Zycie w samotnosci jakies rady? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Zycie w samotnosci jakies rady?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Zycie w samotnosci jakies rady?

Witam pierwszy raz odważyłem się pytać o rady na forum tak ze proszę o wyrozumiałość. Mam 28 i przez ten czas nie udalo mi się zdobyć żadnej kobiety o współżyciu i calowaniu mogę tylko sobie pomarzyć. Tak wiec wybrałem życie w pojedynkę i proszę o rady osoby które tez wybrały takie życie i jak sobie radzą w nim. Z jakimi problemami będę miał do czynienia, jak radzić sobie z myślami które będą wracać co jakiś czas ze brakuje tej długiej polówki? Z góry dziękuję za odpowiedźi i pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zycie w samotnosci jakies rady?

Hmm , nie możesz z góry zakładać , ze więcej nikogo nie uda Ci się znaleźć. Ludzie rozstaja się w różnym wieku. I nawet pewnie nie wiesz ile dookoła może być samotnych w Twoim wieku. !
Wiesz może w czym tkwi Twój problem ? Może za mało zabiegales o kobietę ?
Sama jestem w związku szczesliwym z facetem , którego nigdy bym o to nie podejrzewala, ze bede chciała układać sobie życie. :-) on mnie wywalczył poniekąd.. Ale mniejsza o to.
Może jakies portale randkowe coś zadziałać by mogły ?
Ty nie możesz sobie odpuścić.. szczęścia.

3

marley1 napisał/a:

Hmm , nie możesz z góry zakładać , ze więcej nikogo nie uda Ci się znaleźć. Ludzie rozstaja się w różnym wieku. I nawet pewnie nie wiesz ile dookoła może być samotnych w Twoim wieku. !
Wiesz może w czym tkwi Twój problem ? Może za mało zabiegales o kobietę ?
Sama jestem w związku szczesliwym z facetem , którego nigdy bym o to nie podejrzewala, ze bede chciała układać sobie życie. :-) on mnie wywalczył poniekąd.. Ale mniejsza o to.
Może jakies portale randkowe coś zadziałać by mogły ?
Ty nie możesz sobie odpuścić.. szczęścia.

Dzieki za odpowiedz ale nie mam juz siły wysłuchiwania tekstów typu zostańmy przyjaciółmi albo brakuje ci tego czegos. Moje życie to pasmo zauroczeń i zakochania(nie potrafię odróżnić jedno od drugiego) bez wzajemności.Pare dziewczyn odstraszył mój brak doświadczenia. W moim otoczeniu nie ma takich osób jak ja z totalnym brakiem doświadczenia w związkach. Portale randkowe wykorzystałem wszystkie jakie sa sa dostępne. Tak ze wybrałem życie w samotności i nie był to łatwy wybór wiec proszę o wyrozumiałość.

Reklama

4

Masz 28 lat, to super wiek. A skąd potencjalne kandydatki wiedzą o Twoim braku doświadczenia? Głowa do góry, pewność siebie i do przodu. Niektóre kobiety lubią pewnych siebie, zdecydowanych mężczyzn. Ja na przykład nie mam problemu z tym czy ktoś jest doświadczony, czy nie. Jeden i drugi może zawieść zaufanie...ale jak mężczyzna ma pasję, lubi coś robić, jest z tego dumny, cieszy się tym, to zawsze przyciągnie kobietę.Nic na siłę, zajmuj się sobą, wzbogcaj zycie, a kobiety się pojawią.
Więcej wiary:)

5

PolnyMotylek napisał/a:

Masz 28 lat, to super wiek. A skąd potencjalne kandydatki wiedzą o Twoim braku doświadczenia? Głowa do góry, pewność siebie i do przodu. Niektóre kobiety lubią pewnych siebie, zdecydowanych mężczyzn. Ja na przykład nie mam problemu z tym czy ktoś jest doświadczony, czy nie. Jeden i drugi może zawieść zaufanie...ale jak mężczyzna ma pasję, lubi coś robić, jest z tego dumny, cieszy się tym, to zawsze przyciągnie kobietę.Nic na siłę, zajmuj się sobą, wzbogcaj zycie, a kobiety się pojawią.
Więcej wiary:)

Dziękuję za słowa otuchy ale kazda porażka obniżała moja pewność siebie i samoocenę wiec wszystko spadło do zera. Pasje mam od paru lat jest nią diagnostyka samochodowa a to raczej nie zarazi dziewczyny heh. Przez pewien okres szukałem na sile taki desperat się ze mnie zrobil ale bylo jeszcze gorzej. Tak ze zostaje przy samotności i nawet nie otwieram się na nowe znajomości bo ileż można mieć koleżanek.

6 Ostatnio edytowany przez Alberto Salazar (2017-01-02 15:40:08)

sam124 napisał/a:

Witam pierwszy raz odważyłem się pytać o rady na forum tak ze proszę o wyrozumiałość. Mam 28 i przez ten czas nie udalo mi się zdobyć żadnej kobiety o współżyciu i calowaniu mogę tylko sobie pomarzyć.

A przynajmniej próbowałeś? W ogóle działałeś coś w tym kierunku czy czekałeś na cud aż sama Cie znajdzie i zaczepi? Jak to było , hmm?

sam124 napisał/a:

Tak wiec wybrałem życie w pojedynkę i proszę o rady osoby które tez wybrały takie życie i jak sobie radzą w nim.

Moim zdaniem wybrałeś to tylko jako smutną alternatywę dlatego, że nie "zdobyłeś" żadnej dziewczyny. Jeśli chcesz wybrać samotne życie w pojedynkę to rób to świadomie a nie dlatego, że dotychczas nie wychodziło Ci w temacie relacji.. bo to to drugie podejście zbyt mądre nie jest. Na dodatek jak się postarasz to łatwo możesz to zmienić. Pytanie czy Ci się chce.?

sam124 napisał/a:

Dzieki za odpowiedz ale nie mam juz siły wysłuchiwania tekstów typu zostańmy przyjaciółmi albo brakuje ci tego czegos.

Każdy facet usłyszał już te synonimy słowa NIE ale nie każdy się przez to załamał, wiesz? trzeba próbować, próbować i jeszcze raz próbować.

sam124 napisał/a:

Pare dziewczyn odstraszył mój brak doświadczenia.

To wiele o nich mówi i zrobiły Ci tym samym przysługę.

sam124 napisał/a:

Portale randkowe wykorzystałem wszystkie jakie sa dostępne

Zostaw w spokoju sieć dla własnego spokoju sumienia i skup się na nieco bardziej normalnych miejscach jak kluby, kina, kawiarnie, siłownie, sklepy, ulica itd

sam124 napisał/a:

kazda porażka obniżała moja pewność siebie i samoocenę wiec wszystko spadło do zera

Człowieka twardego i pewnego siebie porażki tylko motywują... bo wyciąga on z nich wnioski.

sam124 napisał/a:

bo ileż można mieć koleżanek.

Nigdy za wiele.

sam124 napisał/a:

Z jakimi problemami będę miał do czynienia, jak radzić sobie z myślami które będą wracać co jakiś czas ze brakuje tej długiej polówki?

To proste, ruszyć tyłek popracować nad pewnością siebie, znalezc sens życia i nowe hobby, nauczyć się dobrze czuć samemu z sobą, dojrzeć emocjonalnie, sprecyzować swoje priorytety i zacząć poznawać kobiety, rozmawiać z nimi i wychodzić do nich z inicjatywą... albo zwyczajnie zaakceptować życie w samotności...

Proste, prawda?

Ale to moje zdanie.

7

Alberto Salazar dzieki za podpowiedzi w sprawie samotności wykorzystam je w życiu co do reszty postów zauważyłem ze próbowaliście mnie zmotywować do działania dziękuję wam za to ale WYBIERAM SAMOTNOŚĆ ŚWIADOMIE i niech tak zostanie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc życzę wam wszystkiego najlepszego w nowym roku i powodzenia w życiu prywatnym:) Pozdrawiam.

8

Oddaj się w pełni jakiejś pasji. Jeśli nie zamierzasz zakładać rodziny możesz zrealizować wiele swoich marzeń. Albo poświęć swoje życie pracy i realizowaniu się w niej. A wiadomo, że jak będziesz dobrze zarabiał, to zaimponujesz tym nie jednej kobiecie, ponieważ będziesz mógł zapewnić stabilizację finansową.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Zycie w samotnosci jakies rady?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016