PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez ona1818 (2016-11-27 15:00:30)

Temat: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

Cześć.
Mam takie pytanie wczoraj przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem, na początek wsadził mi członka do pochwy tak max z 3-4 cm bez zabezpieczenia. Po tym pojechał i kupił kondomy i robiliśmy to już z zabezpieczeniem. Dzisiaj trochę nie dobrze się czuję i nie mam apetytu na jedzenie. Czy to może oznaczać, że jestem w ciąży sad ?
Na pewno się nie spuścił będąc w środku tylko martwi mnie trochę że wsadził te 3 4 cm bez zabezpieczenia sad Proszę o pomoc bo się boję i nie wiem czy za bardzo panikuję czy nie sad
POMOCY

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

Może najpierw się doucz?

3

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(
Małpa69 napisał/a:

Może najpierw się doucz?

Czego douczyć?

4

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

No jeszcze się pytasz? Nie masz podstawowej wiedzy z zakresu seksu a bierzesz się za współżycie. Jeśli nie chcesz zajść w ciążę, to dla własnego dobra odpowiednio się wyedukuj zanim następnym razem pójdziesz do łóżka...

5

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(
Małpa69 napisał/a:

No jeszcze się pytasz? Nie masz podstawowej wiedzy z zakresu seksu a bierzesz się za współżycie. Jeśli nie chcesz zajść w ciążę, to dla własnego dobra odpowiednio się wyedukuj zanim następnym razem pójdziesz do łóżka...

A odpowiesz mi na pytanie czy jest jakaś szansa żeby przez takie coś zajść w ciążę? Nie doszedł ani nie wszedł cały nic, a nic, ale się boję. Proszę o odpowiedź.

6

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(
ona1818 napisał/a:
Małpa69 napisał/a:

No jeszcze się pytasz? Nie masz podstawowej wiedzy z zakresu seksu a bierzesz się za współżycie. Jeśli nie chcesz zajść w ciążę, to dla własnego dobra odpowiednio się wyedukuj zanim następnym razem pójdziesz do łóżka...

A odpowiesz mi na pytanie czy jest jakaś szansa żeby przez takie coś zajść w ciążę? Nie doszedł ani nie wszedł cały nic, a nic, ale się boję. Proszę o odpowiedź.

Tak jest szansa że mogłaś. Plemniki są też w mazi która wypływa z penisa w trakcie stosunku... Ale jeśli nawet byś zaciążyła to w 24h nie miałabyś takich objawow

7

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

Jak napisał kolega. Szansa jest niewielka, ale jest. Doucz się to nie będziesz miała takich problemów.

8 Ostatnio edytowany przez ona1818 (2016-11-27 18:06:48)

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

Właśnie jak wkładał członka to nie miał żadnej mazi tak samo jak wyciągał bo sprawdzaliśmy.
Czyli mogę być spokojna?

9

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

Nie, nie możesz być spokojna, bo preejakulat to nie gile z nosa, może Ci się wydawać, że nic nie było, jak wyjął, bo wilgoć na penisie mogłaś pomylić ze swoim własnym śluzem. Z drugiej strony, nie ma co wpadać w panikę, szanse na ciążę są minimalne.

Ja rozumiem, że eduakcja seksualna w szkole nie istnieje. Ale w przeciwieństwie do umiejętności piasania rozprawek, wiedza dotycząca własnej seksualności i płodności jest niezbędna, a jej brak potrafi mieć poważne konsekwencje. Dlatego zadbaj o nią.

10

Odp: PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

To są żarty autorko tak?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » PIERWSZY RAZ! I CIĄŻA? :o :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024