Karma - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Karma

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Karma

Czy to co robimy dzisiaj wróci do nas w przyszłości? Czy istnieje coś takiego jak KARMA? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Karma

Tak, wroci.

Nie dlatego, że karma istnieje bądź nie, ale dlatego, że wszystko co robimy, lub czego zaniechamy ma swoj skutek w przyszlości.

|---------------|------>

3

Moim zdaniem w przyrodzie jest równowaga, bez względu na to jakbyśmy tego nie nazwali i jakbyśmy tego nie rozwinęli na potrzeby filozoficzno-wyznaniowe, to ja wierzę, że coś takiego istnieje. Prędzej czy później czynione dobro/zło wraca.

Reklama

4

Wierzę, że dobro, które dajemy, wraca do nas.  A co się tyczy złych uczynków- osoby w moim otoczeniu, które skrzywdziły mnie albo moich najbliższych, albo po prostu były złośliwe, dostawały od losu prztyczka w nos. Niekoniecznie w tym samym aspekcie życia.  Nie wiem natomiast, czy to dzieło przypadku czy karma

5

Karma wraca

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Karma

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016