Skomplikowana sytuacja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Skomplikowana sytuacja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Skomplikowana sytuacja

Witam , chlopak z ktorym bylam w prawie 2 letnim zwiazku zerwal ze mna , wiadomo bywaly ciezkie chwile , mnostwo nieporozumien , sprzecznych sytuacji i przez takie wlasnie sytuacje ze mna zerwal ktore ja stwarzalam lecz on , tez sam doprowadzal tym ze nie chcial ze mna wykonywac wiekszosci moich pomyslow jak np spacer czy jakis spontaniczny wypad gdzies we dwoje , w dniu rozstania powiedzial ze mnie kocha ale nie bedziemy juz razem , jedynie przyjazn
Nie jestesmy juz razem od prawie 2 miesiecy , zakumplowalam sie bardziej z naszym wspolnym kolega , zaczelismy wychodzic do kina ,pizze oczywiscie pytajac sie mojego ex czy ma moze z nami ochote isc ale odmawial wymowki ze zmeczony albo czasu nie ma , 3 dni temu kolega zrobil impreze urodzinowa na ktorej bylismy tylko we trojke ...nasz kolega staral sie wywolac w nim zazdrosc bylo widac ze dziala , strasznie na mnie patrzyl , bylam ubrana w sukienke , spogladal na mnie od gory do dolu , a gdy siedzialam na przeciwko niego i mowil cos do kolegi to patrzyl mi sie gleboko w oczy i widzialam w jego oczach ta milosc do mnie ... potem sie zwinal a ja bylam w lekkim dolku wiec nasz kolega sie wkurzyl i zadzwonil do nirgo z pytaniem czy on cos czuje do mnie i ze robi ogromny blad , bo sam by oddal wszystko za takie uczucie u kobiety jakie on ma , a ten na to wszystko ze raczej juz nic nie czuje i ze wie ale nic to nie zmieni ...

Dzisiaj wpadlismy na pomysl z kolega ze dla zartow ustawimy sobie zwiazek , i najlepsze ze on go polubil

Po paru h usunelismy i pojechalismy do restauracji w ktorej on pracuje , zobaczyl nas to bylo widac ze sie wkurzyl bo chodzil nerwowy , zamowilismy zarcie usiedlismy i kolega napidal mu smsa ze to byl wkret i czy go zabolalo to , nie minelo 5 min patrze a On idzie w naszym kierunku z takim usmiechem na twarzy do mnie .... zaczal gadac i mial kubek w reku papierowy zaczal go zginac w mala kosteczke ... czyzby nerwy i zazdrosc ? Ulga tego ze jednak , to tylko zart byl ?

Dodam ze kolega z nim pil ponad tydzien temu i moj ex powiedzial mu coa w stylu ze moze sobie on mnie brac i ze to mu nie przeszkadza
Ale jednak teraz pokazywal zupelnie cos innego
Cholerna meska duma!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-11-27 23:58:44)

Odp: Skomplikowana sytuacja

Ile macie lat? To co piszesz brzmi niedojrzale. Zachowujesz sie jakby wszystko Ci bylo wolno, manipulujesz bylym, wymyslasz sytuacje, by byl zazdrosny, po co Ci to? Czy Ty w ogole przemyslalas swoje zachowanie? Rozumiem, Twoj byly pewnie tez popelnial bledy w zwiazku, ale piszesz, ze bylo duzo klotni z Twojej winy i myslisz, ze on tak po prostu do Ciebie wroci? Wyrzutow sumienia jakos u Ciebie nie widac. Na pewno nie jest rozwiazaniem wzbudzanie zazdrosci tylko rozmowa. Rozmowa o tym co czujesz, ze przemyslalas (jesli przemyslalas). Wtedy byc moze jakby byly widzial zmiane u Ciebie, to myslalby o powrocie do Ciebie. Inaczej widzi dziewczyne, ktora mysli, ze wszystko jej sie nalezy, niedojrzala, ktora traktuje facetow jak zabawki niemyslac o ich uczuciach. Piszesz o tych wielkich nieporozumieniach w zwiazku jakby to byla normalna sprawa, a nie jest. To niszczy zwiazek. Musisz nauczyc sie rozmawiac z facetem, a nie klocic sie i wymuszac jak pewnie robilas. Warto mowic o swoich uczuciach, normalnie rozmawiac.

3

Odp: Skomplikowana sytuacja
truskaweczka19 napisał/a:

Ile macie lat? To co piszesz brzmi niedojrzale. Zachowujesz sie jakby wszystko Ci bylo wolno, manipulujesz bylym, wymyslasz sytuacje, by byl zazdrosny, po co Ci to? Czy Ty w ogole przemyslalas swoje zachowanie? Rozumiem, Twoj byly pewnie tez popelnial bledy w zwiazku, ale piszesz, ze bylo duzo klotni z Twojej winy i myslisz, ze on tak po prostu do Ciebie wroci? Wyrzutow sumienia jakos u Ciebie nie widac. Na pewno nie jest rozwiazaniem wzbudzanie zazdrosci tylko rozmowa. Rozmowa o tym co czujesz, ze przemyslalas (jesli przemyslalas). Wtedy byc moze jakby byly widzial zmiane u Ciebie, to myslalby o powrocie do Ciebie. Inaczej widzi dziewczyne, ktora mysli, ze wszystko jej sie nalezy, niedojrzala, ktora traktuje facetow jak zabawki niemyslac o ich uczuciach. Piszesz o tych wielkich nieporozumieniach w zwiazku jakby to byla normalna sprawa, a nie jest. To niszczy zwiazek. Musisz nauczyc sie rozmawiac z facetem, a nie klocic sie i wymuszac jak pewnie robilas. Warto mowic o swoich uczuciach, normalnie rozmawiac.

To nie jest tak jak myslisz , to nasz kolega nalega na to a ja tlumacze mu ze to nie ma sensu juz , bo on postanowil , chociaz w glebi mnie to nadal trwa sadzisz ze powinnam po prostu pojsc do niego powiedziec mu prpsto w oczy co czuje do niego , jak mi go brakuje itp? Rozwarzalam to nawet sama juz ale boje sie ze on mnie odtraci , ja juz poznal swoje bledy , panuje nad negatywnymi emocjami u mnie czyli zlosc , agresja itp , wiecej rozmow to podstawa ale czy taka rozmowa z nim cos da ?

4

Odp: Skomplikowana sytuacja

A po co Ci aż 5(!!!) wątków dotyczących tego samego ?

5 Ostatnio edytowany przez madoja (2016-11-28 11:25:23)

Odp: Skomplikowana sytuacja

Dla mnie to co robisz autorko jest po prostu żenujące.
Co za chore, dziecinne intrygi. Urodziny we trójkę, ustawianie statusu, odwiedzanie go we dwójkę w pracy, podpuszczanie go, obserwowanie jak reaguje, wysyłanie smsów, granie mu maksymalnie na nerwach. Co za biedny facet...
Jesteś żałosna.
On Cię NIE CHCE.
NIE CHCE, rozumiesz? Nic tego nie zmieni, nawet Twoje dziecinne podchody.

6

Odp: Skomplikowana sytuacja

To już kolejny wątek (pomijając duble usuniete z forum) dotyczący tej samej relacji, choć Regulamin Forum wyraźnie zakłada, że jeden związek = jeden wątek. Ten temat zamykam, a Ciebie proszę o zapoznanie się z zasadami oraz stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Skomplikowana sytuacja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024