Brak ochoty na seks po urodzeniu dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak ochoty na seks po urodzeniu dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Brak ochoty na seks po urodzeniu dziecka

Witam,
Kto może to niech mi jakoś pomoże!!!!!
Jestem młodą kobietką - 26 lat. Mam wspaniałego partnera, z którym seks to sama przyjemność. W sprawach łóżkowych nigdy nie było zadnych "problemów".....aż do momentu ciąży itd itp

1,5 roku temu urodziłam dzidziusia. Od tego czasu chęci na seks zupelnie mi odeszły. Początkowo zle sie czułam z wlasnym, nieco grubszym wyglądem i zmęczeniem, ale teraz wyglądam jak szkapa (tzn. schudłam i jest ok ;P )

Malutki Synuś dalej daje w kość, ale bywają dni, że jestem w miarę wypoczęta i powinnam mieć chociaz trochę jakies chęci na swojego Ukochanego....marzy mi sie chociaz jeden namiętny wieczór a tu nic....... Synek idzie spać, mój Partner zaczyna swoje zaloty, a ja ziewam, nic mi sie nie chce i w rezultacie olewka totalna i ide spać.
Od dłuższego czasu przez to wlasnie, że brakuje mi chęci na seks zaczynają sie psuć relacje między mną, a moim Mężczyzną sad(
Nie wiem co mam już zrobić żeby wszystko wróciło i było tak jak dawniej.
Czy może ktoś mi w tej kwestii pomóc?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak ochoty na seks po urodzeniu dziecka

Odpocząć, zrelaksować się, dobrze się odżywiać. Długotrwałe zmęczenie prowadzi do spadku libido, bo organizm nie ma nieograniczonych zasobów energii. Jeżeli cała energia poświęcana jest na podołanie obowiązkom, pracy, opiekę nad dzieckiem, to bateryjka siada i nie ma już energii na nic innego. Dodatkowo ta sytuacja wywołuje w waszym związku napięcie, pojawia się stres i idealna mieszanka na zlikwidowanie popędu już jest gotowa.
Odpocznij po prostu. „W miarę wypoczęta”  raz na jakiś czas niczego nie załatwia. Jeżeli jest chroniczne wyczerpanie, to jeden lżejszy dzień nie zmieni Twojego stanu.

Jeżeli problemy będą się utrzymywać pomimo tego to zbadaj hormony.

3

A karmisz jeszcze? Przy karmieniu piersią często spada libido.

Jestes z dzieckiem 24h/dobe? Bo może jakieś wyjście dobrze by Wam zrobiło. Albo wspólny prysznic/wanna jak maluch zaśnie?

Reklama

4

Nie, już nie karmię.
Z dzieckiem jestem cały czas. Partner całymi dniami w pracy albo i dłużej więc czas jeśli mamy dla siebie to tylko wieczorami.
Sąsiadów niestety nie mam. Problem w tym ze mieszkamy w rezerwacie, w górach sad ....i jestem całkowicie sama z malenstwem.
Ja nawet nie mam ochoty na wspólną kąpiel, a właśnie wcześniej tak nie było sad
Jestem załamana.

5

Po urodzeniu niestety wiele się zmienia ;/ też mam często takie wieczory że nawet patrzeć nie mam ochoty na niego. Z tym, że ja dalej kp wiec tu szukam przyczyny. Ale dużo mi daje jak usłysze miłe słowo, coś doceni, z zaskoczenia pocałuje w kark albo kupi mojego ulubionego czupaczupsa wink generalnie najpierw trzeba zadbać o bliskość a potem dopiero o łóżko bo jak on pracuje po całych dniach a Ty cały dzień mówisz głównie "a gugu" no to niestety.
Ale wiem o czym piszesz bo u nas do niedawna była ta sama sytuacja. Czasami jak maż wracał to już spałam i w ogóle nawet nie gadaliśmy.

A mieszkania w górach zazdroszczę. Pochodzę z gór i strasznie tęsknie za wolnością, którą daja

6

Hej!
Sugerowałabym zbadanie sobie poziomu hormonów - lekarz ginekolog będzie wiedział, jakie dokładnie.
No i znaleźć chwilę na relaks, w miarę możliwości.

Wina była znajomym strojem, który od początku wisiał w jej szafie i który wkładała każdego ranka. Bez niej czuła się naga. Majgull Axelsson

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Brak ochoty na seks po urodzeniu dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016