Jak mam se poradzić ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak mam se poradzić ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Jak mam se poradzić ?

Nie wiem jak mam se poradzić z mężem który przy każdej naszej kłótni i nie tylko wyzywa mnie od dużych dup,  psychopatek, debilek , tumanow, kurew. Słysząc te wszystkie słowa sama wybucham  I wtedy rzucam sie  na niego. Ale dziś już jest jeszcze gorzej mam ochotę go zniszczyc. Nie wiem gdzie moge sie zglosic z kim porozmawia . Proszę pomóżcie

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak mam se poradzić ?
AsiaJasZosia napisał/a:

Nie wiem jak mam se poradzić z mężem który przy każdej naszej kłótni i nie tylko wyzywa mnie od dużych dup,  psychopatek, debilek , tumanow, kurew. Słysząc te wszystkie słowa sama wybucham  I wtedy rzucam sie  na niego. Ale dziś już jest jeszcze gorzej mam ochotę go zniszczyc. Nie wiem gdzie moge sie zglosic z kim porozmawia . Proszę pomóżcie

3

Witam. Jestem tu nowa. Moim zdaniem twoj maż nie ma wogole do ciebie szacunku ja bym na twoim miejscu postawila sprawe jasno. Albo zmieni swoj stosunek do ciebie albo rozwazala bym rozstanie. Nie znam dokladnie twojej sytuacji takze ciezko cos konkretnie poradzic czy te klotnie sa o jakies powazne sprawy czy tez wybuchaja z byle powodu.? Ale tak czy inaczej nie powinnas pozwalac aby tak cie traktowal wyzywal itd.

Reklama

4

Jak długo trwa coś takiego ?
co jest powodem ?
może to zwyczajny kryzys, jakieś większe zmiany, nie potrafi sobie radzić, ma problemy w pracy, może jej nie ma i wyżywa się na tobie.
Kiedy ja sobie z czymś nie radzę też obwiniam innych, wyżywam się na bliskich, oskarżam ich o wszytko a nikt nie da dmuchać sobie w kaszę i później powstają kłotnie, z których cięźko się otrząsnąć i wyjść. Bo się każdy już przyzwyczaił do siebie, swoich zachowań do ubliżania ... każdemu zaczyna być dobrze
psychicznie wykończeni ciągłym szarpaniem ale żadne nie chce ustąpić
Może opisz szerzej problem, jaki powód tego zachowania ?
Przychodzi do domu i po prostu wyzywa  tak o sobie ?
Masz inne zdanie na temat czegoś tam a on zaczyna wyzywać  ?
jakiś powód musi być, i od jak dawna to trwa

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Jak mam se poradzić ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016