opryszczka!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » opryszczka!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: opryszczka!!

Hej, mam male pytanko... Opryszczki zaczęły mi się robić 30.12.2016 (mrowienie) teraz juz mam tylko malutkie strupki a gdzie nie gdzie takie suche miejsca tylko... Czy tym jeszcze mogę kogoś lub siebie zarazić? Czy bez obaw mogę używać juz np blyszczykow itp?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: opryszczka!!

Jest mnóstwo maści na tą okropną dolegliwość. Wydaje mi się, że najlepiej sięgnąć po poradę farmaceuty.

Mi "nabłyszczacze" bardziej szkodzą, niż pomagają. Po zostosowaniu jakiejkolwiek pomadki czy balsamu, opryszczka wychodzi na nowo, z jeszcze większą siłą.
Zazwyczaj czekam, aż zejdzie całkowicie i zapobiegawczo jak czuje mrowienie, smaruję Zoviraxem lub inną maścią na opryszczę. Jak nie mam nic takiego to stosujé maść z witaminą A.

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

3

Ja juz mam sprawdzone olejki i plasterki na opryszczke wiec dziękuje, chciałabym tylko wiedzieć czy mając tego strupka i suche miejsca mogę kogoś jeszcze zarazić np. przy buziaku.

Reklama

4

Nie wiem. Ja unikam takich rzeczy dopóki opryszczka całkowicie nie zejdzie.

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

5

Tak, możesz przez kontakt zarazić inną osobę. To wirus, który można przenieść.

Na opryszczkę polecam Zorirax i maść z witaminą A.

6

ja mnie już wyjdzie to taka duża, że żaden plasterek nic nie działa, albo lek doustny, do tego maść aby trochę wysuszyć i naturalnie imbir do herbaty, wtedy trochę mniejsze wychodzą

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » opryszczka!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016