lekarstwo w zębie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » lekarstwo w zębie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: lekarstwo w zębie

Hej kobietki
w zeszłym tygodniu postanowiłam naprawić swoje zęby. Całe życie były super zdrowe - pierwsza dziura pojawiła się dopiero jak miałam 18 lat. Niestety jednak rozochocona tym faktem od 3 lat nie byłam u dentysty...
Skutek tego taki - przedwczoraj miałam borowanie i plombowanie giga dziury w jednym zębie. Na szczęście już z nim wszystko ok...
Ale dzisiaj - miałam robione 2 zęby na górze po prawej stronie. Nie doczyszczałam płytki nazębnej skutkiem czego zrobiła mi się paskudna próchnica i ubytki. Jeden ząb pani rozwierciła i zaplombowała. Z drugim niestety był problem - powiedziała mi, że próchnica jest "miękka" i że trzeba ją utwardzić żeby móc zaplombować. Wsadziła mi tam jakieś lekarstwo i powiedziała, żebym przyszła za 2-3 miesiące.
Dodam, że ząb nie bolał mnie wcześniej ani nie boli mnie teraz - za to lekarstwo jest jakby "miękkie" i cały czas odpadają mi jakieś jego kawałki. Coś mi mówiła, że na to główne lekarstwo wsadziła coś jeszcze żeby tamto nie wypadło i teraz nie wiem - czy to normalne czy nie? Boję się coś zjeść żeby całkowicie mi to nie wyleciało a dodam, że u dentystki byłam o 12.30 i od tamtej pory nic nie jadłam.

Ktoś coś doradzi?

Dodam jeszcze, że uczucie tej miękkości jest podobne jakby się miało w zębie kawałek jedzenia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: lekarstwo w zębie

To chyba coś nie tak zrobiła. Bo mnie dentysta też dawał lekarstwo a potem to "zaklejał" czymś, co jest twarde i muszę przyznać, że 2 takie zęby mi się już naprawdę długo trzymają. To jest dobre dlatego, ze ząb dalej się nie psuje i czeka na swoją kolej w wyleczeniu. Moim zdaniem powinnaś iść do dentystki albo zadzwonić i zapytać, czy coś jest nie tak.

3

Odp: lekarstwo w zębie

Hm, odpadło mi tam kilka kawałków i teraz już się trzyma. Nawet jadłam i nic nie wypadło bo cały czas jeszcze czuję, że coś tam jest.

Ale za to zaczęło mnie tak dziwnie boleć - może nawet nie boleć tylko tyle, że czuję, że coś tam mam... Nie wiem sama?

4

Odp: lekarstwo w zębie

Wcześniej miałaś tam dziurę i jak Ci pani uzupełniła ją lekarstwem to zawsze jest takie dziwne uczucie. Ale jutro czy pojutrze powinno już być dobrze. A jak nie to się skontaktuj z dentystką.

5

Odp: lekarstwo w zębie

I tak mam kolejną wizytę we wtorek także niewątpliwie się z nią wkrótce zobaczę smile

6

Odp: lekarstwo w zębie

Pani dentystka spartoliła robote. To lekarstwo które ci wsadziła to owszem moze sie wykruszyć bo ono jest tak jakby wyschniete wapn o które sie jak wiadomo wykrusza ale nie powinno byc miekkie. Sama miałam takie lekasrtwo w zebie ale nie miałam go miekkiego. Głownie takie lekarstwo sie daje by zakryć nerw zeba do czasu plombowania lub checią zatrucia nerwu by nie pulsował i nie bolał. Chyba kiepska dentystke sobie wybrałaś roll

7

Odp: lekarstwo w zębie

wiesz ja tez chodze teraz do bardzo dobrej dentystki prywatnie. miałam dziurę w jednym zębie, rozwierciła myślała ze da plombę ale okazało się że jak jest mięka próchnica czy cos takiego to powinno się robić kanałowe bo to jest tylko kwestia czasu az znowu zacznie cię boleć.

8

Odp: lekarstwo w zębie

No tak ale to lekarstwo nie moze byc miekkie ono ma byc twarde jak gips taki co sie nosi na rece. Potem ona to wykrusza i wyciąga tym swoim haczykiem oczyszcza i wkłada plombe. Ja sama robiłam zeba prywatnie i tez mialam to lekarstwo a właściwie to sie nazywa "trutka do zęba" by oszołomić nerw zeba.Moze ona zle poprostu rozrabia ten proszek i dlatego ta trutka jest miekka ?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » lekarstwo w zębie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024