Jak w takiej sytuacji powinno wyglądać przywitanie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak w takiej sytuacji powinno wyglądać przywitanie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Jak w takiej sytuacji powinno wyglądać przywitanie?

Witam, nie jestem pewny czy to pytanie powinno być w tej akurat kategorii. Jeśli to nie ta kategoria, proszę o przeniesienie.
Mam prawie 20 lat, mieszkam w Anglii od 2013 roku. Jakoś rok temu na facebooku odnowiłem kontakt z koleżanką z podstawówki, a dokładniej to uczyłem się z nią w tej samej klasie do 4 klasy podstawówki, ponieważ później zostałem przeniesiony do innej klasy. Kontakty chyba mieliśmy dobre ale już nawet nie pamiętam.
Dziwne trochę, że chcę się z nią widzieć teraz, a w 2014 gdy przyjechałem na 2 miesiące. to jakoś o niej nie pomyślałem.
I tak piszemy ze sobą o różnych sprawach, ja najczęściej pytam ją o kontakty damsko-męskie bo żeby mieć dziewczynę to ja nie zawsze zabieram się do tych spraw jak trzeba więc jeżeli poznałem jakąś dziewczynę, to tą koleżankę pytałem na facebooku, co i kiedy powinienem robić, chociaż nie zawsze mi się udawało. Ale też rozmawialiśmy o różnych innych kwestiach i chyba w niedzielę dojdzie do spotkania, bo już się na to spotkanie umawialiśmy od miesiąca.
Problem w tym, że ma chłopaka i nie wiem jeszcze czy na to spotkanie przyjdzie sama czy z chłopakiem. Mamy pić whisky które kupiłem w Anglii.
Odkąd opuściłem jej klasę w podstawówce, kontakty były dość mierne, nie wiem czemu w sumie odnowiłem kontakt na facebooku. ale jakoś coraz bardziej się w to wkręcałem.
Ja nie zamierzam odbijać nikomu dziewczyny, więc jeszcze raz dopytałem czy się spotkamy, bo byliśmy umówieni niby po świętach, po świętach napisałem do niej smsa co z tym spotkaniem, nie odpisała. Potem na facebooku mi napisała że nie miała nic na koncie i że teraz akurat jest u chłopaka, który mieszka jakieś 30km od naszego miasta.
Pytam o to, bo zazwyczaj z koleżankami się nie przytulam, nie wiem dlaczego ale żeby przytulić się do dziewczyny mojego brata to nie mam problemu ale może to dlatego że przed moim wyjazdem do Anglii dość regularnie się widywaliśmy gdy przychodziła do mojego brata ale tu chodzi o koleżankę z którą nie widziałem się osobiście około 7 lat. Pamiętam że gdy opuściłem jej klasę to jakieś kilka miesięcy później gdzieś przypadkiem spotkaliśmy się na mieście i dość długo rozmawialiśmy mimo że ona zaraz miała oglądać jakiś film w kinie.
Nie wiem czy jej aż tak zależy na tym spotkaniu, czy za mną tęskniła, ja za nią trochę tak, po tych rozmowach na facebooku. Ale jeżeli już się spotkamy, nawet jeśli przyjdzie jej chłopak, to jak powinno wyglądac powitanie? Mam się do niej przytulić? Czy po prostu powiedzieć cześć, podać rękę? Chodzi mi o to by jej chłopak nie robił jakiejś sceny zazdrości. A przecież następnego dnia mam jechać z powrotem do Anglii.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak w takiej sytuacji powinno wyglądać przywitanie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024