Rozstanie(pomocy) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Rozstanie(pomocy)

Potrzebuje pomocy.
  W skrócie wyszła taka sytuacja byłem z dziewczyną 8 miesięcy,  trochę zlewałem ją z początku wiecie młodzieńcza miłość, myślałem ze to kolejny dziecinny związek, i jak to by każdy ma koleżanki kolegów i tak dalej, ja niestety ukrywałem to przed nią, ze nawet jak z kimś pisałem to usuwałem to .. bo nie chciałem zeby wiedziała :c( wiem złe to było przyznaje się ) i tak mijały miesiące kłótnie były, było też fajnie i ona zaczęła dopytywać sie o moja była.. opowiedziałem jej wszystko jak chciała wiedzieć i tyle wspominała, ze nie będzie mi wypominać tylko ciekawa jest . NO i potem było na odwrót zaczęła mi pokazywać jej zdjęcia mówić jaka ona nie jest ładna( a mi sie nie podoba tylko jak to młody chłopak chciał zaruchać) -.- jakoś przeżyłem to ... I raz pewnego dni, napisała do mnie pewna dziewczyna, ogólnie chodziło o fakt, ze koledze chciałem załątwić to samo co ja zrobiłęm jak młody byłem z moją byłą.. i jak napisał do mnie to zacząłem udawac, ze jej nie znam wypierałem się...ale potem i tak przyznałem się... i tu był gwóźdź do trumny..  dałem jej wszystko pasy do kont i wgl usnąłem insta zeby nie  myślała, ze coś robie wszystko ... i teraz jak nawet ktos napisze do mnie na fb to wyskakuje jej, ze mam kilka wiadomośći, dzisaj  wyszła taka sytuacja, ze siedziałem przy komputerze rozmawiałem z rodziną z nią pisałęm i wyskoczyło jej, ze niby mam kilka konwersacji, zadzownila  i  prosiła o wyjaśnienia, mowiłem jej pierw spokojnie, ze nie było nic nie miałem jak i po co skoro i tak juz kiedyś ja okłamałem, ona nie uwierzyła, zakończyłą zwiazek i powiedziała jak chce to moge sie starać. powiedzcie mi  co mam zrobić zeby ją odzyskać, chodź wiem, ze mnie kocha sad Jak ma walczyć o jej względy, zeby było jak zawsze. ja juz nie chce kłamać nie chce nic ukrywać za bardzo ja kocham i boje sie, ze ja strace. Pomocy ! ;C

2

Odp: Rozstanie(pomocy)

Wydajesz się bardzo młody, a z opisu wynika, że do związków nie dorosłeś. Odpuść jej i sobie - spróbuj ponownie z kimś innym, gdy poczujesz, że na to czas.

3

Odp: Rozstanie(pomocy)

Ale ona tez nie lepsza .
Kontrolowanie ?
Sprawdzanie ? Pasuje Ci to ? Chcesz tego ?
Obydwoje dorosnijcie.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024