antyplagiat - gdzie sprawdzać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » antyplagiat - gdzie sprawdzać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: antyplagiat - gdzie sprawdzać

napisałam pracę mgr, ale do obrony mam jeszcze trochę czasu i chciałabym wcześniej sprawdzić, tak na wszelki wypadek, czy wszystko gra pod kątem antyplagiatu. Ktoś coś wie w tym temacie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: antyplagiat - gdzie sprawdzać

serio? napisałaś sama pracę i nie wiesz czy nie popelnilas plagiatu???

smiech na sali smile)))

3 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2016-11-18 20:29:51)

Ja tam wcale bym się nie śmiała.
Kiedy pisałam publikacje potrzebne mi do doktoratu to jedna z nich-którą pisałam jeszcze z innym doktorantem-była dość podobna do publikacji,co do której nie miałam dostępu i której nawet nie czytałam.
Ale mimo to by ukazała się w czasopiśmie musieliśmy ją nieco zmodyfikować-tak zalecił promotor-by nie mieć problemu z oskarżeniem o plagiat.
Publikacje bardzo często bada się pod kątem plagiatu.Nie wiem jak jest z magisterkami.

Wszyscyśmy płazy w gwiazd kałuży.
Reklama

4

oczywiście, że magisterki sie bada pod tym kątem ( moja też to przeszła)

jak ja pisałam magisterke to korzystalam z ponad 100 źródeł o ile dobrze pamiętam i pisałam ją tak, żeby nie było mowy o plagiacie(cytaty, przypisy)

ale plagiat a podobieństwo to dwie rozne rzeczy.

obstawiam, że koleżanka nie napisała sama pracy, a teraz się cyka.

5

oczywiście, że pisałam sama. Niczego nie kopiowałam i każde napisane zdanie było odpowiednio modyfikowane. Ale moja koleżanka pisała również sama, a mimo wszystko współczynnik plagiatu miała dość wysoki i musiała na szybko poprawiać pracę, a ja chciałabym tego uniknąć - stąd moje pytanie.

Reklama

6

dobrze to znam wink ja miałam takiego stresa, że chciałam sprawdzić dodatkowo w dwóch innych programach, ale na stronie jednego z nich nic nie było na temat tego czy zapisze mi pracę w chmurze czy nie. Wolałam więc nie ryzykować (wiem, że czasem takie programy zasysają treść pracy i potem jest problem) i sprawdziłam tylko przez genuino, o ile dobrze pamiętam nazwę, tam wyraźnie napisali że program nie zaciąga załączonej treści.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » antyplagiat - gdzie sprawdzać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016