Pocztówki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pocztówki

Witam,
gdzie we Wrocławiu znajdę sklep  dużym wyborem pocztówek?

Przepraszam, nie wiedziałam do jakiego wątku napisać.

Reklama
Odp: Pocztówki

A jakie potrzebujesz? Jak z widokami Wrocławia, to pewnie w informacji turystycznej będą smile Akurat Wrocławia nie znam, ale widzę, że jakiś sklep z pamiątkami prowadzą smile
Jak rozmaite inne, to postallove ma siedzibę we Wrocławiu, ale chyba nie prowadzą sprzedaży stacjonarnej - być może można zamówić przez internet i umówić się na odbiór osobisty?
Ogólnie duży wybór pocztówek to najlepiej w internecie, jest dużo miejsc, gdzie nie musisz kupować hurtowo po parę sztuk, a koszty przesyłki nie są wysokie smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Pocztówki są też w urzędach pocztowych, czasem w kioskach Ruchu.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "
Reklama

4

Kleoma napisał/a:

Pocztówki są też w urzędach pocztowych, czasem w kioskach Ruchu.

W urzędach pocztowych możesz kupić ręcznik, książkę lub mydełko , ale jak się zapytasz o pocztówkę z psem to Cię odeślą do empiku.... serio co za czasy!!! Byłam w trzech punktach pocztowych, jedne dostępne pocztówki są z motywem miasta.

Jedyne co znalazłam to księgarnia ''katolicka'' koło hali ludowej, mają tam kartki z cytatami typu ''dobro , szczęście i rodzina''

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016