odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

1

Temat: odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp)

Czy są może na forum jacyś audiofile obeznani ze sprzętem?

Rozwalił mi się ostatnio mój ukochany odtwarzacz i nie wiem co teraz wybrać zamiast.
Nie wiem w ogóle czy coś takiego, co mi się marzy jest jeszcze dostępne na rynku (pierwotnym;)

Chodzi mi o bardzo dobrą jakość dźwięku (głównie słucham klasyki), czarno-biały wyświetlacz, żeby bateria jak najdłużej trzymała (mój dotychczasowy przy codziennym słuchaniu trzymał około miesiąca) i ogólnie bez żadnych nieużytecznych bajerów.

Jak patrzę po sklepach to nic takiego nie widzę. Są oczywiście taniutkie minimalistyczne odtwarzacze, ale tu kuleje jakość.
Takie teoretycznie lepsze, to kolorowe multi-zadaniowe krowy: bez sensu.
Jedyne co widziałam odpowiadającego "kryteriom" to masakrycznie drogie eksponaty, polecane na forach audiofilskich (dlatego tam nie chcę pytać) - strach czegoś takiego w ogóle dotykać:P
A ja bym chciała coś po środku: nie chińszczyzna za 100 zł, nie łączący się ze smatfonem i internetem wideo kombajn, ale też nie coś przez co zbankrutuję.

Może ktoś z was ma albo zna coś takiego, co mógłby polecić?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp)

Nie wiem czy temat jest jeszcze aktualny. Ja od chyba jakiś 3-4 lat używam odtwarzacz SanDisk Clip. Jestem z niego bardzo zadowolony. Używam go ze słuchawkami nausznymi AKG k452. Myślę, że za rozsądne pieniądze nie ma na rynku nic lepszego. Tego modelu, który ja mam już nie produkują, ale jest np. Sandisk Clip Sport (kupiłem go synowi na gwiazdkę). Ma on praktycznie te same funkcje co mój starszy. Odtwarza praktycznie wszystkie najbardziej popularne formaty plików audio (również te bezstratne jak FLAC). Ma wejście na kartę pamięci Microsd, więc jest bardzo pojemny. Na dodatek ma bardzo przydatny klips smile, który pozwala go nosić praktycznie w każdej sytuacji. Nawet kiedy nie ma kieszeni. To ile trzyma bateria jest uzależnione od tego jakie ma obciążenie, czyli np. czy słuchasz mp3 320 kb/s, czy mniejszej. Zależy to też od tego jakie słuchawki chcesz podpiąć. Ale ja nie narzekam. Jeśli jednak zależy Ci na jakości muzyki to trzeba dokupić dobre  słuchawki, bo te które są w zestawie to szajs.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » odtwarzacz mp3 (flac, wav, itp)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016