długotrwałe plamienie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » długotrwałe plamienie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: długotrwałe plamienie

Witam,
Mam problem zwiazany z dlugotrwalym brazowym plamieniem czasami widac delikatnie krew. 1.12 dostalam plamienie trwalo prawie 2tyg. Bylo pare dni przerwy i teraz znowu. Temperature miezona w ustach mam caly czas na podobnym niskim poziomie. Jakie mogą byc tego przyczyny? Cykle odkad pamietam mialam nieregularne i dlugie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: długotrwałe plamienie

Bierzesz hormony? starasz się o dzidziusia?
musisz napisac coś więcej, postaram się pomóc wink

3

Odp: długotrwałe plamienie

Brałam hormony przez ok rok przez zła diagnoze pani ginekolog (PCOS) ;/ ale juz ponad rok nie biore. Naszczęście trafił sie inny ginekolog a właściwie to udało mi sie za jednym razem usłyszeć opinie dwóch lekarzy, którzy wykluczyli to. O dzidziusia chce się zacząć starać za ok 7-8miesiecy (czekam do slubu). Chciałabym powoli swoj organizm "podreperować" by móc zostać mamusią;) Niestety obawiam sie że i tak moge mieć problem z zajsciem przez nieregularne cykle. obecnie od ok miesiace mierze sobie temperature by lepiej poznac organizm.

4

Odp: długotrwałe plamienie

super podejście wink jest takie forum : ovufriend. Całe starania tam siedziałam. Wykupujesz sobie abonament i zaznaczasz wszystko a kalendarz sam Ci wylicza kiedy są dni płodne itd. Super sprawa.
Te plamienia to mogą być z wielu rzeczy. Od stresu, przez mięśniaki po wlasnie nieregularne okresy.
Orientowałaś się juz w witaminach? Dobrze zacząć brać jeszcze przed staraniami

5

Odp: długotrwałe plamienie

Witaminy zaczelam brac ok tygodnia temu (juz w trakcie plaamien) ale na wlasna reke. Kupilam witaminy w aptece dla kobiet, gdzie. Jest cynk jod itd.

6

Odp: długotrwałe plamienie

a jak się nazywają? Mnie lekarka poleciła omegamed forte. Drogie jak diabli, ale jestem wegetarianką i super mi wszystko uregulowały. Do tego potem brałam je na początku karmienia

7

Odp: długotrwałe plamienie

Vitotal dla kobiet

8

Odp: długotrwałe plamienie

Nie pamiętam teraz jak on stoi w rankingu ale wiem, ze jak kupiłam mężowi vitotal to jego lekarz (hepatolog) kazał to wywalić, bo podobno bardzo obciąża wątrobę sad

9

Odp: długotrwałe plamienie

Dziekuje dobrze wiedziec. A te o ktorych wczesniej wspominalas to bez recepty dostane?

10

Odp: długotrwałe plamienie

tak, bez recepty. Jest tez zwykły omegamed i on jest 30 zł tańszy smile
teraz córce daje witaminę D z tej firmy

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » długotrwałe plamienie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024