odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp)

Czy są może na forum jacyś audiofile obeznani ze sprzętem?

Rozwalił mi się ostatnio mój ukochany odtwarzacz i nie wiem co teraz wybrać zamiast.
Nie wiem w ogóle czy coś takiego, co mi się marzy jest jeszcze dostępne na rynku (pierwotnym;)

Chodzi mi o bardzo dobrą jakość dźwięku (głównie słucham klasyki), czarno-biały wyświetlacz, żeby bateria jak najdłużej trzymała (mój dotychczasowy przy codziennym słuchaniu trzymał około miesiąca) i ogólnie bez żadnych nieużytecznych bajerów.

Jak patrzę po sklepach to nic takiego nie widzę. Są oczywiście taniutkie minimalistyczne odtwarzacze, ale tu kuleje jakość.
Takie teoretycznie lepsze, to kolorowe multi-zadaniowe krowy: bez sensu.
Jedyne co widziałam odpowiadającego "kryteriom" to masakrycznie drogie eksponaty, polecane na forach audiofilskich (dlatego tam nie chcę pytać) - strach czegoś takiego w ogóle dotykać:P
A ja bym chciała coś po środku: nie chińszczyzna za 100 zł, nie łączący się ze smatfonem i internetem wideo kombajn, ale też nie coś przez co zbankrutuję.

Może ktoś z was ma albo zna coś takiego, co mógłby polecić?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016