jak zareagować na zdradę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jak zareagować na zdradę?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: jak zareagować na zdradę?

Hej. Mąż mojej przyjaciółki zdradza ją prawie 7 lat a o ona cały czas mu ufa. Ostatnimi czasy tzn. prawie trzy lata spotyka się z 12 lat młodszą koleżanką. Wspólnie podróżują i spędzają ze sobą wiele czasu. Nie wiem jak jej to powiedzieć i czy powiedziec bo żal mi trochę ich córeczki.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak zareagować na zdradę?

Nie wiesz czy ona o tym nie wie. Generalnie wchodzac miedzy dwoje ludzi obrywa sie od jednego i drugiego. Wprawdzie nie powinno sie zabijac posla, ale przyjaciolka ci raczej nie podziekuje.  Czy nadal bedzie sie z toba przyjaznic, watpie.
Mieszanka wstydu, zlosci, nie polubi tego. A czemu nie powiedzialas od razu? Bo nie jestes jej przyjaciolka.
To tylko kilka przykladow tego co pomysli i co zapewne powie

3

Bedzie pewnie zla i bedzie miec pretensje ze szybciej nie powiedzialas jej ;/ ale z drugiej strony jezeli jest Ci bliska to nie mozesz ciagle udawac ze nie ma sprawy

Reklama

4

Jeżeli mąż przyjaciółki zdradza ją od tylu lat, to raczej niemożliwe jest, żeby ona niczego nie podejrzewała. Zwłaszcza, że jak piszesz, on spędza dużo czasu z kochanką, a nawet wyjeżdżają wspólnie,, to za każdym razem musi żonie jakieś kłamstwo wcisnąć, przez 7 lat?!
Myślę, że ona boi się rozstania i po prostu woli się oszukiwać.
Może tylko przed Tobą odgrywa rolę ufającej żony, a w domu przeżywa ciężkie chwile? Wiele zdradzanych osób, nawet przed najbliższymi wstydzi się wyznać prawdę.
Zdradzając jej prawdę o mężu, być może zburzyłabyś jej fałszywe poczucie bezpieczeństwa.
...ale może faktycznie, ona jest tak naiwna, a jej mąż czeka tylko, aż dziecko podrośnie, żeby później ułożyć sobie życie z kimś innym???
Czasami osoby będące w takiej sytuacji, mają później żal do znajomych, że wiedzieli i nie powiedzieli, bo wiadomo, najciemniej jest pod latarnią.
Trudna decyzja, jeżeli to trwa tyle lat i masz twarde dowody...to może warto powiedzieć, tylko musisz liczyć się z tym, że to może być koniec Waszej przyjaźni.

5

Praca w jakiej on pracuje sprzyja takim ukladom. On dzwoni do zonki i mowi ze jest w pracy a siedzi z nia w restauracji daja sobie buzi etc. Ona mu wierzy w kazde slowo mi sie smiac juz chce ze przez tak wiele lat nie zauwazyla jak ja oklamuje bo czeka na seks z mlodsza. Wieczorami pisze caly czas na jaichd komunikatorach z nia jest ostrozny jesli chodzi o telefon ale tez nie zawsze. Wiem jak to sie skonczy dla mnie jak powiem wiec wolalabym podrzucić jakis dowod albo cos.

6

Nie bardzo rozumiem ta potrzebe poinformowania przyjaciolki.
Jesli jest dla ciebie wazna, to chcesz zeby byla szczesliwa? Czy bedzie szczesliwsza jak ja poinformujesz ze jej maz popycha jakas malolate?
A moze po prostu wkurza cie ze przyjaciolja jest szczesliwa z mezem, mimo iz nie powinna? Wiec postanowilas jej dowalic?

Jesli kiedykolwiek moja zona mnie zdradzila, to dobrze ze nie wiem i nie chce sie dowiedziec.

7

Szczęśliwa? Nie jest wcale szczęśliwa szkoda jej tylko dziecka bo ma dopiero 5 lat. On sobie wyjezdza chodzi na piwo z kumplami i z ta młoda m.in. a ona nawet w sylwestra siedzi sama z dzieckiem.

8

Idę o zakład, że Twoja przyjaciółka o tym wie, albo coś podejrzewa. Nie dałoby się ukryć romansu przez 7 lat.

Ciekawi mnie tez, dlaczego właśnie TERAZ postanowiłaś jej powiedzieć? Czemu nie od razu jak się dowiedziałaś?

Wątpię, by podziękowała Ci za tę informacje. Będzie wyglądało na to, że się wpieprzasz w jej małżeństwo. Między wódkę a zakąskę...

Hell is other people

9

Malinka, skąd Ty znasz tyle szczegółów z życia tego małżonka? Czy aby to nie Ty jesteś tą koleżanką? Kochasiowi stałaś się nie wygodna i szukasz zemsty?

10

No właśnie mnie też naszła taka myśl - skąd Ty tak o tym wszystkim wiesz? Rozumiem, że mogłaś go raz tam gdzieś zobaczyć, ale tak wszystko, ze szczegółami? I ta pewność, że to tyle trwa?

Cóż, jeśli chodzi ogólnie o taką sytuację to raczej porozmawiałabym najpierw z partnerem. Nie dałabym rady krzywdzić swojej przyjaciółki, szczególnie jakbym nie miała takiej 100% pewności. To jest ryzykowne, a jednocześnie czasami może sprawić, że jeszcze bardziej się ją skrzywdzi - facet zacznie się tłumaczyć, ona zacznie mu wierzyć, bo jej będzie "szkoda związku", albo będzie się bała tego, co może się wydarzyć i zerwie znajomość - ale ze mną. Na pewno jednak nie zostawiłabym tego, bo z drugiej strony mogłaby mi mieć za złe, że zrobiłam z niej idiotkę. Przyjaźń to przyjaźń, ja od swojej chciałabym wiedzieć tego typu rzeczy. I mamy taką umowę.

11

malinka2500 napisał/a:

On dzwoni do zonki i mowi ze jest w pracy a siedzi z nia w restauracji daja sobie buzi etc.  Wieczorami pisze caly czas na jaichd komunikatorach z nia jest ostrozny jesli chodzi o telefon ale tez nie zawsze.

ósemka napisał/a:

Malinka, skąd Ty znasz tyle szczegółów z życia tego małżonka? Czy aby to nie Ty jesteś tą koleżanką? Kochasiowi stałaś się nie wygodna i szukasz zemsty?

Rzeczywiście, dziwne

12

Mój mąż pracował z nimi przez jakiś czas, więc mówił mi swoje spostrzeżenia.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jak zareagować na zdradę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016