ampułki do biustu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ampułki do biustu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: ampułki do biustu

Kobietki, jestem po ciązy no i karmieniu... które to przeszły to pewnie wiecie co przeżywam... sad moje piersi są okropne wisza jak gruszki na wierzbie... tongue sad polecicie mi coś dobrego ale naprawde skutecznego??? jakieś ampułki słyszałam ze są najmocniejsze? Któraś z Was ma coś sprawdzonego??? Błagam pomocy

dodatkowo, co polecicie też na rozstepy ? i na piersiach mam duzo i na udach. za to na brzuchu ani jednego rozstepu... smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ampułki do biustu

Na biust nie pomoge, sama mam okropne i gdyby tylko bylo mnie stac, to poszla bym do chirurga plastycznego.
I na rozstepy w sumie tez nie pomoge, bo nie ma skutecznego specyfiku, ktory sie ich pozbedzie. Jedynie laserowe usuwanie.

3

Odp: ampułki do biustu

o kochana... tez po ciąży, karmię już rok i końca nie widać. Na cyce staram się nie patrzeć ;/ żadne ampułki nie pomoga niestety ;/
będę próbowała ćwiczyć mięśnie klatki, żeby trochę ujędrnić. No i dbam teraz o nawilżenie i tyle. A jak już w 100% zdecydujemy o końcu produkcji to odkładam na implanty ;D

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » ampułki do biustu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016