego zabiegałaś, więc musiał być w jakiś sposób lepszy od innych, których zapewne też mogłaś mieć przy odrobinie chęci.
Głowa do góry. W tym wypadku jedyną przeszkodą są Twoje wyobrażenia, których powinnaś się pozbyć, przełknąć do końca "porażkę" niespełnionej miłości i ruszyć dalej.

Zabiję się z miłości do ciebie. Gdybym kochała siebie, zabiłabym ciebie.
Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Samotna - źle , w związku- jeszcze gorzej. Pomocy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016