Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta?

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 82 ]

Temat: Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta?

Witam !
Prosze Was , drogie forumowiczki o rade .
W zeszlym roku, na jednej z mszy zauwazylam pewnego mezczyzne.  Tak sie jakos zlozylo, ze kazdej niedzieli przychodzilismy do kosciola na ta sama godzine , zaczely sie ukradkowe spojrzenia, zarowno z Jego , jak I mojej strony . Pewnego razu stanal doslownie obok mnie . Emocje byly tak duze ,ze wrecz balam sie oddychac . Raz spotkalismy sie przypadkiem na miescie , usmiechnal sie . Zaraz po maturze wyjechalam za granice , nie bylo mnie 4 miesiace . Gdy wrocilam , poszlam do kosciola , o TEJ godzinie . Byl...
Dwa dni pozniej wybralam sie z przyjaciolka do kawiarni , On siedzial tam ze znajomymi.  Czulam Jego spojrzenia na sobie itd.
Na kolejnej mszy znowu stanal obok mnie , usmiechal sie lekko w moja Strone, a ja , oniesmielona , zaczelam udawac , ze Go nie zauwazam I zaraz po mszy , doslownie wybieglam z kosciola . Teraz znow jestem za granica ,za niedlugo zjezdzam do Polski . Chce cos zrobic , wiem ,ze tez wpadlam mu w oko , to sie po prostu czuje , ale boje sie ,ze uznal mnie za dziecko ... mam 19 lat ,on 33 - oprocz tego znam jedynie Jego imie . Jak myslicie, taki dojrzaly mezczyzna moze byc zainteresowany mlodsza Kobieta?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta?

Alez oczywiscie. Jak najbardziej. Seks z taka mloda dziewczyna musi mu sie snic po nocach. Marzy tylko o tym, zebys "byla jego", nawet w konfesjonale by cie wzial...

Fereczata

Potrzebuje zeby ktos popatrzyl na to z boku , ktos cos ?

Reklama

4

Na pewno jest zainteresowany, jesteś młoda i świeża...i z całym szacunkiem, ale o czym będziecie rozmawiać, co was łączy, czy będą jakieś wspólne tematy i zajęcia?:)

Rozumiem, że odpowiedź powinna brzmieć "tak, on przez 4 miesiące przychodził codziennie do kościoła na tą godzinę, bo zakochał się w Tobie nad życie" ?

Jakbyś mu naprawdę wpadła w oko, to by zagadał, to nie nieśmiały nastolatek. A tak to po prostu - uśmiecha się, jak Cię widzi, bo kojarzy, że znacie się "z widzenia"... Możliwe też, że widzi, że dostajesz apopleksji w jego pobliżu i po prostu go to śmieszy...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-05 23:38:52)

santapietruszka - przeszlo mi przez mysl , ze cala ta sytuacja go smieszy , ale mam nadzieję ,ze jednak jest inaczej.  Zazwyczaj po mszy rozmawia z kims pod kosciolem, a gdy sie odwroce, patrzy w moja strone .
No , ale rzeczywiscie, pewnie gdyby byl zainteresowany, juz dawno by zagadal

7

Zainteresowany może być na pewno. Ale takie znajomości, relacje, są dość ryzykowne, dlatego uważałabym na Twoim miejscu, szczególnie że to on jest bardziej doświadczoną stroną - mimo wszystko. Ale fakt faktem raczej tak długo by nie czekał, chociaż może też zdaje sobie sprawę z tego, że ta różnica wieku mogłaby być przeszkodą, lekko bada sytuację. Ja na pewno bym się nie nastawiała na fajerwerki.

8 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-05 23:53:10)

Duzo nad tym myslalam I - z mojej strony - jest wiele sprzecznosci . Za każdym razem , gdy probowal nawiazac kontakt wzrokowy , ja udawalam, ze nie zwracam na Niego uwagi . W ostatnia niedziele , kiedy Go widzialam , stanal obok mnie , a ja nawet nie spojrzalam w Jego strone.  Mysle , ze to moglo go zniechecic, moze poczul ,ze nie chodzi nam to samo po glowie, bo za tydzien juz Go nie bylo. A potem ja wyjechalam. I tez ciezko z tym zagadaniem, gdy zawsze ktos ze znajomych  albo Jego albo mnie lapie pod kosciolem

9

A takie pytanie z innej beczki: czy Ty byłabyś zainteresowana naprawdę znajomością z mężczyzną w tym wieku?

10 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-06 00:06:58)

To zalezy od tego , czy znalezlibysmy wspolny jezyk , czy dogadalibysmy sie . Nigdy nie bylam w zwiazku ze starszym mezczyzna, nigdy o czyms takim nie myslalam , ale ma w sobie cos , co mnie przyciaga I sprawia , ze o Nim mysle

11

Nie przeszkadza Ci ta różnica wieku?

12

Anet19 napisał/a:

Nie przeszkadza Ci ta różnica wieku?

W patrzeniu to nie przeszkadza ;-)

13 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-06 11:19:45)

To nie jest tak , ze mi ona nie przeszkadza . Pewnie nawet nie wyobrazam sobie jak zwiazek z duza roznica  wieku moze wygladac - ale wlasnie- przeciez ja jeszcze nie mysle o tym na zasadzie zwiazku.  Chcialabym Go po prostu poznac, wydaje sie byc  interesujacym czlowiekiem ...
Jest cos , co moge zrobic, by pokazac mu , ze zwrocilam na Niego uwage ?

14

Niezapominajka97 napisał/a:

To nie jest tak , ze mi ona nie przeszkadza . Pewnie nawet nie wyobrazam sobie jak zwiazek z duza roznica  wieku moze wygladac - ale wlasnie- przeciez ja jeszcze nie mysle o tym na zasadzie zwiazku.  Chcialabym Go po prostu poznac, wydaje sie byc  interesujacym czlowiekiem ...
Jest cos , co moge zrobic, by pokazac mu , ze zwrocilam na Niego uwage ?

Upuść rękawiczkę mu pod nogami ;-)

15 Ostatnio edytowany przez Gary (2017-01-06 11:55:41)

Mam znajomą, która ma męża 14 lat starszego. Mają seks, żyją dobrze, dzieci, dom.

Jedyny problem jest taki, że jak Ty będziesz miała 56 lat, to on będzie miał 70 lat i na to się musisz przygotować. Wiesz... -- średnie lata nie są problemem jeśli chodzi o róznicę wieku. Gorsze są początki i koniec... np. 30-latek zainteresowany 16-latką... albo 70-latek z 50-tką.

Oprócz tego będziesz miała presję rodziny, znajomych, otoczenia. Na placu zabaw będą mówić "dziadek" na niego... Niemniej wszystko zależy od twojego spojrzenia. Najważniejsza jest relacja między ludźmi czyli Tobą i nim. Clloney Amal i George == różnica 17 lat, spodziewają się bliźniąt.

A jeśli zależy Ci tylko na poznaniu, romansie, zbliżeniu -- to PRZESTAŃ udawać, że nie jesteś zainteresowana, ale się otwórz, uśmiechaj, a on już będzie wiedział co robić widząc, że jesteś chętna.

Nie zawsze możemy żyć z tymi, których kochamy. Szczęściem jest kochać tych, z którymi żyjemy. Nieprawda, że można kochać tylko jedną, tylko jednego.

Nie chodzi mi o jakies przelotne znajomosci , jak Gary zasugerowal powyzej smile . Po prostu czuje od dawna ,ze tez mnie zauwazyl , tylko nie bardzo wiem co moze myslec o tak mlodej kobiecie.  Czy mysli ,ze jestem kompletnie niedojrzala I nie w glowie mu nawet rozmowa ze mna , czy tez sie nie jest pewny o co mi chodzi...

17

Pewnie ma takie same zawirowania w głowie co i Ty. Czy będzie sex to już od Ciebie zależy.

Anet19 - a Ty , co zrobilabys na moim miejscu ? Dalabys mu jakis jasny sygnal , ze chcesz z Nim porozmawiac , ze chcesz zeby w koncu zagadal ?

19

Nie będę oceniać całej tej sytuacji. Napisze jedynie ze mężczyzna może zainteresować się tak młoda kobieta. Sama jestem tego przykladem. Ja mam 20lat zaś mój partner jest starszy ode mnie o 16lat. smile

Miła0406 - a na poczatku znajomosci wykazywal sie dystansem? Czesto mowil , ze np nie jestem pewny tego wszystkiego, bo jestes za mloda ?

21

My poznaliśmy się przez internet. Na początku zwykła znajomość. Razem graliśmy z czasem zaczęliśmy rozmawiac o życiu prywatnym coraz więcej i więcej. I jakoś to się tak potoczyło. Ale nigdy nie odczuwałam tej różnicy wieku. Co do twojego pytania to nigdy mi czegoś takiego nie powiedzial. Zanim się pierwszy raz spotkaliśmy był kryzys mały bo się bal ze jego wygląd wpłynie negatywnie na nasza znajomość smile. Jak cos głupiego czasem odwaliłam ( zazwyczaj po alko) to mówił mi ze jak gowniara się zachowuje hehe coz gowniara jeszcze jestem wiec czasem rzadko bo rzadko Ale jednak zachowuje się jak taka gowniara. Ale mimo to wszystko to nieraz mi mowil ze bierze mnie na poważnie, ze chce wiązać z tym związkiem / ze mną przyszłość swoją.

22

Miła0406 A ile się znacie?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

Fajnie przeczytac, ze jednak sa takie pary ! smile I w dodatku sa szczesliwe.  Z tym , ze ja dalej nie wiem czy powinnam dac jakis znak??

24

Co do dystansu na samym początku. To trochę go mial zresztą ja tez. Ale był on przed naszym pierwszym spotkaniem no i podczas tego pierwszego spotkania Ale to już bardziej z jego strony big_smile. Ale zanim spotkaliśmy był jednak ten mały dystans. Tylko ze u mnie byla inna sytuacja niż u Cb. Bo u niego dystans był spowodowany tym ze w realu się nie widzieliśmy.
Co do samej różnicy wieku i związku. To ani on ani ja nie planowaliśmy wcześniej być z kimś o tyle mlodszym/ starszym od siebie

25

Znamy się ponad rok prawie 1,5roku a jestesmy ze sobą oficjalnie od początku czerwca 2016roku chociaż uczucie zrodzilo się i zaczęło się kształtować hmmm z 3 miesiące po poznaniu się tak trochę bliżej smile

Miła0406 - Wasz zwiazek juz dlugo trwa ?
+male pytanie - jaka byla Twoja pierwsza mysl , gdy przeczytalas o tej sytuacji ?

27

Moim zdaniem możesz sprobowac dać jakiś znak nic nie stracisz przez to. Bo jak nic nie zrobisz to jednak możesz później żałować. Zresztą postaw się na jego miejscu jest facetem po 30 jego myśli mogą być rozne np. Takie ze tak młoda kobieta nie będzie chciała być z kimś o tyle starszym, ze pewnie woli młodszych ze po co jej taki " stary". On może mieć również bardzo podobne myśli do Cb smile i zadawc sobie pytanie czy młoda kobieta mlodsza o 14lat może być zainteresowana 33letnim mezczyzna

Teraz ,myslac o tym , odnosze wrazenie , ze Jego ta sytuacja po prostu bawi; wpadl w oko mlodszej dziewczynie , ale uwaza ja za dziecko .

I zastanawiam sie , co mogloby zmotywowac Go do rozpoczecia rozmowy, o ile nie mysli tak , jak opisalam to wyzej

29

Jak zobaczyłam sam tytuł posta zaśmiał się w duchu ze ten temat jest prawie jak o mnie smile zresztą z ciekawością czytam tego typu watki bo są bardzo bliskie memu sercu. Nastepna mysl byla ze jasne ze mezczyzna może być zainteresowany o tyle mlodsza kobieta. Ale coz ja patrzyłam na sam tytuł przez pryzmat mojego związku. Do samej sytuacji jaka opisalas podeszłam już inaczej. Ciężko mi powiedzieć czy jest ok Toba zainteresowany, czy go to bawi  czy nie. Ale znak jakiś możesz mu dać, ze jesteś zainteresowana popchnąć go jakoś by do Cb zagadal. Dać mu ta możliwość i wtedy zobaczyc czy to wykorzysta smile

30

Ciężko mi powiedzieć, mowi się ze to niby facet powinien pierwszy " zagadywać". Ale zawsze można mu trochę pomoc. Np. Przechodząc obok czy siadając powiedzieć " część, dzień dobry" i do tego uśmiechnąć się smile. Czasem rozmowa od razu się rozwija innym zaś razem co spotkanie to o jedno słowo wicej jest wypowiedziane, o jedno spojrzenie więcej do przodu itp.
Nie wiesz co on sobie myśli tak jak on nie wie co Ty myślisz. Możesz zaryzykować i zrobic ten ruch do przodu w ten sposób sprawdzisz czy jest Toba zainteresowany czy nie. Bo dasz mu znak, ze go widzisz, ze być może chcesz nawiązać kontakt znajomość i wtedy to już od niego będzie zależało co będzie vdalej. Ty nic nie stracisz tym smile

31 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 01:00:31)

Wlasnie , problem w tym , ze mam niewielkie pole do popisu...usmiech ? Nie chce tez , by wzial mnie za jakas idiotke ...
Mówiąc czesc , nie narazam sie na smiech , drwine z Jego strony ?

32

Trzeba trochę odwagi i dystansu. Nie można kazda rzeczą się przejmować, " a co powiedzą ludzie". Jeśli tak pomysli to trudno, a jeśli jest Toba zainteresowany to wątpię by przez uśmiech tak pomyślał o Tobie smile. Przywitać się można z każdym a tym bardziej z kimś kogo się raz do czasu widuje, uśmiechnąć się to już wgl można.
Trzeba być odważnym chociaż odrobine by Pozniej nie żałować. Zycie masz jedno smile nie można się przejmować kazda rzeczą, sprobowac można nic nie stracisz, a jak się nie uda to nie ma co się przejmować. smile Trzeba być pewniejszym siebie

33

Trzeba trochę odwagi i dystansu. Nie można kazda rzeczą się przejmować, " a co powiedzą ludzie". Jeśli tak pomysli to trudno, a jeśli jest Toba zainteresowany to wątpię by przez uśmiech tak pomyślał o Tobie smile. Przywitać się można z każdym a tym bardziej z kimś kogo się raz do czasu widuje, uśmiechnąć się to już wgl można.
Trzeba być odważnym chociaż odrobine by Pozniej nie żałować. Zycie masz jedno smile nie można się przejmować kazda rzeczą, sprobowac można nic nie stracisz, a jak się nie uda to nie ma co się przejmować. smile Trzeba być pewniejszym siebie

Dzieki wielkie !! Racja, jeśli sobie cos pomysli , to trudno - wtedy sie bede przejmowala smile
Miła0406 - Pozdrawiam serdecznie I dziekuje za poswiecony czas

35

Tak się składa autorko, że jestem w wieku twojego amanta wink Myślę, że na 100% byłby zainteresowany ^^ oczywiście jeżeli wolny jest. Chodzi do kościoła co tydzień? No no, to chyba jakiś kulturalny facio tongue
Mój kumpel ma 34l i ma dziewczynę w wieku 21l (czy tam 22) są już ze sobą ze 4 lata. Żeby go nie lała po japie od czasu do czasu przy ludziach ^^ i nie odwalała jeszcze innych akcji to nawet sympatyczna dziewczyna by była z którą można porozmawiać a także pośmiać się smile
Ja to się w sumie dziwię co tak młode dziewczyny widzą ciekawego w facetach którzy mają 30 dychy i wiecej tongue Przecież mają mnóstwo innych możliwości. Do mnie poprzez komunikator  nie raz już pisały takie 20-22l aby sobie pogadać i pewnie nie tylko (ja raczej nie szukam tak więc przeważnie zbywam) tongue

Pseudo: WuWuś big_smile

36

On-WuWuA-83 napisał/a:

Ja to się w sumie dziwię co tak młode dziewczyny widzą ciekawego w facetach którzy mają 30 dychy i wiecej tongue Przecież mają mnóstwo innych możliwości.

Ja też.
Ale na logikę - facet 30 dychy i więcej ma większe możliwości zarobkowe niż rówieśnik? A i chętniej zasponsoruje, bo będzie dumny, że młoda d... u boku?

Nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem. Ale ja w wieku 20 lat uważałam 30-latków za staruchów big_smile

37 Ostatnio edytowany przez On-WuWuA-83 (2017-01-07 02:31:56)

santapietruszka napisał/a:

Ale na logikę - facet 30 dychy i więcej ma większe możliwości zarobkowe niż rówieśnik? A i chętniej zasponsoruje, bo będzie dumny, że młoda d... u boku?

Być może u nas w kraju rzeczywiście, że starszy to bardziej zarobiony. Chociaż małolat pojedzie na wyspy i zarobi więcej niż większość facetów w kraju. "Sponsorowanie" (źle mi się te slowo kojarzy XD) wydaje mi się nie zależy od tego, że młoda lub troche starsza. To trzeba mieć we krwi (ja nie mam problemu z tym ^^)

santapietruszka napisał/a:

Nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem. Ale ja w wieku 20 lat uważałam 30-latków za staruchów big_smile

Hahaha big_smile
W sumie jakbym miał wybór - dwudziestolatka v trzydziestolatka to na 100% wybrał bym młodszą. Bardziej ze względu, że jestem deko "zwariowanym" kolesiem, miałbym czas jeszcze trochę pobrykać hahaha, no te 5 lat dopóki dziołcha nie pokończy szkół tongue tongue

Pseudo: WuWuś big_smile

38 Ostatnio edytowany przez Niezapominajka97 (2017-01-07 09:52:40)

Mysle , ze rozpatrywanie tego pod katem , co mlode kobiety widza w nieco starszych od siebie mezczyznach byloby duzym uogolnieniem.  Tu chodzi bardziej o dana osobe.  Np ja - po prostu spodobal mi sie , ciagnie mnie do Niego, mam ochote z Nim porozmawiac.  A jesli mialabym trochę to uogolnic- moze przyciaga nas wlasnie to doswiadczenie , madrosc , umiejetnosc radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Rysy twarzy odzwierciedlaja charakter , ktory jest juz jakos uksztaltowany
  Starszy mezczyzna inaczej tez traktuje kobiete

Posty [ 1 do 38 z 82 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy 33 latek moze byc zainteresowany 14 lat mlodsza kobieta?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016