Pęknięta gumka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Pęknięta gumka

Witajcie. Dwa tygodnie temu zaczęłam współżyć z chłopakiem, wybraliśmy prezerwatywy-nie chciałam się "faszerować" hormonami. Dzisiaj wynikła dość nie fajna sytuacja. Robiliśmy to raz z gumką i doszedł, wszystko ok. Pozniej robilismy to drugi raz, też  z prezerwatywą, nie doszedł ale po stosunku zauważył że była dziurka... jaka jest możliwość że coś z tego będzie? Okres mam dostać za ok tydzień... i nasuwa się pytanie... czy zaryzykować że nic nie wyjdzie, czy kupic w aptece tabletkę "po"?
Nie możemy sobie pozwolić na ciążę. Bardzo proszę o rady, nie daje mi to spokoju...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pęknięta gumka

Nikt ci przez internet nie wyliczy owulacji i fazy płodnej na podstawie informacji, że za tydzień masz teoretycznie dostać okres. Bo owulacja może się przesunąć, a może jej wcale nie być, także bez regularnej obserwacji (np. za pomocą komputera cyklu) to jest zgadywanka.

3

Odp: Pęknięta gumka

hmm, nie chcesz sie truc hormonami przed,dlatego będziesz sie truć hormonami po - zaiste logiczne,drogi Watsonie.

nikt Ci nie odpowie na to pytanie na forum - ale za trzy, cztery miesiące bedziesz miała pewnosc smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024