miłość czy przyzwyczajenie bez uczuć? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » miłość czy przyzwyczajenie bez uczuć?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1 Ostatnio edytowany przez nieufna-mezatka (2017-01-05 14:52:04)

Temat: miłość czy przyzwyczajenie bez uczuć?

Pisałam wczoraj o problemach w małżeństwie. Dostałam kilka porad i zaczęłam korzystać. Wstałam dziś rano, ogarnęłam dzieciaki.. Dalszym ciagiem byłoby pranie, sprzątanie... Ale nie.. Nie włożyłam dzisiaj mojego dresu i podkoszulka... Dzisiaj ubrałam obcisle dżinsy, bluzkę z dekoltem, umalowalam się, rozpuściłam włosy.. Od bardzo dawna poczułam się kobietą.. Nie tylko matką.. Maz gdy zobaczył.. Od dwóch lat powiedział że pięknie wyglądam.. Po czym i tak zasiadl przed telewizorem nie zwracając na mnie dalszej uwagi.. Przez chwile poczułam się piekna.. Przez chwile.. Teraz znów czuje się kura domowa bo woła kiedy będzie obiad i że trzeba córkę przewinąć.. Czy moje życie musi być tak beznadziejne? Czy to ma wszystko sens? Chyba moja depresja się jeszcze bardziej pogłębi... Załamałam się...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: miłość czy przyzwyczajenie bez uczuć?

Proszę Cię o to, abyś zapoznała się z naszym regulaminem i kontynuowała istniejący wątek oraz nie zakładała dodatkowych tematów o tym samym, ponieważ stanowią one złamanie regulaminu. Przypominam, że na forum obowiązuje zasada "1 związek = 1 wątek". Pozdrawiam, Cslady

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » miłość czy przyzwyczajenie bez uczuć?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024